Кога забременяхте?

  • 11 472
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 064
Забременях на 30, след 5 години опити... Родих вече на 31 Simple Smile
Всъщност тези 5 години добре си поживяхме, не съжалявам за нищо. Има предимства и рано да родиш и късно - всъщност, децата са винаги добре дошли, като имат родители, които се/ги обичат Hug

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Забременях три месеца след сватбата, на 22 години. Не бях завършила образованието си, все още не съм. Заради бебето ми се наложи да прекъсна за една година следването си, но мисля, че щом се появи детенце, приоритетите на човек се променят и той осъзнава, че за момента има много по-важни неща от образованието.  Heart Eyes
Точно същото беше и при нас. Търсех си работа, но като разбрах, че съм бременна, се отказах, кой ли щеше да ме вземе такава... Съпругът ми имаше един мъъъничък доход. Но за 9 месеца нещата се наредиха много добре, особено като се роди детето, мъж ми го взеха в чудна фирма, а година след това и аз го последвах  Laughing
Имам семейство приятели в Германия, студенти, това лято им се роди детенце, не знам точно как се справят, не съм ги чувала отдавна, но явно е възможно!!  Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 26
Забременях на 26год и още съм бременна Laughing Завършила съм висшето си образование и двамата с мъжа ми имаме хубава работа. Бебето е планирано и много желано.

# 78
  • Мнения: 1 432
Бях на 22г. пред взимане на държавен изпит.....И двамата работехме.Бебо бе6е мнооого желан  Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 817
Момичета,

много ви благодаря на всички, които ми отговаряте! Това, което сте писали ми е от голяма полза!

  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 040
Бях на 21 - 3-та година студентка. Не беше планирано, но като обмислихме нещата решихме, че е желано. Сега само мъжът ми работи - аз все още уча - трудно е да, но като погледна малкия човек и всички трудности и проблеми се изпаряват Grinning

# 81
  • Мнения: 1 098
На 25, живот и здраве ще родя 26.

# 82
  • Мнения: 234
Забременях на 21,учех висше и работех,но се наложи да прекъсна и двете,поради тежка бременност,а специалността ми изисква присъствие.Работи само мъжа ми,аз гледам малкия,още не съм презаписала,планувам го този септември.Моментът беше неподходящ,но въпреки това решихме да родя и в момента знаем,че това беше правилното решение.

# 83
  • Мнения: 171
Ами аз съм студентка в чужбина и забременях на 26 бебето беше планирано и желано месец след като родих завър6их баралавър и сега предкъсвам, за да се гледеме и продължавам с магистър. не съм работила пред последните месеци на бременността, за сега татито ни само работи, понеже се грижим за Ния сами. мисля, че щом има желание за дете трудностите по лесно се преминават Успех!  Hug Heart Eyes  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 233
Забременях на 25 години, бях завършила образованието си, работех по специалността си, мъжа ми също си имаше работа и сигурни доходи, имахме си жилище и чак тогава решихме, че е време за дете. Т.е. вече бяхме независими и не трябваше да разчитаме на никого.

# 85
  • Мнения: 957
За първи път на 32, планирано. Доволна съм, че стана чак сега. По-рано не мисля, че щях да съм готова за дете, а сега съм с улегнал характер и много по-отговорна. Не подкрепям ранните бременности.

# 86
  • Мнения: 3 500
Забременях на 24г., родих на 25. Завършила бях висшето си образование и дори бях започнала работа /сега съм в отпуск по майчинство/.Ако се чувствате готови - действайте.Защото човек ако се замисли много никога не е готов за това, все не можеш да избереш точният момент.Ние се оженихме и скоро след сватбата решихме, че ни се иска да сме трима.Моника стана от първия път.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Бях на 19, втори курс студентка, в най-безпаричното време - гладната 1997 г. Таткото - на 22, и той студент. Бебчето беше желано и от двамата. Да са живи и здрави бабите и дядовците, много ни помогнаха - не съм прекъсвала ученето и продължих редовна поръчка. Завършихме, започнахме работа, а щерката е вече на 9 г.  Simple Smile

# 88
# 89
  • Мнения: 252
на 27 - изучила се, работеща, омъжена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт