Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
искам нещо да ви споделя HugАко не е уместно ще го отхвърлите Wink

на нас БАОО ни предлагат техният офис за нашите срещи и ние сме много благодарни за това.Дали не биха и на вас помогнали за ежемесе4ните ви срещи  newsm78Питали ли сте ги?В офиса им оба4е не става с деца.
Та,само давам идея без да се натрапвам Simple Smile

  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 715
Аз имам позната, която има детски клуб, мога да я питам колко би струвало да поиграят децата, докато пием кафето. Но не натрапвам това предложение и не искам да правя реклама, просто се сетих и за този вариант.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз имам позната, която има детски клуб, мога да я питам колко би струвало да поиграят децата, докато пием кафето. Но не натрапвам това предложение и не искам да правя реклама, просто се сетих и за този вариант.
СУПЕР!
Едва ли ще е скъпо.

# 18
  • Мнения: 1 843
Както решите и кажете, просто аз без малката не мърдам. Поне за сега.
Ако ли не, ще дойдем по-нататък.

Аз съм банална на идеи. Сещам се за детския кът на Арената. Има и кафе, обаче надали ще е удобно за всички.
Ако времето продължава така, може спокойно и в някой парк или градинка. Южния за съжаление, събота и неделя е станал кошмарен за пребиваване.

Като стана дума, стига да е топло, знам едно място в Западен парк, направо става за пикник!  И по-големите дечурлига могат да тичат на воля!

# 19
  • Мнения: 3 715
Там, за където ви казах, цените за гледане на дете са 3 лв за 1 час, 5лв за 2 часа, 7лв за 3часа, май е множко, на не разбирам много, така че няма да предлагам повече места, че като съм без деца още, трудно се ориентирам кое е подходящо и кое - не, така че оставям на вас да прецените.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 444
Момичета, получихме покана от Бао да ползваме офисът им за срещата.Имат паркинг, просторни помещеня, предлагат кафенца и напитки, можеме да си закупиме също и идеята не е никак лоша.Децата ако са малки не пречи, ако са големи ще им е скучно просто.Помислете, най-любезно президентката ни покани, предоставя ни терен за сбирката.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 324
На мене цената ми е тамън. Къде се намира, дай повече информация за да кажат и другите дали им е удобно. Ако решим срещата да е на 24 февруари /за да може и Теа да е с нас/ и да е в клуб /за да не ни изхвърлят от някое кафе на петата минута/ трябва да се забързаме с организацията, защото обикновено съботите са им ангажирани за седмици напред.
Аз толкова се вживях, че мисля само за това. Казвайте с какво да се захвана. Да "прослушам" клубовете в центъра ли, що ли? Дайте да се изброим: колко големи с колко дечица и на каква възраст, защото за бебета едва ли взимат пари.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, получихме покана от Бао да ползваме офисът им за срещата.Имат паркинг, просторни помещеня, предлагат кафенца и напитки, можеме да си закупиме също и идеята не е никак лоша.Децата ако са малки не пречи, ако са големи ще им е скучно просто.Помислете, най-любезно президентката ни покани, предоставя ни терен за сбирката.  bouquet
Прекрасно е предложението на БАОО, но нали и на децата трябва да им е приятно и забавно, все пак това ще е първата им среща.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 324

Много ми харесва. Аз млъквам вече. Толкова досадна май не съм била.

# 25
  • София
  • Мнения: 533
Рали, нека да е 23.02, събота. Че нали съботата е ден за партита и купони, а неделята - за релакс Simple SmileSimple SmileSimple Smile Стига, разбира се, и за другите мами да е ОК.

На мен "Приказка" страшно много ми харесва - била съм там с Денис, условията са перфектни, мястото е наистина приказно Simple Smile

Иначе за бройката - аз ще съм сама. Ако взема и Денис, няма да мога да ви видя, ама хич...

# 26
  • Мнения: 3 715
Ами ако искате да говоря за 23 февруари, накъде към 17 часа?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
Рали, нека да е 23.02, събота. Че нали съботата е ден за партита и купони, а неделята - за релакс Simple SmileSimple SmileSimple Smile Стига, разбира се, и за другите мами да е ОК.
По мойте календарчета събота е 24 февруари, нали сме 2007 г.?
Аз също съм за "Приказка" с две ръце.

# 28
  • София
  • Мнения: 533
Ами, Рали, мойто календарче е толкова зле след пакостите и лудуването на Денис, че не мога и да смятам вече Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Да, значи - 24.02. За мен е ОК 17 часа.

Нека да видим дали и другите мами ща харесат "Приказка" и Какаяка може направо да ангажира клуба Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 164

Миленка Hug
Момичета, ами вие наистина много бързате за тази среща Grinning
аз мисля да изчакаме малко, поне да мине това грипно време, ето сега големия ми син е пак болен Cry
а аз държа И децата да присъстват(поне на първата им среща Peace)
щеше ми се да е някъде в центъра-аз понеже съм с 2бр. деца и с кракомобила Crazy и гледам да ми е максимално бързо и удобно Mr. Green
този клуб Приказка, къде се намира-не разбрах newsm78

Общи условия

Активация на акаунт