Кенгуру - какво?

  • 4 390
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 089
az съм за chicco go plus - има и лежащо положение, от 4-я м. нататък можеш да носиш бебето исправено с лице към теб, а от 6-я - с лице към пътя. струваше 98 лв, но май вече не продават точно тоя модел. всъщност, аз мисля, че си струва всеки лев  Peace
след 8-я месец обаче тежестта става много голяма. ние след това минахме на самар.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 122
chicco go plus - ако намериш - страхотно е !!!
И нашето беше такова, много е хубаво и удобно, носила съм го до 9 месечна възраст в него. Simple Smile Но беше скъпичко, към 80 лв... Rolling Eyes

89 лв беше нашето от малечко. И ние се носихме до 9м, но и на мен ми дотежа въпреки, че малкия е слабушко...

# 32
  • Мнения: 1 174
Ползвам кенгуру за новородено (до 9кг.) на Bertoni, в три позиции-легнала, с лице и с гръб към теб.Доволна съм,а и струва само 18 лв.

# 33
  • Мнения: 380
Аз съм ползвала кенгуру Baby Bjorn, което е за новородени до около 10кг. Ник обожаваше да стои в него, но тъй като е доста тежък, започна да ме боли гърба и си купих слинг. Тежестта се разпределя доста по равномерно със слинга Peace.

# 34
  • Мнения: 386
На Чико е много добро с твърда подложка за гръбчето, удобно е беба спи в него докато аз се разхождам  и така е направено че не се усеща толкова силно тежеста на бебето, стига да не прекалаваме с дългите разхходки когато вече е доста тежко бебето.Но на ЧИКО наистина си заслужава много е стабилно и здраво

# 35
  • Мнения: 2 242
аз съм доволна от Чико за новородени  Peace

# 36
  • Мнения: 4 629

А от къде да го купя в София и колко струва?

Незнам, не съм обикаляла по детсте магазини в София от известно време

# 37
  • Мнения: 453
Аз ползвах кенгуру, което ми бяха пратили от чужбина, но ако имах слинг бих била много по- доволна! Предимствата са много повече:  http://www.babysling-lana.hit.bg/4medic.html
Като имам второ бебоче, ще си купя със сигурност слинг!

# 38
  • Мнения: 57
нашето е на Chico go.Страхотно е.Има твърд гръб, а и бебето може да е с лице и с гръб към теб. супер е Laughing

# 39
  • Мнения: 154
  Нашето е на Бертони ,с твърд гръб е и има три положения : към теб , напред и полегнало с възглавничка за главичката. Много успешна имитация на Чико и значително по-евтино - 22 лв.  PeaceНа мен ми е вного удобно , а и малката се чувства добре в него! HugСложих я като стана на три месеца!    bouquet

# 40
  • Мнения: 135
Ние и до сега ползваме едно най-обикновенно българско, струва 10 лева, а много ни харесва в него...е вече ми тежи, ама например до детската кухня ако ми се налага набързо в дъжда-не я и усещам...Определено е едно от най-ползваните неща при нас, ама тя моята госпожица доскоро в количката не седеше Embarassed

# 41
  • Мнения: 65
Ние си взехме на Бертони за 23 лв. Може да се ползва в 3 положения. Доволни сме за сега.Има си и подложка за главичката, понеже нашето момче е на месец и половина. Simple Smile Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 1 101
нашето е на Chico go.Страхотно е.Има твърд гръб, а и бебето може да е с лице и с гръб към теб. супер е Laughing
И нашето е същото. Много съм доволна.

# 44
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз използвах кенгуро(не помня каква му е марката,подарила съм го вече),на което моят син си сядаше на дупето.Жал ми е като видя деца, които си висят на половите органи.Доказано е, че 80% от безплодието при мъжете в света е в следствие, неправилно носене в бебешка възраст...
Каквото и да е кенгурото, да не си сяда или виси детето на половите органи.

Общи условия

Активация на акаунт