Декемврийски книжен клуб - 2023

  • 1 897
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 927
Аз чета "Тътени" и много ми харесва.

# 16
  • Мнения: 5 150
Весело посрещане на Коледа, скъпи четящи! Пожелавам много книжки под елхата!
Анкетата е жива до 28ми вечерта Simple Smile

# 17
  • Мнения: 776
Честито Рождество Христово на всички в тази уютна тема! Здраве и много вълнуващи книги Ви желая и аз.

Благодаря за анкетата на Инферия. Гласувах за "Трябва да те предам", но бих прочела "Угрюм река" след това с удоволствие. Изглежда интригуваща.

# 18
  • Мнения: 1 940
Гласувах за,, Вечната Амбър '' но със сигурност догодина ще се опитам да прочета всички изброени въпреки обема им.

# 19
  • Мнения: 5 150
Отнесени от вихъра и Арсен Люпен остават и следващия месец Simple Smile Чакам да ми изпратят "Трябва да те предам"от mailbooks, но ако междувременно някой я има вече свалена ще съм благодарна да ми я изпрати, за да мога да я кача за сваляне Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 940
https://dox.abv.bg/download?id=f62713c475# - Трябва да те предам
Заповядайте.

# 21
  • Мнения: 5 150
Тенкю Simple Smile И аз тъкмо я получих Simple Smile
Ако някой е срещал интересен разказ или иска да сподели впечатление от книгата за декември има още време Simple Smile

# 22
  • Мнения: 927
Сега довършвам "Тътени". В началото ми беше по-увлекателна и по-лека, защото се фокусираше повече върху личните истории и по-малко върху историческата епоха. В края също ми харесва - изказът на автора, сюжетът, но  става емоционално по-тежко, тъжно. Ще прочета и следващите две части.
Надявах се на не такъв финал за главните герои в "Тътени".

# 23
  • София
  • Мнения: 5 567
Прочетох "Тътени" и съм изключително впечатлена от нея. Огромен труд на истински талантлив автор! Чудех се как е възможно да не е добил естествено очаквана при такова произведение популярност. Но ... разбрах причините като прочетох автобиографичните данни за автора. Благодаря, че ми помогнахте да го открия. Мисля да продължа да го чета.

За мен е истинско удовослтвие да съм част от този клуб.

Весело посрещане на Новата Година, момичета, и до нови срещи с още много хубави книги!

# 24
  • Мнения: 189
Честита Нова година! Щастие и късмет на всички нас и любимите ни, здраве и успехи Flowers HibiscusChristmas TreeChampagne

Имаме ли нова тема?

# 25
  • Мнения: 518
В последния следобед на последния ден от годината дочетох "Тътени" с огромно задоволство и душевно удоволетворение от завършена година с прекрасна книга.
Ако в началото усещането е за време като в "Под игото", то към средата на книгата настроението вече не е толкова патетично, а в края и горчивата истина за подписан мирен договор между Русия и Османска империя , без защита за България.
Огромен книжен труд и като обем и като стойност !
Обстоятелсвено подплатена художествена същност с историческа конкретика, препоръчвам !

И като начало на Новата 2024 год. си подарих книга - бижю : "Котаракът , който преподаваше дзен". Произведение на изкуството и като притчи и като картини. От същият автор има още две книги, които също смятам да си набавя. Прекрасна идея са и за подарък !

# 26
  • Мнения: 927
Стойностна книга. Започнах следващата - "Бурята".

# 27
  • Мнения: 518
Стойностна книга. Започнах следващата - "Бурята".

Благодаря за идеята !

# 28
  • Мнения: 5 150
За много книги, скъпи четящи Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=1618394.new#new
Нова тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт