Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, чааветата са вече почти здрави Laughing но мен такъв фарингит ме тръшна, че ако дойда няма да мога да ви пея, а само ще мятам гюбеци Mr. Green а и в събота го дават студенооо ooooh!
Не АКО, а КАТО дойдеш. Изпий едно канче греяно вино, преди да тръгнеш да се стоплиш.

# 106
  • Мнения: 3 164
Ралиса, фен съм на винцето, ммда, но то си върви с цвър-пър Crazy а сега са пости Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 1 324
Ралиса, фен съм на винцето, ммда, но то си върви с цвър-пър Crazy а сега са пости Grinning
Аз ти го препоръчвам като лекарство, бе.

# 108
  • Мнения: 2 722
Мили Мами и ние с Милен ще дойдем с удоволствие стига да знаем кога и къде - моля ви нека някой ми пише на ICQ дата час и място ако нещо се отвея или заиграя с пластелина Simple Smile
ICQ 26992207
Предварително благодаря и успех на всички!

# 109
  • София
  • Мнения: 533
Мама Галя, срещата е в Арена Запад, до Трета Градска Болница, на 24.02, събота от 17 часа.

Момичета, нека да се преброим за последно, за да може ДарЗаМен да уточни бройката! Аз ще съм сама.

# 110
  • Мнения: 3 715
И аз сама Simple Smile, но ако съм на работа, ще се класирам  към 17:30 най-рано.

# 111
  • Мнения: 677
Моят син незнам как ще се събуди сутринта в събота,че ние сме на настроения,но дори да не идва в детския кът,аз живи и здрави ще дойда в Джимис в Арената.Поздрави.

# 112
  • Мнения: 2 722
Тук съм и прочетох, та не ме мислете!
Моля бройте ни двама а пък ако тати е свободен ще го сложим за закачалка до вратата.
Арена Запад е върха - сигурно сте имали предвид да ми е удобно и близко, ама не трябваше да се притеснявате - ние сме с кола  Laughing
Нямам търпение да Ви видя - до скоро.

# 113
  • Мнения: 1 843
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Това е стария постинг, слагам го за ориентир.

Дотук потвърдили:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
и аз - 2



# 114
  • София
  • Мнения: 1 324
Тъй. Резервирах за 24.02 (събота) - 17.00 часа, в Джимис (Арена, Запад).
За детския кът, казаха да идем 15-ина минути по-рано за да се ориентираме дали има място, но казаха, че не е проблем за 10-ина деца. Капацитета им е 50.

Това е стария постинг, слагам го за ориентир.

Дотук потвърдили:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
и аз - 2

И аз - кльомба (ralissa) - 1+1

# 115
  • Мнения: 583
аз сам новак корни и искам да знам палко повече за тази среща през април и аз имам осиновено дете ноето вече е на 13 години дали ще ме приемете на тази среща през април моля някой да ми отговориjavascript:void(0);
Praynigjavascript:void(0);
Praynig

# 116
  • София
  • Мнения: 1 324
аз сам новак корни и искам да знам палко повече за тази среща през април и аз имам осиновено дете ноето вече е на 13 години дали ще ме приемете на тази среща през април моля някой да ми отговориjavascript:void(0);
Praynigjavascript:void(0);
Praynig
Корнишонко, ето това е темата за априлската среща: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

# 117
  • Мнения: 128
Имаме най-сериозни намерения: една мама и една принцеса!До скоро:))))

# 118
  • Мнения: 128
Момичета, много съжалявам, но има неочаквана промяна при мене - трябва да изпратя една много добра и благородна жена , моя близка, до вечния ни дом.Ще бъде утре след обяд.

Надявам се срещата на Арена да бъде чудесна и да има продължения:) Направете велик купон!!!С обич към всички.

# 119
  • Мнения: 341
И аз ида  Simple Smile ама сама,че децата са канени на имен ден и таткото ще има честта да е сред младите майки  Wink

А аз предпочитам вашата компания така че ме бройте  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт