Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама

  • 11 668
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 216
За добро утро ме зарадваха с новината, че Дамянчо ще си има братче :lol:  Grinning  Laughing
Бяхме намислили, че е момиче, но си имам и снимка с пишка, така че... това е пложението. Ще си имам двама бандити вкъщи!!!!!!!За мацка ще поработим следващия път. Весел ден!

# 286
  • Мнения: 2 663
Честито ти момченце, Shoshi84!

Ето линка на новата темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=166237.msg3250199#new

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 10:11 от konstans

# 287
  • Мнения: 1 380
бели4ка честито, много се радвам за теб. видях, че и ти си вече в 4-ти месец, като мен, но на мен ми казаха, че още ми е рано да видят пола на бебо, въпреки, че аз знам, че  е момче, но все пак. Записаха ме на 3Д април месец. Сигурно преживяването е неповторимо. Много се радвам за теб.

# 288
Здравейте момичета:-)

GERA аз съм от 16.40 при доц. Томова на 19.03. Не знам колко време трае прегледа и ще се радвам, ако се засечем:-).

pivanov благодаря за инфото-опрделено съм доста притеснена с цистита, защото уикенда не бях много добре, но пък днес съм добре newsm78. Никога до сега не съм имала такива упорити оплаквания и се паникьосвам на моменти.

А за космите говорих с моя АГ и той каза, че няма ограничение за нищо:-) Аз се епилирам навсякъде без триъгълника. Кожата и космите са ми такива, че ако се бръсна ставам като мъжка брада и волю-неволю се научих да търпя епилаторите. Планирам да пробвам в скоро време епилация на триъгълник. За едно няма спор-многооооо боли, но пък ефектът е отличен.
Козметичката ми е разказвала, че при нея са идвали клиентки, които са в 9 месец, но това всяка жена сама си определяла, защото имало опасност от предизвикване на контракции. Е, като стигна до там ще ви пиша:-)
Чао за сега и ще се видим пак в новата темичка:-)

Общи условия

Активация на акаунт