Гласуване за "Книга на 2023 година"

  • 4 846
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 776
Това се опитах да кажа, Тарталета. Темата е емоционална сама по себе си, но изпълнението в романа не толкова. Книгата е написана елегантно, но не докосва.

# 46
  • Мнения: 3 046
Това се опитах да кажа, Тарталета. Темата е емоционална сама по себе си, но изпълнението в романа не толкова. Книгата е написана елегантно, но не докосва.
Благодарение на форумните отзиви тук хич няма да я чета.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Това се опитах да кажа, Тарталета. Темата е емоционална сама по себе си, но изпълнението в романа не толкова. Книгата е написана елегантно, но не докосва.
Благодарение на форумните отзиви тук хич няма да я чета.

Е, все пак е победител. Явно повечето от читателите са я харесали.

# 48
  • Мнения: 3 046
Това се опитах да кажа, Тарталета. Темата е емоционална сама по себе си, но изпълнението в романа не толкова. Книгата е написана елегантно, но не докосва.
Благодарение на форумните отзиви тук хич няма да я чета.

Е, все пак е победител. Явно повечето от читателите са я харесали.
Благодаря отново. То се знаеше, че ще е. Но имам придобит вече усет. По-скоро някоя като "Магистрала Линкълн" би била "моето" четиво. Бавна, а не "ударна" (по атрактивност на темата). Която изобщо не ми е атрактивна, а напротив - мега отблъскваща и нежелана. Съжалявам за загубата ти. Имам една във втори месец на бременността и още си спомням колко травматична Sad Да не дава Господ такова нещо, че и по...

# 49
  • Мнения: 469
Довърших миналата седмица Вода за цветята, преди тя да довърши мен. Не е моята книга, определено. Забравените в неделя я четох лятото. Тя повече ми хареса. И при двете книги, обаче, имах чувството като все едно, че гледам филм, но не са се погрижили за дребните детайли, видими за зрителя. Като антипод на героя на Джон Бойн от Стълба към небето - хубава история, но на авторката й липсва талант да я доразвие и да стисне читателя за гърлото.
Лошата, за мен, новина е, че започвам Симон, а дамите, които не харесват Вода за цветята, не харесват и Симон.
В крайна сметка, важното е да сме живи и здрави, пък хубавите книги ще намерят пътя към нас.
Джон Бойн ми е новият любим автор.

# 50
  • София
  • Мнения: 22 982
Аз харесах "Вода за цветята", а Симон изобщо не.

# 51
  • Мнения: 10 697
Аз харесах "Вода за цветята", а Симон изобщо не.

И аз така Simple Smile

Нека водим тези дискусии във "В момента чета..." Simple Smile

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
и на мене ми липсваше нещо във "Водата...", но пък Симон ми хареса, за разлика от Манюните, които ми бяха досадни. Вярно е, че сага по-малко от месец, откакто съм я чела нищичко не помня, но ми беше приятно да чета.

Общи условия

Активация на акаунт