Окосмяване по време на бременност

  • 4 430
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Нормално е. Peace И при мен доста се окосми коремът, но не мисля, че е от крема, скойто се мажа, а от хормоните, както са ти казали другите мами. Laughing Не се притеснявай, ще изчезнат след раждането. Лека бременност!  bouquet

# 16
  • Мнения: 724
Здравей и при мен е така.Появи ми се окосмяване по корема,а по краката и ръцете почти спряха да растат.Аз мисла че след раждането ще се оправим и че не е от кремовете

# 17
  • Мнения: 173
Много сте мили!   bouquet
Надявам се наистина като родя да се оправят нещата и да си ходя с голо пъпче  Crazy

# 18
  • bulgaria
  • Мнения: 309
От хормоните е. При мен се появиха косъмчета по корема, а окосмяването по краката намаля Sick Е, всичко се нормализира след раждането Peace
Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 999
И при мен имаше окосмяване, особено по тъмната линия на корема.Като родиш всичко ще се оправи.

# 20
  • Мнения: 439
Не се шашкай Rolling Eyes,аз бях в същото положение.След раждане всичко лека полека си идва на мястото
 PraynigЛеко раждане

# 21
  • Мнения: 236
И при мен започнаха осезаемо да намаляват по краката,а да се увеличават на корема.Тъкмо мислех тези дни да ви питам с какво е подходящо да се махат по корема-дали кола маската няма да предизвика контракции?

# 22
  • Мнения: 173
Ами да няма ли да предизвика контракциии? Пък и за бебчо сигурно няма да е много приятно, особено ако е с епилатор това бръмчене ще го побърка. Притеснявам се също да не вземат да станат повече космите...сега поне са девствени  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 677
От хормоните ще да е.   Thinking
При мен пък стана тъкмо обратното. Преди да забременея имах хормонални проблеми, които доведоха до засилено окосмяване на някои места. По време на бременността ми започнаха да намаляват и сега хич ги няма!  Peace

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не се шашкай Rolling Eyes,аз бях в същото положение.След раждане всичко лека полека си идва на мястото
 PraynigЛеко раждане

Абсолютно!!!

# 25
  • Мнения: 166
Споко, бъдещо мамче  preggo  И аз бях в твоето положение, имах чувството, че както ми се разтегли коремчето, така ми се разтееееглиха и космите по него  Banghead  а по принцип никога не съм имала окосмяване точно там... А иначе по краката наистина намаляха... Не си спомням точно колко време след раждането на слънчицето ми нещата се нормализираха напълно, но не беше повече от 2 месеца  Thinking  А колкото до епилатора или кола-маската - абе толкова ли са мноооого, та да мъчиш и себе си, и бебо? Пък и сега не е времето на голите пъпчета yes Колкото до бъдещият татко, еми ще изтрае някак, въобще не е ЧАК толкова неприятно.
Пожелавам ти безпроблемна бременност леко раждане  newsm10

# 26
  • Мнения: 236
Абе не са чак толкова много,ама ме дразнят а пък като се има в предвид,че ще дойде и лятото(а тогава няма начин без да се махат)....А пък и аз искам да си показвам на татето корема (въпреки че още няма много за показване) а пък с косми не е много приятна гледка NaughtyМай ще взема да пробвам с кола маска,пък ще видим какво ще стане newsm78

# 27
Моят гинеколог ме предупреди за това окосмяване,но не се притеснявай, всичко ще си дойде на мястото след раждането,поне така каза той де и не мисля че е излъгал:)спокойна бъди!

# 28
  • Мнения: 3 500
Да. Корема се окосмява. Но в никакъв случай не ги махай. След раждането сами опадат и кафявата черта - и тя избледнява.

# 29
  • Мнения: 256
И аз съм от групата на косматите  Mr. Green.Окосмяването ми винаги е било рехаво и сега това доста ме смущава и  е само на корема.Освен това и съм много бяла-отдавна не ходя на солариум и е просто отврат гледката-бяла,космата и дебела  Grinning.Успокояват ме мамите,минали по този път.

Общи условия

Активация на акаунт