Окосмяване по време на бременност

  • 4 435
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 274
Уффффф и аз се бях притеснила от космите по корема ми  ooooh!! По принцип почти нямам косми по тялото си и през първата бременност не съм имала такъв проблем, но през втората коремът ми стана супер космат  Sick!
  Сега 3 месеца след раждането коремчето ми е пак без грам косъм, така че не се притеснявай! Според мен е от хормоните и косъмчетата след раждането ще опадат  Peace!

# 46
  • Мнения: 911
Появи ми се повечко мъх по корема. Иначе по краката и ръцете разредиха и станаха по-фини. А по тв "Здраве" в един документален филм дадоха една бременна, на която коремът й беше окосмавял като космати крака. Shocked Shocked Shocked 

# 47
  • Мнения: 226
Аз също се мажех с крема на Чико и се окосмих по корема, но мислия че това е от хормоните. Сега корема ми е пак нормален (без илишно окосмяване).

# 48
  • София
  • Мнения: 1 424
И при мен имаше окосмяване, особено по тъмната линия на корема.Като родиш всичко ще се оправи.
Peace Peace Peace

# 49
  • Мнения: 2 663
По корема е нормално да има повечко мъх, иначе при мен космите забавиха страшно много ръстежа си и намалява значително.

# 50
  • Мнения: 888
По корема е нормално да има повечко мъх, иначе при мен космите забавиха страшно много ръстежа си и намалява значително.
Peace

# 51
  • Мнения: 617
Не съм забелязала мъх по корема, но мисля че космите по краката малко забавиха разтежа си!

# 52
  • Мнения: 365
От бременността е. След като родиш всичко си идва на мястото.  newsm10

# 53
  • Мнения: 1 216
ПО време  на бременност тялото ти задържа повече косми, което значи, че все едно цикълът им на цивот е удължен или по-скоро забавен. Тези косми, които махаш - растат по-бавно. А тези, които не махаш и никога не си махала са повече. Хормонално, нормално и маминско е, минава безболезнено. Само не посягай да махаш разни мъхчета, че после няма спиране- ще си паднат
Гладките кореми на бременни манекенки не знам как ги докарват по снимките - сигурно Photoshop

# 54
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И при мен окосмяването е по-скоро по-малко, особено по краката.

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И двата пъти ми израснаха едни огромни косми по корема. Първия път опадаха сами след раждането, сега ще видим. Козметичката ми отказа категорично да ги маха с каквото и да било и забрани и на мен.

# 56
  • Мнения: 26
корема ми беше като джунгла бях решила да го епилирам слава богу 4е не я свърших тая простотия родих преди по малко от 3 месеца и ве4е корема ми е както преди без гадни израстъци

# 57
  • Мнения: 743
Дано останалите мами да са прави, защото и на мен ми се появиха космички по корема по време на бременноста, а вече сме почти на 7 месеца, пък корема на мама не си е върнал предишния симпатичен плешив вид Cry

# 58
  • Мнения: 1 455
След двете ми бременности определено се увеличиха космите.
Всичко е от хормони,преди не съм била така.Излязаха ми много гадни косми на брадичката 5-6 но са гадни,черни.Надявам се с ел.игла да изчезнат.

# 59
  • Мнения: 678
Не съм забелязала мъх по корема, но мисля че космите по краката малко забавиха разтежа си!
При мен беше така

Общи условия

Активация на акаунт