Искам близнаци 2...

  • 68 970
  • 419
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 803
Стиснати палци и от мен  Heart Eyes Hug Много магическо звучи  Peace Peace

# 361
  • Мнения: 2
Здравейте
казвам се Симона и съм от Добрич.Случайно попаднах на вашата тема и се замислих.В крайна сметка аз много искам близнаци.В нашият род има близанци през поколение.Всъщност напоследък традицията е нарушена понеже и прабаба ми има близначки и баба ми има близначки и сега в крайна сметка е ред на внуци - нас.И имах предвид че ако ти е писано ще имаш а ако не и 1 дете е Божи Дар

# 362
  • София
  • Мнения: 5 725
Simonismo,в нашия род на майка ми също са през род близнаците и аз като малка много си мечтаех да имам две момиченца  Party и то вз\е,че се сбъдна  Mr. Green  Heart Eyes
Успех на виисчки!  Hug

# 363
  • София
  • Мнения: 512
Ако има вълшебство и аз ще се запиша тук Simple Smile
Имам си едно чудесно момченце на почти 5год., мислим (и не само мислим, де  Blush ) за второ, но аз тайничко си мисля, че ще е чудесно, да са двечки  Hug
В на мъжът ми рода има близнаци, в моят също, през поколение, хайде да даде Господ и на нас Simple Smile)

# 364
  • Мнения: 4 769
Аз май, за разлика от повечето авторки, писали по темата, се оказа, че чакам близнаци, без някога съм го искала.

Всъщност никога не съм си дори представяла, че ще имам близнаци, тъй като в нашия род няма. В началото бях много стресната, като разбрах новината (а това стана в 8 седмица, след като седмица по-рано ме бяха гледали на ехограф, бяхме видели сърчице и никой не ми беше казал, че ще са две). Тогава си казах и помислих неща, от които сега ме е срам.  Blush Но вече съм по-спокойна и уверена в себе си. И не си давам двамата юнаци, които в момента жестоко ме подритват. Дано всичко бъде наред докрая и, живот и здраве, в началото на декември да се родят здрави и силни!

А на всички вас - пожелавам успех и мноооого бебета - двечки, трички,.....  bouquet

# 365
  • софия
  • Мнения: 636
Мили дами, при нас очакването тече!Вчера бях на лекар, който потвърди положителния тест за бременност! Много сме щастливи, дали едно или са две не знам, ще видим.......стискайте палци всичко да е наред, защото още е много рано да се разбере.

# 366
  • хасково
  • Мнения: 290
Нека бъдат две Дани.Моите ги видяха още в 5 седмица че са две плодни сакчета.Дано се сбъднат мечтите ви.

# 367
  • Мнения: 24
Я да се запиша и аз, може пък темата наистина да е вълшебна!
Ни в нашия род, нито в този на мъжа ми има близнаци - отде ми щукна на мен, че ги искам - не знам. Ако се случи ще е истинско чудо. Но пък първата ни дъщеря също не е по всички правила на генетиката, така че... кой знае! Simple Smile След 12 дни ще опитаме да ги правим, пък да видим  Simple Smile

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 561
Я да се запиша и аз, може пък темата наистина да е вълшебна!
Ни в нашия род, нито в този на мъжа ми има близнаци - отде ми щукна на мен, че ги искам - не знам. Ако се случи ще е истинско чудо. Но пък първата ни дъщеря също не е по всички правила на генетиката, така че... кой знае! Simple Smile След 12 дни ще опитаме да ги правим, пък да видим  Simple Smile

Чудеса се случват, така че късмет в бебеправенето  Hug
И ние от никоя страна нямаме близнаци, но при мен са факт! Майтапим се, че нашите са по желание  Mr. Green Затова вече внимаваме, какво си пожелаваме  Crazy

# 369
  • Мнения: 24
Не съм пила никакви лекарства, никакви стимуланти - просто ей така - пожелавам си го, пък ако стане - ще стане, ако не - здраве да е! Simple Smile

# 370
  • Мнения: 15
Радвам се на всички, които са заченали !!! И се моля за всички тези, които правят опити !!!!!
[/quote]

# 371
  • Мнения: 413
Аз казах на мъжа ми "никога няма да имаме близнаци", бях сигурна, а и това ме плашеше...
А сега, без да имаме в родата, без да съм го искала сега сме една голяма компания. В момента моите близнаци са на 4 месеца. Да са ми живи и здрави, щастливи и весели!
ПОжелавам от сърце на всички, които искат близнаци да искат.
Можеби с много утвърждения и силна вяра може да се получи. Мечтите се сбъдват   bouquet

# 372
  • Варна
  • Мнения: 178
Ние все още сме на бебеправене,но тайничко се надявам да са двечки Simple Smile
Така че записвам се дано магията стане!

# 373
  • Мнения: 1 862
Radinka89    Peace  пожелавам това щастие на всеки който мечтае  Crazy   Hug

# 374

Общи условия

Активация на акаунт