Лили Иванова се сгодила

  • 4 583
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 386
     
      Съвременните звездици трябва да се качат на раменете на майките си, да и помиришат памперса.

 newsm10

# 91
  • Мнения: 1 216
Мариа-Антоанета,мисля,че всяка от нас е тук да си изкаже мнението.За мен Лили е такава,каквато я виждам аз.За теб може да е икона,прима,гранд дама ОК.И друго смятам,че е малко странно да я сравняваш с имена като Антани Хопкинс, Шон Конъри и др. Лично мое мнение,

Лиска,аз Лили съм я виждала доста пъти,за да ми е смешна. А ти баба ми колко пъти си я виждала? Пък и знаеш и какво гледа по теливизията.

Защо да не може да се сравнява с тях?
Ето това са вече яки бг комплекси.

Аз я видях за последно на концерт 2003 година, декември. Изглеждаше превъзходно. Бях на първия ред на метър-два от нея. И което е най-важното, беше пълна с енергия, пя и се раздава на публиката докрай. А залата беше пълна, дори много правостоящи имаше.

# 92
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Ами сигурно съм голяма комплексарка ,но продължавам да не виждам база за сравнение. Айде тогава да пуснем една анкетка колко хора по Света знаят Лили Иванова и колко Антани Хопкинс,айде да почнем да гледаме по-далече от носа си.А и доколкото знам Антани Хопкинс или Шон Конъри не дават всекидневни поводи на хората да им се смеят.Или ще кажете,че не се смейте на вицовите за Лили.

# 93
  • Мнения: 27 524
Много е лесно да се плюе, но да си помислим колко сме оставили ние след себе си и колко хора ни обичат, познават и зачитат.
Познавам Лили и ми е мъчно за всичката помия, която се излива върху нея.

И заглавието е граматически неправилно написано.

# 94
  • Мнения: 4 585
Или ще кажете,че не се смейте на вицовите за Лили.
    Смея са на ВСЯКАКВИ вицове, но в случая ми е жал за разказвача. Той Евровизия видя през крив макарон.  Поне да можеше да разказва вицове. Евалла на сценаристите му. Снощи го скъсаха от бъзик. На това се смях.

# 95
  • Мнения: 4 473
 Shocked Shocked Shocked
Изумена съм от това, което прочетох в няколко постинга!
В що за свят живеете, бре? Ей, като българщината няма ниЙде по света! Една икона ще имаме и тя ще бъде оплюта! Лили Иванова е артист, изпълнител и ако се разглежда нейната персона, то тя нека бъде обсъждана като професионалист! К`во ви влиза в работата личният и живот?  ooooh!
Баси, срамувам се не, ами ми се повдига от хора като вас! Sick
Аре сега се изхрачете и на (баба) Тина, пък барем ви олекне на жалките душици! Whistling

P.S. Моля модераторите да извинят езикът ми, но не се стърпях! Отвратена съм!

# 96
  • Мнения: 11 004
В момента Лили споделя за годежа си по bTV.

# 97
  • Мнения: 4 451
Току що дават интервю с Лили по сутрешния блок на Бтв и тя отрече категорично слуха. Каза, че е била на концерт в чужбина и, че това с годежа са пълни глупости.

# 98
  • Русе
  • Мнения: 659
В момента Лили споделя за годежа си по bTV.
И го отрича...

# 99
  • Мнения: 1 273
В момента Лили споделя за годежа си по bTV.
И го отрича...

Аха smile3521

# 100
  • Мнения: 155
Чак Бареков съжали , че не е произвел днес новина!

# 101
  • Мнения: 6 417
А "Стандарт", "Монитор" и "БТА "от къде си го измислиха? newsm78

# 102
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Срелче, що се палиш така? Не е вярно, че това го няма никъде по света-навсякъде има жълта преса/таблоиди/в-к Сън/в-к Шок... хората се интересуват от личния живот.. така е и така ще бъде. Венета Райкова да не ги вика  там да й пеят и свирят... пита ги лични неща, а народа гледа ли, гледа...

# 103
  • Мнения: 1 002
Shocked Shocked Shocked
Изумена съм от това, което прочетох в няколко постинга!
В що за свят живеете, бре? Ей, като българщината няма ниЙде по света! Една икона ще имаме и тя ще бъде оплюта! Лили Иванова е артист, изпълнител и ако се разглежда нейната персона, то тя нека бъде обсъждана като професионалист! К`во ви влиза в работата личният и живот?  ooooh!
Баси, срамувам се не, ами ми се повдига от хора като вас! Sick
Аре сега се изхрачете и на (баба) Тина, пък барем ви олекне на жалките душици! Whistling

P.S. Моля модераторите да извинят езикът ми, но не се стърпях! Отвратена съм!

щото се оправя сама със живота  без да се оплаква , а това трудно се преглъща .
ако ходеше с някоя торбичка за кисело млекце и хлебче , щеше да е любимка , ама успелите хора дразнят и то много .
ако Лили беше родена в някоя западна страна щеше да бъде световна величина .

# 104
  • Мнения: 647
Да и е честито на баба Лили. Hands ClapВсеки има право на щастие.Не виждам нищо лошо.

Общи условия

Активация на акаунт