Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 674
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
Здравеите момичета!
Надявам се всички сте добре.Още не сам изчела какво сте писали.От скитане по моловете не ми остава грам време.
Вчера бях в Меркато и случаино видях българският консул .Каза че от 3 седмици в консулството организират българско училище всеки петък и събота.Учат песнички,игри,думички на бълг.Каза че децата много се забавляват.Струва 30 дирхама на час и ако са по големи дечицата може да ги оставим сами а иначе с придружител.За наи малките е от 11 до 12 часа.Смятам да заведа този петък Питър и ще ви кажа повече подробности.А иначе може да се обадите лично ако ви интерисува.
Mariabutti ,Waterlilly случаино да знаете някоя добра nursery наблизо?Смятам да давам Питър от септември Тогава ще е почти на 3.Обаждах се  в някои.Записването почва още от април.Засега сам харесалаLollipop nersery но е много далече.По пътя към Аджман.Исками се да е по наблизичко че с този трафик.
Това от мен!Have a  wonderful day!

# 61
  • Мнения: 815
Здарвейте и от мен!!!

Най-после малко свободно временце да ви поздравя!!
Радвам се, че темичката върви с пълна пара.

Марси и Ноичка са се постарали за това  Hug
Ноя, кога ще идваш насам?
Да кажеш предварително, че да мога да се организирам да се видим.

Миленка, чакам обаждане другата седмица.
Къде вършеете иначе?

Миме, и днес не можах да ти се обадя  Sad
Вече стана и късно, Бути сигурно се е прибрал.
Кога ставате сутрин?
Все ще те питам: Поднови ли си паспорта?

Относно шиша ходим в Рим АлБуади (Жумейра) или Саж (до летището).
Много е приятно там.
Аз лично не пуша, ама съм за купона  Laughing Laughing


Да ви почерпя с по един донътс.
Така ми са се прияли в момента, ама пуст мързел не ми се излиза  Sick Grinning

Лек ден на всички и много положителни емоции!!!

# 62
  • Мнения: 3 461
Любе,концертът е на 23.03.петък,което означава,че може би ще дойдем на 21 вечерта.Тъкмо сега чета,че темата ни била като латиноамерикански сериал,поне и на такива концерти да ходим LaughingИ стига сте черпили и пазарували,наблегнете на сложни екзистенциални проблеми,както е в другите теми. Sick

Мария,видях я най-после,харесва ми, ама и ти голямо изхвърляне му удряш,типично за географските ширини,в които живеем. LaughingЗнам аз,че всички сте милионерки под прикритие и друго освен за какво си харчите парите  не можете да обсъждате. Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 18:08 от Noia

# 63
  • Мнения: 815
Хе-хе, че какво им е на латиноамериканските сериали  Sunglasses Mr. Green
Дай линка да видим къде се е случило това, че ми е любопитно, а и да черпя опит все пак, как го правят белите хора  Sick Shocked Sunglasses Mr. Green
Нойче, надявам се, че ще се видим.
От утре ще си променя duty schedule- а  Sunglasses

Лека вечер, мами!!!

# 64
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ноя, престави си какво ще стане, ако излезем от прикритието Twisted Evil
ми като са ни дали 6 декара земя и се чудим какво да си правим парите.... bowuu
но е точно до двореца на шейха, който е огромен. така, че каквото и да построим, не можем да влезнем в тукашните стандарти Laughing
нали не си помисли, че ще строим всичкото това чудо на архитектурата Wink Joy
другиден ще знам кога ще идваме за сватбата.

и да подсилим драмата- току що си изгубих сватбения пръстен Cry #Cussing out ако не съм го хвърлила в коша ще е у нас, но не мога да го намеря. Мъжо каза , че ще ми купи по-хубав, но аз си изкам тояяяяяяяяяяяяяяя Cry Cry Cry

 Joy Joy Joy

Лорен--- Happy land- 050 5766275  /   0507370665. не съм ходила, само снимки видях. ливанска е и учат 3 езика. изглеждаше просторно и чисто.
други, които съм видяла са само за местни. не мога да ти помогна много Confused не съм тръгнала още да търся. решихме след 3 годишен да го пращаме. леля му работи в център за извънкласни занимания и ще го води поне веднъж седмично в центъра от септември. после ще видим.

Люба, срамота Sad и какво като се е прибрал Бутти? той отиде с малкия у майка си, че са дошли да искат малката му сестра. но са още на етап "преговори". да видим дали ще се харесат младите. кажи кога ще ме пострижеш, че не се трая вече Mr. Green
паспорта ще ми е готов след 4 дни и майка ще го прати.

 та Ноя, ако не успееш на едната, за другата си поканена 100%. да видиш местните как се вихрят Laughing
 

# 65
  • Мнения: 3 461
Е сега драмата е пълна. LaughingПоне няма от какво да се оплакват скучаещите ,които ни четат:peace:

Люба,нали знаеш,че ме няма на тема даване на линкове Embarassed,а пък и не мисля,че авторката го е казала с лошо чувство,поне впечатленията ми от нея до сега са други. Peace

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 18:07 от Noia

# 66
  • Мнения: 1 363
Значи, за какво става въпрос. Не съм искала да засягам никого. В  английската тема споменах, че сте като латино  сериял. Лоши чувства не съм влагала в сравнението. Почнеш ли да гледаш една серия искаш да видиш края. Екзотични сте. Живеете в един коренно различен свят и когато обсъждате ежедневните си проблеми - ми те са коренно различни от тези на хората в европа.

Никъде не съм споделяла материалното ви състояние. Споменаването на кафето е в коренно различен контекст. Как страните в които живеем се отразява на културата ни- къде съзнателно къде подсъзнателно. Хайде едно чайче с мляко от мен.
Аз отивам да мия чиниите, че слугинята ми напусна вчера Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet
 Peace

# 67
  • Мнения: 3 461
Аз пък исках да благодаря на Мира за идеите,които ми даде за Коледа Heart Eyesи съответно с колко пари ме набута Twisted Evil,за това направих лек ешпионаж из английската тема да й открия следите Simple Smile

Мира,не си засегнала никого  bouquet,сори,че те въвлякох неволно Embarassed

# 68
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мира, хич не ми се виждат по-различни да ти кажа Peace разликата е , че повечето не работим, гледаме си децата и къщата, нас си и мъжете ни.
 а кафетата си ги пием тук, защото в последно време не си угаждаме нито за място, нито за време та да си ги пием реални Confused
никой не се е засегнал Peace

# 69
  • Мнения: 815
Мира, напротив, приятно е да знаеш, че хората те "следят" с добри чувства  Peace
Мерси, за чайчето с мляко, ето, че все пак имаме нещо общо- и тук чая с мляко е на почит  Hug

Миме, обаче, надявам се, че утре ще го изпием все пак реално в Ундичи-то   bouquet

Лека на всички!!

# 70
  • Мнения: 1 184

Добро утро милички. Аз като първа кукувица да ви почерпя по едно кафе. Мира, извинявай миличка, но аз чайче пия само като съм болна  Embarassed. За събуждане ми трябва нещо по-така /не го приемай лично/.
Оле, човек да не ви остави за един ден и ще изпишете темата  newsm78!!! Но вчера най-накрая ми избиха бушоните и цял ден съм по шопинг и по салони /миличкия бебо е бил много добричък без мен/. Но да ви се похваля - най-после си намерих фризьорка, която да ме направи както аз искам. Направо съм супер доволна  newsm44. Освен това днес получих още една много добра новина. Рая ще учат до средата на Април месец и следователно ще може да си отидем по-рано в БГ и да поседим повече. Супер!!!
Ноичка, свате, какви са тези приказки за задкулисни игри  newsm12???!!!??? Такъв "кралски" възпитаник изпуска ли се??? Виж колко кандидати пренебрегваме за зетя  Twisted Evil.
Марси, за каква диетка разправят момичетата? Дай я насам, че не мърдам вече и грам. Сега като се разкрасихме, нали трябва надолу да изглеждаме супер  newsm03. Иначе как е наборката? Тези дни намерих ново момиче да работи при мен /Ноя, не се бъзикай за моите мейдс, моля те  Laughing/ и сега предишната я обучава. Затова и Рая взе пак да си позволява малко повечко, та да видим кога ли пак ще се накажем профилактично  newsm48.
Веси, наистина много е пораснал адаша!! Машалла, да ви е жив и здрав. Ние започнахме захранването преди 1 месец, но не харесваме зеленчуците. Освен това вчера бяхме до аму доктор и сме качили само 100гр  Confused. От 1 седмица бебо кашля и вчера доки каза, че е алергия. Започнахме антибиотик. Как е възможно и двамата /Рая и Тарек/ да имат едни и същи болести? Рая разви същата алергия горе-долу на тази възраст и я имаше до навършване на 2 год. Сега - Тарек  newsm78!!!
Миленка, за какви проблеми говориш мила? Пази се!!! А ваканцията няма да избяга.
Аз обожавам шиша /ябълката ми е любима/  Crazy. Тук имаме много готини места за шиша и кафенце /ех, нали съм човек и нищо човешко не ми е чуждо  Joy/.
Ноя, весело изкарване на концерта. После да разказваш как е минало.

Хайде аз да ви оставям, че се отплеснах малко  Mr. GreenHug до после.

# 71
  • Мнения: 3 461
Свате,мерси за хубавото кафе,черно ще го пием викаш,че сме на диета. EmbarassedКазваш да дишам по-спокойно и да не съм на тръни докато сте в България. Twisted EvilТи не мисли,че и за нас няма waiting list,ама като сме се врекли една на друга,пък и както си се  разкрасила,хич не си за изпускане. Heart EyesПак ни бихте по всички параграфи:и с мейда(ще прощаваш,не мога да се въздържа,даже и ефорта да я обучаваш ти е спестен Close) и с училището.Как така свършвате април,а моите на 6 юли Embarassed.И леко с наказанията на снахата NaughtyЗа твоите пороци като шиша друг път ще говорим. LaughingСъжалявам за Тарек,ако е алергия,защо е на антибиотик,дано бързо да я преодолее.Целувки от нас Heart EyesЗа концерта ще се приготвям по спешъл начин:първо ще вая дупе ала Шакира,заедно с това ще потренирам,за да вися права 5 часа Rolling EyesХайде чао и лек ден и от мен,тръгвам по задачи.

# 72
  • Мнения: 815
Добро утро!!!
Добро да е, Ели, Ноя!!!

Май ние сме най-ранобудните, ама с тези часови разлики така е  Laughing
Мерси за закусчицата и кафенцето ( сега пак ще кажат, че тук само се черпят и кафе пият  Mr. Green ).

Лек и ползотворен ден!!!

# 73
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ей, кога спите бе Laughing
Ноя, с тия камили и зестри май са ви взели майтапите за истина. пък после живота тук бил различен hahaha
Любе, на половината сме със закуската. идем Laughing взе да ми прави "дзак". смешко Heart Eyes

оф, с тия алергии е голяма мъка. много ме беше страх със Зайед. на мъжа ми половината семейство са с някаква. добре, че за сега, слава Богу, се е паднал на мойто....
Елип, скоро да оздравявате  bouquet
лек ден!

# 74
  • Мнения: 1 728
Добро утро!  Flowers Bouquet

Ели мерси за кафето  Hug Аз без кафе не мога сутрин, а чая не го долюбвам и аз много-много, доста рядко пия хибискус или плодов ябълка, и то най-вече като съм болна. А твоята мома много търсена еййй  Wink то зестри, наддаване, интрижки разни  Joy затова им е интересно да четат хората.

Приятни разходки момичета, аз днес ще трябва да си надвия неделния мързел и да посвърша малко работа, че мейдс са още рядкост тука, уви   Sad

Общи условия

Активация на акаунт