Помните ли супершоу "Невада"?

  • 23 134
  • 62
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Емблематично за годините на прехода....събирало 5 милиона зрители пред малките екрани. Днес, например четох , че Албенчето Вулева била една от момичетата асистентки newsm78 (не го знаех) , та покрай това се сетих за шоута. Много ми е любопитно да видя снимки предавнията и по-скоро на момичетата (някои продължават да са известни). Ама пустия Google нищо не изплю ...

# 1
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Да помня го ! Laughing
Ако не се лъжа от него тъгна и Гала - както казват изгря й звездата.
Виж Вулева не я помня.Наистина ще е любопитно да се видят такива лица. Shocked
  bouquet

# 2
Е, нали това предаване направи известен Къцьо. Едва ли е имало толкова зрители, много хора си го смятаха за тъпо и тогава. А известни от асистентките днес са Гала и Ива Екимова. Къцьо по едно време го изгониха и Димитър Станчев направи водеща любовницата си Ася. Тогава Къцьо направи нова предаване "Къци Вапцаров шоу" - още по-голяма тъпня. Та Албенчето Вулева беше момиче в него.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 917
Някой дали не може да изнамери снимки оттогава, честно Албенка изобщо не си я спомням.

# 4
  • Мнения: 2 229
Помня го и аз, точно за Гала се сетих като прочетох. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 673
Аз дори помня, че Гала беше сложена за водеща в един брой на "Невада", ама не можа да надвика публиката и повече не я пуснаха. Затова след това бях приятно изненадана като започна с "На кафе", там беше на място.

# 6
  • Мнения: 3 423
Даже съм ходила веднъж. Неееееевада. Голям цирк.

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Вулевицата не я долюбвам, а и не се сещам, че е била там момиче.

# 8
  • Мнения: 7 723
И Румен Луканов е стартирал от НЕВАДА  Wink

# 9
  • Мнения: 2 212
Хахах, не може да е истина, тази тема се появява тъкмо когато тея дни, когато тотално го бях забравила това супер-шоу  ooooh! в главата ми изникна като изнивиделица песента - "искаме награда от супер-шоу невада" Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Някой дали не може да изнамери снимки оттогава, честно Албенка изобщо не си я спомням.
Албенчето беше една от масовката там, newsm65 която излизаше от време на време да показва табелите с незнамкакво си  .... ignore2   За шоу "Невада" си спомням много, ама за шоуто на Къцката малко помня ...  Stop  Само това, че го имаше .....  Stop
А от "Невада", на Димитър Станчовото продуцентство, тръгна Гала, Ася, (която впоследствие стана и любовница, а по-късно и съпруга на Димитър Станчев, че и му роди дете!  bouquet ), Ива Екимова, а някои от момичетата (между които май беше е Албенчето Вулева!) после отидоха при Къцката . Whistling.. ooooh! ... . Подозирам, че някой тогава е излъгал Албенчето, че стои добре на телевизора hahaha и затова сега тормози със злостните си присмешки, че и с предаването си тези, които я следят!  Naughty

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
хахаха, сега се сещам, Къци бил с шоуто си в Разлог и ги приветствал "Здравейте, разложени" Joy

# 12
  • Мнения: 389
Помня го, разбира се.

В началото го водеше Къци, но го изритаха. Носеше се слух, че причината е как на едно предаване много се радваше на плакат, където го сравняваха с Левски. "Къци Вапцаров е нашия Левски", цитирам по памет. А то беше годишнина от обесването на Левски или нещо подобно ... голям гаф е било явно и малкия изхвърча.  bowuu

Последно като продуцент се изявява, след като известно време води "Кой е по-по-най". Хич го няма тоя човек с децата, мъка ... "Горчиво" пак е негово, в 16:30 по БТВ. Не е кой знае какво шоу, но и от Къци не е хубаво човек да има кой знае какви очаквания  hahaha

# 13
  • Мнения: 948
Помня предаването.И първото име, за което се сещам е това на Гала. CrazyНо за първи път чувам, че и Румен Луканов се е изявявал по това време и в това шоу. newsm78 ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 212
и въпросите от рода на - кой от следните ви роднини е жена :
брат ви;
майка ви;
чичо ви.

... или тези бяха от другото предаване, но и в невада имаше такива доколкото си спомням тъпизми  newsm78

# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Спомням си го отлично. По това време учех на гърне големия си син и беше голям смях защото го паркирах с гърнето пред ТВ и се мотаех около него докато свърши работата. Той беше голям фен на това шоу и викаше с Къци - :Неееееебадаааааааа". Проблема беше че публиката като го викаше ставаше на крака а с нея и моя син скачаше от гърнето. Та се е случвало да скочи изведнъж с гърне залепено за дупето и да изсипе съдържанието от което ме хващаше голям яд на Къци. По едно време подаряваха на гостите пакети с книги на издателство Хермес и лепенки с логото на предаването. Та едни познати ходиха и ми донесоха един такъв пакет. Лепенката с логото я залепихме от долната страна на капака на тоалетната чиния и още си седи там.  Големия доскоро я препикаваше но излезе здрава и сега чакаме и малкия да започне.
А Къци го разкараха според мен защото сложиха Ася водеща. Тя се залюби с Димитър Станчев и нямаше как да остане една от многото. Но предаването западна и според мен част от вината беше нейна. От момичетата си спомням само Гала и една неизвестна с която ходеше мой познат. Общо взето всички ми бяха безлични защото само се хилеха глуповато.

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
И аз го помня шоуто !!! Много му се кефих едно време,а помните ли Бууууууряята Невадааа?  MoneyГала след това не водише ли някакво предаване "Фамилия Том Шоу" или аз бъркам    newsm78

# 17
  • Мнения: 4 392
Е, как да не го помня? Голяма простотия беше. Ася ми беше страшно антипатична. Хич не става за водеща тази жена. А какви гафове правеше. ooooh! Тогава Гала ми се наби в очи- чаровна и винаги усмихната. Тъпото Албенче не го помня. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 187
Гала след това не водише ли някакво предаване "Фамилия Том Шоу" или аз бъркам    newsm78

Mда,водеше.. Аз знам,че една от асистентките(Ирина май се казваше) е съпруга на Юлиан Вергов("Той и Тя").

# 19
  • София
  • Мнения: 723
За съжаление на можах да намеря снимка на Къци от онези години - с дългата косица......  Mr. Green Беше много тъпо шоу. Имаше и някаква буря "Невада" .

# 20
  • Мнения: 1 381
Помня го разбира се.От там станаха известни Гала и Ива Екимова.Имаше едно момиче Ирина, сега е съпруга на Юлиян Вергов/актьора от Той и Тя/
Свилена се омъжи за някакъв амариканец и се снима за продукциите на ню имидж. За други не се сещам.А Албена Вулева въобще не я помня.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това беше едно от първите такива предавания тук и имаше бурен успех.
Къци не ми е любимец, но му признавам факта, че се справя и досега, а много други по-големи "звезди" отдавна ги няма.
А и е видно, че е било ковачница на кадри-значи не е било чак толкова лошо. Нека не мислим с идеите на сегашното, а на тогавашното.  Wink

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Joy И аз се сетих, даже веднъж бях болна от грип и го гледах цяла седмица  Sick

# 23
  • Мнения: 3 248
Joy И аз се сетих, даже веднъж бях болна от грип и го гледах цяла седмица  Sick

Е, то не беше ли само в събота? newsm78


Относно Гала...не знам кой тук беше писал, че не се била справила с публиката и затова и не я пуснали повече. Аз до колкото си спомням - много добре си водеше и хората много добре я приеха, въпреки че й беше за първи път - освен това точно на нейното водене се спечелиха някакви големи награди. И не знам от къде ми е останало в съзнанието...но Ася хич не се беше израдвала на успеха й. Mr. Green
Но тогава да съм била на 11-12 години... Laughing

# 24
  • Мнения: 133
ДА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ГОООООООО ВАААААААДАААА!
Емблематично шоу за времето си хит защото беше първото анти комунистическо предаване естествено без конкуренция имаше все  още само Канал 1 и ефир 2 !!!  #Crazy
Къци изгря там води го около 8 месеца след което с много женски манипулации и жажда за известността която носеше това шоу АСЯ която по това време шиеше костюмчетата на момичетата и топлеше леглото на Станчев пожела известност и с който си лягаш той помага успя да изгони Къци и да лапне микрофона!! Разбира се от всяко дърво свирка не става ! Гала беше най усмихнатото момиче там и затова се открои от масата!! Румен Луканов е бил директор на рекламата и е отговарял за осигуряването на всички камери,ТВ, перални , миялни книги на Хермес и Слово дето ги даваха по столовете на всички в залата !
А пък Албена Вулева беше момиче на късмета в Къци шоу по ефир 2 през 1995г. приличаше на Гретхен с една отвратителна рижо червена коса на 2 плитки с много луничаво и поресто лице тогава!

# 25
  • Мнения: 2 180
И все пак няма ли снимки някъде из нета.
Аз бях малка тогава и си спомням, че цялата фирма на майка ми направиха екскурзия до София заради предаването. Никой от тях не беше изтеглен да участва, но пък в НДК мама се сблъскала /буквално/ със Слави Трифонов, той почнал да се извинява, разменили 2-3 приказки, от което се кефеше бая време след това. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 473
Някой да пусне тема: "Имали ли сте телевизионни участия и от какъв вид?" Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 229
Това ли беше шоуто където ги затваряха в една кабина и пускаха пари, които трябваше да изкарват навън? newsm78 И едно колело имаше май. Thinking

# 28
  • Мнения: 4 473
Това ли беше шоуто където ги затваряха в една кабина и пускаха пари, които трябваше да изкарват навън? newsm78 И едно колело имаше май. Thinking

Същото. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 229
О помня тогава как наште се възмущаваха каква простотия е това с парите. Laughing

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Помня добре всички момичета и Вулева не е сред тях.

# 31
  • Мнения: 276
"Помня добре всички момичета и Вулева не е сред тях."
Това куче се яви по-късно.

# 32
  • Мнения: 781
Едно от момичетата не води ли сега ЕЛИТ по канак-1?
Иначе помня като имена само 5- Ива, Ирина, Гала, Галина и Свилена...

# 33
  • Мнения: 505
За своето време шоуто си беше супер!  Crossing Arms Аз помня момичетата на късмета със страхотните им костюми, всичките усмихнати и много готини  Peace Шоуто събираше огромна публика и в залата и пред телевизорите, а сега няма предаване с истинска публика  ooooh!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Помня го много добре, защото беше първото от този род в Бг. ефира. Беше много различно от всичко което бяхме гледали до тогава и естествено събираше много публика. От всички помня само Гала, дори не знам с какво, но съм я запомнила. Иначе си беше тъпо, но то явно си беше замислено като такова и насочено към определена публика. Помня репликата на един участник :"Яз най обичам палачинки с меть". Въпроса май не беше за най-любимо ястие и затова беше смешно. А съм го запомнила, защото беше толкова тъпо, че години наред го използвахме този лаф.

# 35
  • Мнения: 2 978
Имаше и една Надя..беше ми съученичка. На живо не беше много готина, но на екрана изглеждаше супер. Много фотогеничен човек.

Няма да забравя как Станчев ги накара да си подстрижат дългите коси, кошмар ooooh!...


п.п. А Къци го махнаха, защото на едно от предаванията беше отишъл пиян...тогава Ася го е заместила за първи път и така си остана тя. Peace

# 36
  • Мнения: 781

А, точно тя....сега води ЕЛИТ

# 37
  • Мнения: 2 978

А, точно тя....сега води ЕЛИТ

А?  #Crazy Стига бе, това тя ли е? Хм...струва ми се, че имаше няколко Надета...ма знам ли newsm78

# 38
  • Мнения: 5 622
Помня го, как иначе...А коя година го излъчваха?Да си направя сметката на колко години съм била тогава  newsm78

# 39
# 40
  • Мнения: 5 622

Към 16 съм била значи..Аз що си мислих, че е било по-отдавна, не знам..Много далечно ми се вижда някакси... Thinking

# 41
  • Мнения: 1 393
Ами някъде около 93-94-та ще да е било, защото помня, че вече бях студентка, когато го излъчваха.

Момичето Ирина на мен ми беше съученичка в 7-ма гимназия.
Аз си спомням, че всъщност я видях на снимки от форумски купон тук във форума, заедно с мъжа и (въпросния актьор Ю. Въргов)- някъде миналата година беше. Не разбрах обаче в крайна сметка дали е форумка и тя или не.  newsm78

# 42
  • Мнения: 5 622
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Надя от "Елит"не е Надя от Невада Peace!Различни Надета са!

# 44
  • Мнения: 4 555
Е, как да не го помним.
Култовата реплика "Имаме участник познал точните килограми"  Joy
Още го чувам този лаф да се споменава Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 937
Ами някъде около 93-94-та ще да е било, защото помня, че вече бях студентка, когато го излъчваха.

93-та, малко преди абитуриентските балове. Ива се раздели с дългата си коса, но пък новата прическа страшно й отиваше.
Стана и мис Бал Wink

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Албена Вулева е момиче от следващото шоу на Къци - "Къци Вапцаров шоу" - някой и преди това го е казал. Виждава съм снимка, но не мога да си спомня дали беше в "Звездните компромати" тук или в сайта на жълтата преса  Laughing

# 47
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.
За тази Силвия ли говориш, дето е сестра на Анелия от Биг Брадър ?

# 48
  • Мнения: 2 258
Къцката веднага ми се появява пред очите Laughing

# 49
  • Мнения: 750
[.. Аз знам,че една от асистентките(Ирина май се казваше) е съпруга на Юлиан Вергов("Той и Тя").

И тя сега е една от нас.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 830
Помня го, страшно тъпо шоу беше!

# 51
  • Мнения: 76
Сещам се Къци като караше публиката да вика " Нееевадаааа", а после отговаряше: "Вие не вадите, ама аз вадя".  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 474
 Sick


Супершоу „Невада“ е популярна българска телевизионна игра, излъчвана през 90-те години на 20 век. От пролетта на 1996-та играта е прекръстена на Шоу „Такси“. Първоначално шоуто е водено от Къци Вапцаров, но в последствие той е сменен от Ася Статева. Предаването е спонсорирано от Мото-Пфое (официалният представител на американската компания „Форд“ за България) и главната награда е автомобил „Форд“ (модели „Форд Ка“, „Фиеста“, „Ескорт“, „Фокус“, „Мондео“). Продуцент на предаването е Димитър Станчев. Шоуто е кръстено по името на американския щат Невада, който е световен хазартен център.


[редактиране] История
Шоуто започва излъчване през 1992 г. по Канал 1 на Българска национална телевизия (БНТ), в последствие е преместено на втория канал на БНТ - Ефир 2, а накрая - в Нова телевизия, скоро след което е спряно. През пролетта на 1996-та започва да се излъчва под името "Шоу Такси".

# 53
  • Мнения: 7 640
Надя от "Елит"не е Надя от Невада Peace!Различни Надета са!

да, мисля, че онази Надя е сега  в "Горчиво" newsm78, поне Къцето слезе от екран ooooh!

А тази Ася- водещата, защо само и единствено с панталони излизаше?
За Румен Луканов въобще не се учудвам- той очевидно е с голям глръб, пардон -успех на кастинги. Друго дали е работил някогау освен в тв шоута Rolling Eyes

Къде е Шушоната Laughing

# 54
  • Мнения: 5 622
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.
За тази Силвия ли говориш, дето е сестра на Анелия от Биг Брадър ?

Точно!  Peace

# 55
  • Мнения: 6 417
Румен Луканов беше в шоуто, а после се премести в продуцентската къща на Къцито. Работеше и в" Риск печели"... и "Кой е по-по-най-". Преди 5-6 години се замъкна в "СИА" и от тогава си е все там  Rolling Eyes А помните ли бурята "Невада"?  Joy Гала караше публиката да става на крака и да правят мексиканска вълна.  Ами "черешка, лимонче, черешка, лимонче..."?  Joy
Бяха започнали и вестник "Супершоу Невада" да издават.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 22:35 от Шушон

# 56
  • Мнения: 1 858
Е как да не го помня?! И аз като много от вас помня само Гала.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 917
ееееех ама защо няма снимки в интернет #Cussing out. много ми се искаше да ги видя тия момичета на млади години. Гала вече е на 40....

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Мен здраво ме хвана ината и мухата, че съм виждала снимката на Албена като момиче на Къци от второто му шоу не иска да излезе от главата ми. Та почнах да се ровя в сайта на жълтата преса да открия снимката. Засега само открих интервю с Къци и кратка трудова биография :

ДОСИЕ
• Звездата на джобния водещ изгря в началото на 1993 година, когато стартира "Супершоу Невада" - истински изстрел в десетката на успеха. Шоуто събираше всяка събота пред екрана невероятните за малка България 5 300 000 телевизионни зрители, а билетите се продаваха за два месеца напред.
• След напускането на "Невада" прави играта “Къци Вапцаров шоу”, която се излъчва по телевизия “7 дни” в средата на 90-те години. Нашумялата напоследък водеща на "Сигнално жълто" Албена Вулева е била асистентка на Къци именно в този период. Пред репортер на ШОК тя сподели, че никога не е можела да понася Къцата. "Непрекъснато вкарваше интриги. Пред мен е разревавал момичетата. Крещеше им, държеше се грубо. Много е надменен.”
• Слави Трифонов е най-недолюбваният човек в родното място на Къци Вапцаров - пловдивското село Куртово Конаре. Дългия открай време не е много обичан тук заради постоянните гаври с Къци. "Аз често съм го питала: "Абе, Кръстьо, защо се майтапи с тебе постоянно, какво си му направил", недоумява единиственият останал негов роднина тук - леля му Цветанка.

Това се намира тук   http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=1838    , ако се отваря само началната страница, както често се случва трабвя да се отвори вестник "Шоу" и "звездното интервю" е на 28 страница. Продължавам да търся снимката на Албенчето.

# 59
# 60
Помня го, как да не го помня - пионера на поредицата еднотипни "шоута", създадени с цел затъпяване и вулгаризиране на българския народ. Експериментът "Зомби" се оказа успешен, сега предстои поредния му етап - "ВИП брадър 2"  #2gunfire

# 61
  • Мнения: 1 269

А, точно тя....сега води ЕЛИТ
Абе хора, Надя Иванова дето води ЕЛИТ  е 81 набор! Не се излагайте!

# 62
  • Мнения: 220
Даааааа, верно че имаше и такова чудо, спомням си го!!!!! Според мен беше едно много глупаво шоу и незнайно защо, с огромна аудитория newsm78

Общи условия

Активация на акаунт