Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 533
Става въпрос за АРЕНА ЗАПАД - на бул. "Тодор Александров"64, зад 3-та Градска Болница, до метростанция "Вардар"

DarZaMen, за Арена не трябва ли някаква резервация? Ще има ли места? Уикендите знаеш каква лудница е там Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 843
Ами отивам тутакси да проверя, Теа!
До днес вечерта ще ви кажа.

Говорим грубо за около 10-12 възрастни и +,- толкова дечица. След 17,00ч., на 24.02 - събота.

# 77
  • Мнения: 1 843
Детския кът и цените можете да видите тук: http://www.kinoarena.com/arena/index.php?language=bg&main_menu=3&page=33

Телефона незнайно защо дава 'несъществуващ абонатен номер', тъй че остава разходката дотам.
Точно срещу детския кът има заведение, преди беше Pizza Viktoria, сега ми се стори, че е нещо друго. Устройва ли ви, да запазя там?
Изобщо, ако някой друг се е заел, да не се дублираме. Думайте!

# 78
  • Мнения: 3 715
Ами действай, явно това е най-удобният вариант.

# 79
  • Мнения: 128
Дарзамен, другия вариант е "Джимис" - кафене. Мисля,че точно това е целта ни. Във пицарията не знам дали могат да съберат масите,за да сме заедно и е по-скоро заведение за хранене. Но при всички случаи ще трябва да се реши на място. Ако си наблизо и можеш - действай. Аз ще мога да отида утре ако се наложи.

# 80
  • Мнения: 677
За 24 събота в Арена зад 3-та градска и мен ме устройва.Моя е н а5 годинки и е ходил там,е не е очарован както от Патиланци и един клуб тука в Люлин.В събота става за колкото часа кажете в Арената.Сега нямам възможност да отида до там да проверя,но по принцип е без резервации,само за р.д. се резервира,по-сложното ще е с нас мамите къде ще се съберем,до детският кът има свободни масички но прави да стоим,а пред пицариите незнам как ще стане да са две съседни маси.Незнаех,че там ще стане виждането онзи ден бях до 3 градска, но сега до петък няма мърдане от Люлин,че имам много друга работа.Ако до петък нищо не се е направило,кажете да ходя и да питам.Това е от мене.
Бройка-1 мама и хлапака на 5 годинки.
  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 843
Дарзамен, другия вариант е "Джимис" - кафене. Мисля,че точно това е целта ни. Във пицарията не знам дали могат да съберат масите,за да сме заедно и е по-скоро заведение за хранене. Но при всички случаи ще трябва да се реши на място. Ако си наблизо и можеш - действай. Аз ще мога да отида утре ако се наложи.

Това, за което говоря е до стълбите и срещу детския кът, не масите за пица на парче. Затова питах дали направо да резервирам. Както и да е, след 17.00, ще отида на място и после ще ви докладвам.

# 82
  • Мнения: 1 843
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Ако има нови желаещи или отказали се, моля ви да пишете, за да мога да променя своевременно бройката на резервацията.

# 83
  • Мнения: 128
Благодаря ти, ДарЗаМен.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 324
БЛАГОДАРЯ и аз.

# 85
  • Мнения: 3 715
Супер си! Ох, направо нямам търпение.

# 86
  • Мнения: 677
Благодаря,живи и здрави там ще сме на 24.02.

# 87
Може ли, ако се преборим с грипа и ние с Андрей (3 г. и 9 м.) да се включим?

# 88
  • Мнения: 3 715
Може ли да задаваш такива въпроси, разбира се!

# 89
  • Мнения: 1 843
Simple Smile
Ден, два преди срещата ще се преброим наново и, ако има нужда ще добавим маса! Колко му е!

Общи условия

Активация на акаунт