Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 883
Момичета, като ви гледам как ентусиазирано се договаряте за срещата, малко ви завиждам  Embarassed
Ама явно русенските мами сме малко в този форум  Sad
Желая ви успех и хубаво време, че дечицата да се налудуват

# 47
  • Мнения: 441
Дефи, аз и ти сме, други няма Simple Smile

все ще се уговорим някак

надявам се до до десетина дена да съм по-свободна от ангажименти и работа и да се видим

пиши ми

# 48
  • Мнения: 3 715
Русе е на ред през май в моите планове, че тогава ще идваме. Макар че ако се организирате по-рано, мога да измисля нещо, че ми е домъчняло за нашите.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 444
на "Смехорани" собствениците са ми приятели и мога да говоря да резервираме залите, които мисля са две.Просторно е, има различни забавления и на децата определено ще им допадне.Казвайте от сега, за да мога да пазговарям, защото ако друг направи резервация преди нас, приятелските отношения няма да помогнат. Grinning

# 50
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен, момичета.
Да си кажа мнението за детските клубове. Тъй като компанията на нашата кака е доста голяма и често ходим по рожденни дни, та сме посетили една част от така изчерпателната инфо за детски клубове представена ни от ralissa  newsm10 (даже си я копирах да я ползвам на готово  smile3508). Да карам поред. Клубът, в който сме празнували 3 от петте рожденни дни на Ради е Мики Маус до църквата "СВ. Георги"- страхотно се грижат и забавляват децата, този клуб е чудесен за рожден ден, но за подобна среща - не става малко е мястото и за нас възрастните и за децата, да не забравяме, че те са на различна възраст, което изисква повече място за игри по интереси. Може би в новия салон в Банишора (не съм го виждала, но казват, че е по-голям). В останалите клубове, в които сме били, ми прави впечатление, че основно гледат децата да не се изпопребият и горе долу с това се изчерпват заниманията. Това разбира се е валидно основно за рожденни дни. Та препоръчвам - Барбарони - Бели брези, като обстановка - има много място както за нас, така и за децата и относително комуникативно място (има и паркинг Wink). Друг в района е клуб Бъни. Доста е забутан в квартала пред него има строеж, иначе като обстановка бива. Двете феи също е подходящ. Ментовия носорог , като обстановка е много приличен, но останах с лошо впечатление миналата година на нашия си рожден ден ни накараха да си сервираме сами на гостите (та съм им малко сърдита). Патетата, мястото за нас е малко. Смехурани, също не е особено голям, става за топло време с маси на вън. И последно - Арена, бензиностанция Темпо и София ленд, струва ми се не подлежат на коментар, но виж Патиланци не звучи никак зле, там има доволно място и за нас и за децата и за различните възрасти занимания, само дето не могат да го затворят само за нас......... Дано съм била полезна. Каквото и да се реши ние сме ЗА. До скоро момичета.

# 51
  • Мнения: 144
Дефи, Април, Kakayaka не сте сами, момичета! И аз съм от Русе, но вече 7 години не живея там. Лятото, обаче задължително си идвам за да видя мама и тати Grinning Ще се радвам да се запознаем /живот и здраве/на срещата! А на момичетата от София и аз им завиждам EmbarassedОстаналите ще почакаме ....до април! Laughing

# 52
  • Мнения: 128
               Здравейте! Приемате ли малко познати мами с деца? Аз не съм особено активна, въпреки че чета постоянно.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 324
               Здравейте! Приемате ли малко познати мами с деца? Аз не съм особено активна, въпреки че чета постоянно.
Само ако помогнеш за избора на място за срещата. Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 533
Момичета  Hug,

Дайте наистина да решаваме и да действаме, защото клубовете през уикендите са пълни с рожденници Simple Smile

Предлагам да се доверим на АниМ с толкова богат опит из детските клубове Simple Smile Ани, аз съм била в "Мики Маус" в Банишора - по-голям е, има три зали, едната - с играчки, пързалки, топки, другата - с масички и столчета за момента на тортата и свещичките и за детската дискотека, и още една зала - за родителите - с минибарче. Но не знам доколко Банишора е добър вариант. Както и "Патиланци" в Младост.

По-добре да се ориентираме към клубовете в центъра и по-близките до центъра квартали, защото идваме от най-различни места в София. Клубовете в центъра от списъка на Ралица, освен "Мики Маус", за който АниМ казва, че е малък, са "Веселячетата" - www.veseliacheta.com, на "Витоша"85 и "Плодчетата" (нямат сайт), на бул "Македония"- не съм била там, нямам идея дали са подходящи. Другите по-централни са:

"Барбарони" - Белите брези
"Двете феи" - Лозенец
"Ментов носорог" - Стрелбище
"Бъни" - Стрелбище
"Моето гардже" - Лозенец
"Къща за деца" - Лозенец

Давайте да се броим (аз ще съм сама), да решаваме дали датата остава 24.02, събота, 17 часа и да звъним за резервации  Grinning

Или може би часа да остане плаващ, преди 12-13 или след 16-17 (за да може по-малките деца да се наспят) - и да имаме по-голям избор с клубовете.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 22:09 от Tea_

# 55
Допустим вариант ли е срещата да бъде в МОЛ София - малките дечица могат да играят в деткия кът, големите ще си контактуват в "салона" за бързо хранене на Мc Donalds, а майките /и татковците/ могат да пият кафе и да разговарят. Мястото е много широко, има достатъчно маси за сядане, чисто, топло и тихо е. Тъкмо и дечицата ще могат да похапнат, ако са гладни - освен храната на Mc Donalds има и много други видове храна за по-претенциозни. Като местоположение е почти в центъра на града и вероятно ще е удобно за мами, идващи от различни посоки. Единственото неудобство може би е цената за гледане на дете в клуба /май 7лв. на час/. Патиланци е подходящо, но там е доста шумно и почти не може да се разговаря / от многократен личен опит го знам/.
Мисля, че срещата едва ли би продължила повече от 1 - 1,5ч.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 324
Давайте да се броим, да решаваме дали датата остава 24.02, събота, 17 часа и да звъним за резервации  Grinning

1. Ние сме две - едната на 100, другата на 4 години.

# 57
  • Мнения: 273
Моля ви, ако остава за събота, да бъде след обед, защото моята кукла има репетиции от 13 до 16,30.

# 58
  • Мнения: 3 715
Значи аз преброих ето тези желаещи:
ralissa
Tea
Ani M
marypopins
karimona
Shoni ако детенце оздравее
DarZaMen
zoika
Магьосника от Оз
Миленка
Децата не съм броила, горе-долу са колкото и възрастните, с изключение на мен и Теа. Вие сте на ход за мястото, дата и часа.

# 59
  • Мнения: 128
   За съжаление нямам никакъв опит по отношение на детските клубове  и разчитам изцяло на вашата преценка . Мога да съдействам след като уточним мястото. На нас с принцесата ни е удобно в 17 ч, за да поспим и да не сме кисели или прекалено палави...

Общи условия

Активация на акаунт