Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 169
  • 466
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 306
Мими,задължително от утре сутрин лимон с топла вода!!!!Предлагам, но не знам дали и как действа, защото някъде из форума снощи прочетох, че 1ч.л. мед преди вечер с мляко,чай или топла вода ускорява метаболизма и води до здрав и спокоен сън,да го добавим към режима!!!!

# 451
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, гледам че коментирате за връзката между многото лимони и закъсняването на цикъла и ме глождеше нещо отвътре, а днес вече имах повод да се сетя какво- винаги съм знаела, че ако трябва да ми дойде по време на важно пътуване или на морето например, пия ударна доза вит.С , за да го предизвикам по-рано. А се сетих  за това, защото ми подрани с почти цяла седмица, което е крайно необичайно за мен! Така че според мен закъсненията и гадното чувство не се дължат на лимоните, дано не е от нещо нежелано! Hug

А аз днес искам да ви почрпя по едно фрешче от лимони  Mr. Green, защото най-малката ми дъщеря Теодора е именничка!

# 452
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Побут темата Whistling

Нещо събота и неделя никакви ви няма, да не зарязахте лимоните! Joy

При мен започнаха да се появяват по- видими резултати, определено апетит ми еспаднал доста и това е началото на добрите ми резултати.

Вече съм около - 1.200, но мисля че сега ще започна по-бързо да свалям.
Така и така тренирам усилено, мисля да започна отново да взимам преди тренировка L-carnitine, той ми дава добри резултати.

Хайде, отчитайте се, дами!

# 453
  • Мнения: 306
БРАВО  ПИПИ!!!!!!Какво да се хваля - след снощи днес съм + 0.100 от стартовите килограми,а вчера не съм яла до вечерта и за вечеря малко салата и 1 парче торта.Моя ме успокои, но още ме е яд,защото не превишавам 1000 - 1200калории на ден,а резултат още няма!!!!

# 454
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
БРАВО  ПИПИ!!!!!!Какво да се хваля - след снощи днес съм + 0.100 от стартовите килограми,а вчера не съм яла до вечерта и за вечеря малко салата и 1 парче торта.Моя ме успокои, но още ме е яд,защото не превишавам 1000 - 1200калории на ден,а резултат още няма!!!!

Отчаянието е лош съветник, въпроса е да имаш мотивация. Може да си от моят тип, който започва да сваля едва след първият месец, така че спазвай диетата и не се поддавай на униние! Трябва да сме постоянни и рано или късно, резултат ще има! Hug

Това ,което правиш е много погрешно, въпреки ,че и аз го правя нерядко- да не ядеш през целият ден и вечерта да се наядеш.
Освен това по всички правила въглехидратите трябва да се приемат сутрин, а вечер само протеини и витамини- месо и салата.

Момичета, НЕ ЯЖТЕ СЛАДКО!!!! В едно парче торта има примерно толкова калории, колкото в половин пиле, а освен това са и ВРЕДНИ !!! За изгарянето им трябва да въртите едни час на тренажора! А и това обърква принципа на диетата и метаболизма не работи както е нужно, за да отслабваме - обикновено въглехидратите се обработват веднага и се складират във вид на "чисти"мазнини. Не така стои въпросът с протеините- те се превръщат в "чиста" енергия и обикновено се изразходват веднага.

За да има резултат, трябва донякъде да се придържате до тези режими, които дават трайни резултати- дали ще е НВД или Дюкан, но приниципът е ясен- никакво сладко, хляб, газирано, основно месо и зеленчуци, яйца, мляко, сирене.

Няма нито такава диета, нито такова хапче, което да позволява да се храниш с пица и пържени картофи и да отслабваш!

Така че продължавайте с лимоните и грейпфрутите, но спазвайте режим- яжте пилешко месо, дробчета и т.н. в неограничени количества, но нека всичко е без мазнина, непържено, основно варено или задушено.
Ако не можете без хляб, яжте го сутрин и нека да е пълнозърнест или ръжен, но гледайте калориите на филийка, защото хлябовете без брашно имат много калории на една филийка- около 50 , докато ръжен или пълнозърнест- аз купувам Вита от Фантастико- имат 18-23.
Забравете сладкото, ако много копнеете за нещо сладичко, смесете си кофичка кис.мляко със Степче или нещо от сорта, получава се нискокалорично вкусно плодово мляко. Купувайте обезмаслено мляко, аз ползвам Култура тъй като има допълнително калций, а калцият е нужен за успешна диета.

Не на последно място- пийте много вода- тя помага да се отвеждат токсините от организма и пермахва целулита! Нека да е мин по 1.5 л. дневно, макар че на мен никак не ми харесва да се наливам. Може също чай, бульони и т.н.
Вечеряйте нещо обемисто и никсокалорично- зелена , зелева салата, супа, пилешко нетлъсто месо до 200 гр. - това ще даде чувство за ситост и едновременно няма да натовари стомаха с ненужни калории.

Хайде, изчетох ви лекцията, сега напред към нови успехи! Mr. Green

Дюн, мисля, че ти придоби парвото да пуснеш нова тема- нека дамите да си кажат колко време са на този режим и колко са савлили. Така ще пуснеш диетата на първа страница и резултатите и ще имаме нови попълнения!

Така няма ад става километрична и ще можем да си следим резултатите по- успешно.
Аз съм 11 дни на този режим и съм 1.200 трайно назад.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 19:33 от pipi67

# 455
  • Мнения: 306
Пипи,знам, че си права благодаря за съветите и вярвам в успеха на всички!!!!Преди години я правих и си хапвах редовно и резултат имаше веднага, а сега сбърках в желанието си за по-голям резултат.......Скоро питах и Сисинче ми каза същото което и Ти,но за вчера си помислих,че ще стане много ядене за деня и ето го резултата!Аз мисля, че Мими трябва да пусне темата,но се чудя къде изчезнаха Имакс,Попина, Авентура,Джеси,Ани и др......... не се отчитат - продължават ли,как са?

# 456
  • Мнения: 6 461
Днес пак пазарих лимони.
Продължавам смело с топлата водичка и лимановия сок.Sick 

Дими,колко дни беше на лимони и колко свали????
Месец и половина съм на лимонов сок с топла водичка  Sick сутрин на гладно задължително и след това през деня като се сетя или след като похапна нещо. Peace
Ами свалила съм около 7 килограма.

и да си мълчиш до сега  Twisted Evil
Аз колко пъти ти казвам ,че има ефект .
Просто не бях се теглила.
  bouquet

# 457
  • Мнения: 306
Здравей,Дими!!!Благодаря за подкрепата!!!!Аз пак купих грейпфрути и лимони и продължавам уверено напред докато не сваля и няма да правя вчерашната грешка!!!!Радвам се, че продължаваш БРАВО!!!!!

# 458
  • Мнения: 6 461
Здравей,Дими!!!Благодаря за подкрепата!!!!Аз пак купих грейпфрути и лимони и продължавам уверено напред докато не сваля и няма да правя вчерашната грешка!!!!Радвам се, че продължаваш БРАВО!!!!!
Да знаеш ,че и хляб не ям......... Crazy

# 459
  • Мнения: 306
Дими, и аз не ям хляб - никакъв!!!Проблема е,че карах дълго време на 1 млякопрез деня и мръвка,риба ,без салата за вечеря!!!!Взех си поука особено след вчера!!!!

# 460
  • Мнения: 3 647
Днес пак пазарих лимони.
Продължавам смело с топлата водичка и лимановия сок.Sick 

Дими,колко дни беше на лимони и колко свали????
Месец и половина съм на лимонов сок с топла водичка  Sick сутрин на гладно задължително и след това през деня като се сетя или след като похапна нещо. Peace
Ами свалила съм около 7 килограма.

и да си мълчиш до сега  Twisted Evil
Аз колко пъти ти казвам ,че има ефект .
Просто не бях се теглила.
  bouquet

oт утре на лимончета

# 461
  • Мнения: 306
Добро утро на всички!!!!Аз съм на стартовите си килограми и съм много щастлива,та продължавам уверено и с бодър дух напред!!!!!Мими,пусни новата тема!!!!Анджи, добре дошла в отбора!!!!

# 462
  • Мнения: 6 461
Току що си изпих киселока  Sick и  сега минах на кафе.
Още не съм хапнала но след малко може би ще изям един банан. newsm36 newsm35  Flutter
Вече съм сигурна в лимонената диета-определено има ефект Peace

# 463
  • Мнения: 306
Браво, Дими!!!Знам, че действа!!!И аз пийнах лимончето!!!!

# 464
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, пускам нова тема, че тази много натежа! Hug

Общи условия

Активация на акаунт