Отговори
# 135
  • Мнения: 2 722
Нашя тате се чуди дали ще има и други татковци или ще е сам петел в кокошарника Simple Smile

# 136
  • Мнения: 3 715
Момичета, аз съм все още на работа и не знам кога ще приключа. Много съм изостанала и имам да наваксвам, така че ако не се появя до 17:40-45 няма шанс. Не знам кога ще приключа и кога ще си тръгна, извинете ме, много ми се идва, даже и фотото взех в чантата, но ако зарежа всичко, ще ми се натрупа за другата седмица и съвсем ще закъсам тогава. Дано не ми се сърдите много, обещавам да се реванширам.

# 137
  • София
  • Мнения: 708
тръгвам сама с дете

# 138
  • Мнения: 883
Ей, мами софиянки!  Stop
Как беше срещата?
Разкажете!
А няма да е зле и по някоя снимка да добавите  Wink

# 139
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ей, мами софиянки!  Stop
Как беше срещата?
Разкажете!
А няма да е зле и по някоя снимка да добавите  Wink

Да чакаме снимки....... Mr. Green
П.П.А Креми,Креми,мойта дружка там ли беше,кажете,че да ми олекне,ако ли пък не да звъним до Интерпол,да тръгват да я търсят. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 140
  • Мнения: 2 722
Докато гонех Милен из Арената съм успяла да щракна 5 снимки - евала на мен - сега ще ги кача в албумче и ще пусна адреса.
Нямам идея от албума може ли да си ги теглите, ако не - ще пращам при поискване.
Креми беше - какво си мислиш, че ФБР се справя по-зле ли Simple Smile

# 141
  • Мнения: 677
Моя сег ачак заспа,емоции много и за него и за мене.
Все още ми е много хубаво на дуашата.
Благодаря ви всички мами,че се видяхме и децата са порадваха от сърце.
Поздрави.

# 142
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Докато гонех Милен из Арената съм успяла да щракна 5 снимки - евала на мен - сега ще ги кача в албумче и ще пусна адреса.
Нямам идея от албума може ли да си ги теглите, ако не - ще пращам при поискване.
Креми беше - какво си мислиш, че ФБР се справя по-зле ли Simple Smile
Охххх,олекна ми,ще спя спокойно значи тази вечер. Mr. Green
Аз обаче ще я прислушам на скайпа,не може тя така без хич да не се загуби,бас хващам. hahaha

# 143
  • София
  • Мнения: 1 444
Радвам се, че сте изкарали чудесно Ужасно съжалявам, че моето Мишле се разболя точно ден преди срещата, която бях убедена, че няма да изпусна Sad

# 144
  • Мнения: 273
Мили мами, връщам се към тази тема, според мен подходяща да предложа - хем повод отново да се видим, хем да съберем парички за капарото за априлската среща и да ги пратим накуп. Ще е по-лесно както за всяка една от нас, така и за получателя.

# 145
  • Мнения: 2 722
Аз съм за ново събиране а наистина ще е по-лесно после един човек да прати капарото. Бройте ме за среща където и да е.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз и Теа сме за. Давайте да се организираме. Кога, къде, в колко?

# 147
  • Мнения: 273
Утре сме канени на рожден ден в клуб Барбарони и ще попитам за свободни часове през другата седмица. Какво ще кажете за през седмицата, вечер - около 180 часа и ли дори малко по-късно?!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз не мога през седмицата. Всъщност мога понеделник и петък, но сама. Ако ще се виждаме само да съберем капарото - става.

# 149
  • Мнения: 273
Идеята за клуб Барбалони, отпада. Предложиха ми единствена свободна дата - 13.03 от 18,30 часа. Вторник е кофти ден за подобни мероприятия..............

Общи условия

Активация на акаунт