Случвало ми се е да ми се оцвети кожата на ръцете от кристалчетата в кафяво, докато ги разтворя, някое да попадне върху ръката ми. Няма драма, просто няколко дни стои кафяво. Но това са били отделни петънца. В случая - вече са те посъветвали да мажеш с нещо овлажняващо. Иначе за киснене, ей точно затова не го харесвам, просто дозировката е много трудна за уцелване. Ако друг път ти се наложи - първо правиш разтвора, после се потапяш и да, трябва да е бледорозово, а не тъмнолилаво. Наливаш водата, слагаш кристалчетата, разбъркваш и чак когато получиш желания цвят - тогава се киснеш.


Благодаря!
Всичко премина , за 2-3 дни след всяка баня кожата изсветляваше, за щастие ми се размина нямах някакво парене и обриви. Мазах се с пантелнол на спрей , единствено останаха тези точици - като бенки,но това да е! За напред вече ще знам.
Това е много слаб разтвор и нямате изгаряне. Не си позволявайте да правите забележка или да давате съвет на лекар, защото си внушавате проблем в момента. Ползвала съм го винаги не в литри вода, а в много малко вода и съм изсипвала доста прах, водата винаги е била тъмнолилава. Изгаряне никога не съм имала, само ползи. След раждането, разбираемо, имах огромен хемороид. Държала съм също памук, напоен с много силен разтвор, не просто промивка и никога не съм имала изгаряне. Недейте да взимате отношение, защото лекарят реално греши в обратна посока, много слаб разтвор не действа всъщност, а вие ще му правите забележка, за да изписва на хората какво? Чиста вода ли?Нали веществото помага, не водата.

Всъщност дадох си съвета на лекаря и той призна вината си. Лекарска грешка! В рецептата към която освен КП бяха предписани и още 2 разтвора към ваната - тя беше сменила съотношенията. На Англиската сол беше написала 5-10 кристала , а на КП - една супена лъжица. В случая призна и да потвърди,че е опасно!