Помните ли супершоу "Невада"?

  • 23 136
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Спомням си го отлично. По това време учех на гърне големия си син и беше голям смях защото го паркирах с гърнето пред ТВ и се мотаех около него докато свърши работата. Той беше голям фен на това шоу и викаше с Къци - :Неееееебадаааааааа". Проблема беше че публиката като го викаше ставаше на крака а с нея и моя син скачаше от гърнето. Та се е случвало да скочи изведнъж с гърне залепено за дупето и да изсипе съдържанието от което ме хващаше голям яд на Къци. По едно време подаряваха на гостите пакети с книги на издателство Хермес и лепенки с логото на предаването. Та едни познати ходиха и ми донесоха един такъв пакет. Лепенката с логото я залепихме от долната страна на капака на тоалетната чиния и още си седи там.  Големия доскоро я препикаваше но излезе здрава и сега чакаме и малкия да започне.
А Къци го разкараха според мен защото сложиха Ася водеща. Тя се залюби с Димитър Станчев и нямаше как да остане една от многото. Но предаването западна и според мен част от вината беше нейна. От момичетата си спомням само Гала и една неизвестна с която ходеше мой познат. Общо взето всички ми бяха безлични защото само се хилеха глуповато.

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
И аз го помня шоуто !!! Много му се кефих едно време,а помните ли Бууууууряята Невадааа?  MoneyГала след това не водише ли някакво предаване "Фамилия Том Шоу" или аз бъркам    newsm78

# 17
  • Мнения: 4 392
Е, как да не го помня? Голяма простотия беше. Ася ми беше страшно антипатична. Хич не става за водеща тази жена. А какви гафове правеше. ooooh! Тогава Гала ми се наби в очи- чаровна и винаги усмихната. Тъпото Албенче не го помня. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 187
Гала след това не водише ли някакво предаване "Фамилия Том Шоу" или аз бъркам    newsm78

Mда,водеше.. Аз знам,че една от асистентките(Ирина май се казваше) е съпруга на Юлиан Вергов("Той и Тя").

# 19
  • София
  • Мнения: 723
За съжаление на можах да намеря снимка на Къци от онези години - с дългата косица......  Mr. Green Беше много тъпо шоу. Имаше и някаква буря "Невада" .

# 20
  • Мнения: 1 381
Помня го разбира се.От там станаха известни Гала и Ива Екимова.Имаше едно момиче Ирина, сега е съпруга на Юлиян Вергов/актьора от Той и Тя/
Свилена се омъжи за някакъв амариканец и се снима за продукциите на ню имидж. За други не се сещам.А Албена Вулева въобще не я помня.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това беше едно от първите такива предавания тук и имаше бурен успех.
Къци не ми е любимец, но му признавам факта, че се справя и досега, а много други по-големи "звезди" отдавна ги няма.
А и е видно, че е било ковачница на кадри-значи не е било чак толкова лошо. Нека не мислим с идеите на сегашното, а на тогавашното.  Wink

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Joy И аз се сетих, даже веднъж бях болна от грип и го гледах цяла седмица  Sick

# 23
  • Мнения: 3 248
Joy И аз се сетих, даже веднъж бях болна от грип и го гледах цяла седмица  Sick

Е, то не беше ли само в събота? newsm78


Относно Гала...не знам кой тук беше писал, че не се била справила с публиката и затова и не я пуснали повече. Аз до колкото си спомням - много добре си водеше и хората много добре я приеха, въпреки че й беше за първи път - освен това точно на нейното водене се спечелиха някакви големи награди. И не знам от къде ми е останало в съзнанието...но Ася хич не се беше израдвала на успеха й. Mr. Green
Но тогава да съм била на 11-12 години... Laughing

# 24
  • Мнения: 133
ДА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ГОООООООО ВАААААААДАААА!
Емблематично шоу за времето си хит защото беше първото анти комунистическо предаване естествено без конкуренция имаше все  още само Канал 1 и ефир 2 !!!  #Crazy
Къци изгря там води го около 8 месеца след което с много женски манипулации и жажда за известността която носеше това шоу АСЯ която по това време шиеше костюмчетата на момичетата и топлеше леглото на Станчев пожела известност и с който си лягаш той помага успя да изгони Къци и да лапне микрофона!! Разбира се от всяко дърво свирка не става ! Гала беше най усмихнатото момиче там и затова се открои от масата!! Румен Луканов е бил директор на рекламата и е отговарял за осигуряването на всички камери,ТВ, перални , миялни книги на Хермес и Слово дето ги даваха по столовете на всички в залата !
А пък Албена Вулева беше момиче на късмета в Къци шоу по ефир 2 през 1995г. приличаше на Гретхен с една отвратителна рижо червена коса на 2 плитки с много луничаво и поресто лице тогава!

# 25
  • Мнения: 2 180
И все пак няма ли снимки някъде из нета.
Аз бях малка тогава и си спомням, че цялата фирма на майка ми направиха екскурзия до София заради предаването. Никой от тях не беше изтеглен да участва, но пък в НДК мама се сблъскала /буквално/ със Слави Трифонов, той почнал да се извинява, разменили 2-3 приказки, от което се кефеше бая време след това. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 473
Някой да пусне тема: "Имали ли сте телевизионни участия и от какъв вид?" Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 229
Това ли беше шоуто където ги затваряха в една кабина и пускаха пари, които трябваше да изкарват навън? newsm78 И едно колело имаше май. Thinking

# 28
  • Мнения: 4 473
Това ли беше шоуто където ги затваряха в една кабина и пускаха пари, които трябваше да изкарват навън? newsm78 И едно колело имаше май. Thinking

Същото. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 229
О помня тогава как наште се възмущаваха каква простотия е това с парите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт