при един гинеколог ли ходите

  • 2 983
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 982
Да,при един от четири-пет години не съм я сменяла  bowuu

# 31
  • Мнения: 2 677
От седем години насам не съм сменяла гинеколога. Той проследи и бременността ми.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 120
по време на бременността само при една лекарка ходя, сега пак съм само при един лекар. Само накрая ходих на още 2 места за мнение, че се опитваха да ме карат секцио да раждам, че ми бил тесен тазът, а аз не исках. Wink

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.

# 34
  • Мнения: 388
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.
и аз така.
След 2 спонтанен нямам доверие на 1 лекар

# 35
  • София
  • Мнения: 3 407
Ходех при двама. Сега само при един Simple Smile

# 36
  • Мнения: 236
Ходя при двама. Единия си е по мой избор и си ходя при него от няколко години насам. Но женската консултация ми е на друго място, затова там ме гледа и друг. Е, каквото и да каже лекаря от женската, веднага питам другия ми гинеколог дали наистина е така. Просто при моя си лекар няма женска консултация, иначе всичко щеше да си е само при него.
И аз съм на същото дередже Peace

# 37
  • Мнения: 254
Мдааа трудна работа е това с гинеколозите, но трябва да си решиш проблема, защото ако по този начин реагираш тепърва ти предстои още по-голямо чудене. Като се роди детенцето всеки ще ти казва различни неща и ти ще се побъркаш на кого да вярваш.
Самата аз съм сменила ужасно много, а за доверието  - не се доверявам 100 % на никого. Обикновено действам така: имам някой, при който ходя и винаги резервен, ако има по особена ситуация (както твойта киста) за второ мнение.
Иначе и аз имах огромна киста когато забременях и много се шашках, но после стана ясно, че това се случвало много често (заради спирането на менструацията) и просто кистата се пука когато ти порасне бебчето в корема и я притисне.
Пожелавам ти да направиш най-добрия избор и да бъдеш спокойна.   

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 298
При двама ходя. Единия през ЗК, а другият на частно.

# 39
# 40
  • Мнения: 2 663
Ходя при двама, но само защото единия ми води ЖК, само и за това ходя при него, иначе за всичко се допитвам до гинеколага , който следми миналата ми бременност, водеше раждането ми  след това и сега.Имам му пълно доверие за абсолютно всичко, за мен е най-добрия.
Този при който ходи и Ази
Ходех при двама. Сега само при един Simple Smile

# 41
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.

# 42
  • Мнения: 942
Ходих при двама.Един през ЗК и един на частно.
И аз така Peace

# 43
  • Мнения: 3 478
По принцип при един  Peace. По време на бременноста при различни, но от един офис, такава е практиката тук.

# 44
  • Мнения: 536
Аз си ходя само при един и му вярвам на 100% !!! Може би ако бях избрала твоя начин щях да се чувствам несигурна, затова предпочитам един ! А многото мнения само щяха да ме объркват и притесняват,защото като се има предвид ,че са лекари и трябва да им се вярва ,но все пак всеки си има различни методи и принципи . Но избара е твой ако така се чувстваш по добре... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт