Да ви подсетя....

  • 3 496
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ами срам не срам ще си призная, че съм " с връзки" и ми ги дадоха за пет дни.Ама все пак са ми колеги та ме уредиха.

# 61
  • Мнения: 2 891
Значи да почакам   Mr. Green

# 62
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Искам да попитам има ли ограничение в сумата която може да ти върнат? Иначе съм си предвидила този петък да ги посетя. Веднага ли казват сумата която ще се върне?

# 63
  • Мнения: 2 784
Ние не сме с връзки, но много бързо ни преведоха сумата. За около десетина дена.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси за напомнянето, Веси! Hug

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
По принцип няма ограничение на сумата която ще ти върнат, тя зависи от годишния ти доход и от това в кой ред от таблицата попадаш. Но мах за 1 дете е 86.40лв/360*24%/. Точната сума трябва да си я изчислиш сама преди подаване на декларацията.

# 66
  • Мнения: 819
Един, може би, глупав въпрос, но наистина ми е пълна мъгла...работя от април 2006 г. на трудов договор, преди това бях майчинство. Осигуряват ме на мин. заплата.Трябва ли да се бутам и аз с тези декларации  Mr. Green или...?

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Най-вероятно дори не си преминала необлагаемия минимум, така че не си внесла данък, който да ти върнат. По добре е бащата на детето да подаде декларация за своя доход.

# 68
  • Мнения: 819
Най-вероятно дори не си преминала необлагаемия минимум, така че не си внесла данък, който да ти върнат. По добре е бащата на детето да подаде декларация за своя доход.

  bouquet благодаря

# 69
  • Мнения: 811
А като нямаме брак,той се осигурява на по-висока заплата-кой да подава декларацията?Т.е може ли той ,или задължително трябва аз да я подам? newsm78

# 70
  • Мнения: 1 937
пеперуна, може да я подаде той, ти само подписваш декларацията, че няма да ползваш облекченията.

# 71
  • Мнения: 811
Verdad,благодаря  Hug
Тъкмо той ще се реди по разните опашки Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 4 406
Verdad,благодаря  Hug
Тъкмо той ще се реди по разните опашки Twisted Evil
няма нужда да се реди по опашки, аз пуснах декларацията по пощата- 60 ст струва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт