Искам да кръстя детето си

  • 2 925
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Обикновено при подобен въпрос се започва и спор...поне досега съм свидетел на доста подобни теми завършващи с ненужни спорове  Sick Дано не се получи и сега така Crossing Arms
 Heart EyesАз за себе си смятам,че след като съм православна християнка,възпитана в този дух и традиция е нещо съвсем нормално и необходимо да кръстя децата си!Това е!

# 16
  • Мнения: 3 715
Ние с мъжа ми сме кръстени, но аз не смятам да кръщаваме децата си, макар че в нас май ще се зароди спор по въпроса. Предпочитам децата ми сами да изберат в какво ще вярват.

# 17
  • Мнения: 341
Без да искам да повдигам сериозма дискусия по отношение на религията много бих искал да разбера каква е мотивацията ви да кръстите децата си.

Благодаря Ви.  bouquet

Същата която кара повечето хора да сключват освен граждански и църковен брак.

# 18
  • Мнения: 1 615
Уважаеми "Магьоснико", отвори си тема по въпроса - не цапай тази! В Клюкарника вреслите само това чакат.

# 19
  • Мнения: 2 722
mts, не се замисляй и го кръсти като избереш за кръстник човека за когото сърцето ти подсказва - ние избрахме племенничката - дъщеря на брата на моя съпруг - тя беше първия човек от домашното обкръжение на когото Милен се усмихна още първия ден като го доведохме в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт