Кенгуру - какво?

  • 4 392
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
имаме на Чиполино с твърд гръб, но не съм го ползвала, защото не искаше да седи там въобще

# 16
  • Мнения: 27 524

Това е то! Мерцедесът на кенгурутата, просто е перфектно!
[/quote]

Да, и нащо е такова. Много точно казано, не знаех къде да го намеря в нета. Наистина е перфектно.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437

А от къде да го купя в София и колко струва?

# 18
  • Мнения: 2 818
За слинг мислила ли си? Може да се ползва и от съвсем малки бебета.

# 19
  • Мнения: 2 616
Такова чудо изобщо не бях виждала, съжалявам за невежеството ми, но....И в България може да се намери, така ли? Каква му е цената, знаеш ли?

# 20
  • Мнения: 2 818
http://babysling-lana.hit.bg/4medic.html   Peace
А тук има инструкции как да си го ушиеш сам (изобщо не е сложно)  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 616
Ихааааааааа, супер, много ти благодаря   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 244
Добре, а какви са предимствата на слинга пред кенгуруто?

# 23
  • Мнения: 2 818
Добре, а какви са предимствата на слинга пред кенгуруто?

Може да се ползва от много по-ранна възраст... по-удобно е (поне на мен) - тежестта се разпределя по-добре, но аз все пак съм пробвала само обикновено кенгуру... става и до значително по-късна възраст, ако разбира се ти се носи  Simple Smile 

п.п. И става за кърмене в движение.

# 24
  • Мнения: 4 451
Спомням си, че за голямата дъщеря купихме едно най-обикновено, българско , мисля, че марката му е Стеда за 7-8 лева. Стоеше с удоволствие в него. И още от втория месец съм го ползвала. Сега за бебока купих скъпо кенгуру на "Чико", пищи в него и това е. А в старото от кака и си седи кротко и и е много приятно. Та накрая Чикото го продадох. Учуди ме обаче, педиатъра, който препоръа да я слагаме в него чак при навършени 7 месеца Shocked

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз имам кенгуро на Чико, но след като открих слинга като възможност ползвам само него. Бебето изобщо не ми тежи и не ме заболява гърба, както с кенгурото. Таткото предпочиташе кенгурото-изглеждало му по-стабилно, до момента, в който откри, че бебето спокойно може да си спи в слинга, а той да си ходи на разходка в гората Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 382
Baby Bjorn  Peace

# 27
  • Мнения: 3 069
Купихме Чиполино за 18 лева но съм го ползвала малко.
Когато мина 6 килограма вече си мъка.....

# 28
  • Мнения: 3 537
chicco go plus - ако намериш - страхотно е !!!
И нашето беше такова, много е хубаво и удобно, носила съм го до 9 месечна възраст в него. Simple Smile Но беше скъпичко, към 80 лв... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 362
Много малко използвах кенгуруто.Подарък ми е и колко струва-незнам.Марката е безизвестна.
Беше ми удобно,но за по-бързо предвижване до магазина,например.Иначе за разходка-не.

Общи условия

Активация на акаунт