На детенцето, за което писах, му откриха левкемия!!!

  • 76 719
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
И аз съм от Варна,но за съжаление съм АБ+

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Говорих с лелята на момченцето, засега има събрани имената на доста дарители, затова няма да избързваме с пускане на тема в "Клюкарника", ще го запазим за деня, когато наистина има нужда (дано никога не се наложи!).

Утре ще знам резултати от повторния ядрено-магнитен резонанс, стискайте палци поне образуванието в гръбнака да не налага операция, защото така ще трябва да се борят само с един проблем.

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Стискаме палци!  А ти да пишеш веднага, щом разбереш резултата  Praynig

# 33
  • Мнения: 2 494
Ще стискам палци и се моля  Praynig Praynig Praynig
Аз съм точно В+, но съм в София  Confused

# 34
  • Мнения: 1 710
Чакаме ЯМР-то и се молим за добри новини  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 774
Стискам палции се моля за Гого! Praynig

# 36
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
От 2000 г насам има доста лекарства открити за левкемия. Хубаво е също детето наред с другите лекарства да взима имуностимуланти. Моят съпруг е с левкемия и от доста информация се успокои в нета. Дано Гого се оправи. Моят съпруг, който каквото му каже употребява - бъз по Димков, алое вера на FLP сега последно му казаха някаква гадост с пчелен клей. Всички показатели направо ги оправи без разбира се левкоцитите. Има много нови методи на лечение, които вече изключват операциите.

От миналата година химотерапията се извършвала и с хапчета.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 20:40 от dorothy

# 37
  • Мнения: 53
И аз стискам палци на детенцето да се оправи.

# 38
  • Мнения: 239
Дано пунция не се наложи-страшно много боли baby_neutral.Как може толкова малко дете да преживее такива болки Cry

# 39
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дано пунция не се наложи-страшно много боли baby_neutral.Как може толкова малко дете да преживее такива болки Cry
Пункция се прави периодично - това е начина да се вземе костен мозък и да се изследва. До сега дъщеря ми за 4,5 години са я боли над 30 пъти, но под пълна упойка, така няма спомен, само белези на таза (там има най-много костен мозък и е най-достъпен).
От миналата година химотерапията се извършвала и с хапчета.
Химия на хапчета се приема чак през последния етап от лечението - поддържащата терапия (дъщеря ми пи 3 различни химии на таблетки (има и на сироп) ежедневно в продължение на една година). Преди това поне на 2 пъти от по няколко седмици/дни, се вливат по няколко химии.
chockolina, стискам палци и чакам добри новини Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може да се каже, че новините са добри - на снимката образованието, което налагаше операция се е разсеяло. Утре ще имаме тълкуване от тукашните доктори (снимката я правиха в Русе) и от софийския лекар, който щеше да оперира. Незнайно защо обаче Гоги продължава да не може да си стои на крачетата... затова не смея да се зарадвам. Сега трябва да открият на какво се дължи това - твърдят, че не е от левкемията.
Утре ще пиша пак.

# 41
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дано, дано новините най – сетне са добри   Praynig  Praynig  Praynig

# 42
  • Мнения: 1 710
Благодарим ти, че ни държиш в течение. Ще продължаваме да семолим нещата да вървят добре.

# 43
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех - мислим ви и се олим за Гогич

# 44
  • Мнения: 2 673
Ако детето се лекува в София и има нужда от кръв. Аз съм В+.ще дам.

Общи условия

Активация на акаунт