Искам близнаци 2...

  • 68 971
  • 419
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 803
я елате да ме пипнете, може и да се преместия магията при някоя от вас, на мен ми стига вече  Peace

# 376
  • Мнения: 3 638
Ти уточни защо, де  Mr. Green

# 377
  • Мнения: 7 803
вярно  Embarassed
ми 2 пъти близнаци ми стигат, сега някой друг е наред. като гледах клипчето с 2 двойки близнаци и после 6 броя ме хвана шубето

# 378
  • Мнения: 3 638
Имаш 2 каки да помагат, какъв ти е проблема  Whistling

# 379
  • хасково
  • Мнения: 290

Херцогиня фон Дж-то  Боже не съм видяла лентичката ти! ами ЧЕСТИТО! Много ти се зарадвах. Ще се справиш-сигурна съм.Ти си печена дама.

# 380
  • Мнения: 7 803
fata ®, дано да помагат наистина, че иначе .........  Praynig ми те и твоите поотраснаха, няма ли да повторите и вие  Whistling

# 381
  • Мнения: 1 862
А така  Crazy Честито  Hug  аз само минавам да честитя , лека и безпроблемна   bouquet И не пипам, само от далеч гледам, че ми стига на мен  Laughing /не се заричам  Wink /

# 382
  • Мнения: 7 803
абе то и аз така виках, ама ...........  Whistling

# 383
  • Мнения: 3 638
fata ®, дано да помагат наистина, че иначе .........  Praynig ми те и твоите поотраснаха, няма ли да повторите и вие  Whistling

Както се навъртам тук, че около теб  Joy

# 384
  • Мнения: 7 803
 Joy колко му е

# 385
  • София
  • Мнения: 5 726
Херцогиня фон Дж-то,олеее как се зарадвах!  Party Hug
Пази се  Praynigехх.... направо такава голяма усмивка ударих  Grinning

# 386
  • Мнения: 162
Хайде и аз да се тупна тук  Laughing В рода ни има близнаци  през поколение  Wink Дочух че и при милото имало в родата и тъй както сме го почнали да правим дано се пръкнат две зайчета.. Не че на едно няма да се радвам  Mr. Green Grinning Нашите винаги са казвали че или сестра ми или аз ще имаме близнаци.. Е преди две години след дълги опити сестра ми забременя с близнаци , за съжаление всичко свърши около третия месец.. Явно при нея е гена за близнаци.. Но и аз си се надявам тайничко и при мен да има нещо  Praynig Hug  bouquet Хайде дано да е на късмет , едно или две няма значение в крайна сметка .. Дано да станат по бързо и да са живи и здрави   bouquet

# 387
  • Мнения: 464
я елате да ме пипнете, може и да се преместия магията при някоя от вас, на мен ми стига вече  Peace
 Пип newsm06 много искам близнаци дано да имам късмет fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm06

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 19:06 от mimozka7729

# 388
  • Мнения: 7 803
айде дано се премести при теб тоз късмет  Hug

# 389
  • Мнения: 464
айде дано се премести при теб тоз късмет  Hug
  Дай боже  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт