Помните ли супершоу "Невада"?

  • 23 135
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 937
Ами някъде около 93-94-та ще да е било, защото помня, че вече бях студентка, когато го излъчваха.

93-та, малко преди абитуриентските балове. Ива се раздели с дългата си коса, но пък новата прическа страшно й отиваше.
Стана и мис Бал Wink

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Албена Вулева е момиче от следващото шоу на Къци - "Къци Вапцаров шоу" - някой и преди това го е казал. Виждава съм снимка, но не мога да си спомня дали беше в "Звездните компромати" тук или в сайта на жълтата преса  Laughing

# 47
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.
За тази Силвия ли говориш, дето е сестра на Анелия от Биг Брадър ?

# 48
  • Мнения: 2 258
Къцката веднага ми се появява пред очите Laughing

# 49
  • Мнения: 750
[.. Аз знам,че една от асистентките(Ирина май се казваше) е съпруга на Юлиан Вергов("Той и Тя").

И тя сега е една от нас.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 830
Помня го, страшно тъпо шоу беше!

# 51
  • Мнения: 76
Сещам се Къци като караше публиката да вика " Нееевадаааа", а после отговаряше: "Вие не вадите, ама аз вадя".  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 474
 Sick


Супершоу „Невада“ е популярна българска телевизионна игра, излъчвана през 90-те години на 20 век. От пролетта на 1996-та играта е прекръстена на Шоу „Такси“. Първоначално шоуто е водено от Къци Вапцаров, но в последствие той е сменен от Ася Статева. Предаването е спонсорирано от Мото-Пфое (официалният представител на американската компания „Форд“ за България) и главната награда е автомобил „Форд“ (модели „Форд Ка“, „Фиеста“, „Ескорт“, „Фокус“, „Мондео“). Продуцент на предаването е Димитър Станчев. Шоуто е кръстено по името на американския щат Невада, който е световен хазартен център.


[редактиране] История
Шоуто започва излъчване през 1992 г. по Канал 1 на Българска национална телевизия (БНТ), в последствие е преместено на втория канал на БНТ - Ефир 2, а накрая - в Нова телевизия, скоро след което е спряно. През пролетта на 1996-та започва да се излъчва под името "Шоу Такси".

# 53
  • Мнения: 7 640
Надя от "Елит"не е Надя от Невада Peace!Различни Надета са!

да, мисля, че онази Надя е сега  в "Горчиво" newsm78, поне Къцето слезе от екран ooooh!

А тази Ася- водещата, защо само и единствено с панталони излизаше?
За Румен Луканов въобще не се учудвам- той очевидно е с голям глръб, пардон -успех на кастинги. Друго дали е работил някогау освен в тв шоута Rolling Eyes

Къде е Шушоната Laughing

# 54
  • Мнения: 5 622
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.
За тази Силвия ли говориш, дето е сестра на Анелия от Биг Брадър ?

Точно!  Peace

# 55
  • Мнения: 6 417
Румен Луканов беше в шоуто, а после се премести в продуцентската къща на Къцито. Работеше и в" Риск печели"... и "Кой е по-по-най-". Преди 5-6 години се замъкна в "СИА" и от тогава си е все там  Rolling Eyes А помните ли бурята "Невада"?  Joy Гала караше публиката да става на крака и да правят мексиканска вълна.  Ами "черешка, лимонче, черешка, лимонче..."?  Joy
Бяха започнали и вестник "Супершоу Невада" да издават.

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 22:35 от Шушон

# 56
  • Мнения: 1 858
Е как да не го помня?! И аз като много от вас помня само Гала.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 917
ееееех ама защо няма снимки в интернет #Cussing out. много ми се искаше да ги видя тия момичета на млади години. Гала вече е на 40....

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Мен здраво ме хвана ината и мухата, че съм виждала снимката на Албена като момиче на Къци от второто му шоу не иска да излезе от главата ми. Та почнах да се ровя в сайта на жълтата преса да открия снимката. Засега само открих интервю с Къци и кратка трудова биография :

ДОСИЕ
• Звездата на джобния водещ изгря в началото на 1993 година, когато стартира "Супершоу Невада" - истински изстрел в десетката на успеха. Шоуто събираше всяка събота пред екрана невероятните за малка България 5 300 000 телевизионни зрители, а билетите се продаваха за два месеца напред.
• След напускането на "Невада" прави играта “Къци Вапцаров шоу”, която се излъчва по телевизия “7 дни” в средата на 90-те години. Нашумялата напоследък водеща на "Сигнално жълто" Албена Вулева е била асистентка на Къци именно в този период. Пред репортер на ШОК тя сподели, че никога не е можела да понася Къцата. "Непрекъснато вкарваше интриги. Пред мен е разревавал момичетата. Крещеше им, държеше се грубо. Много е надменен.”
• Слави Трифонов е най-недолюбваният човек в родното място на Къци Вапцаров - пловдивското село Куртово Конаре. Дългия открай време не е много обичан тук заради постоянните гаври с Къци. "Аз често съм го питала: "Абе, Кръстьо, защо се майтапи с тебе постоянно, какво си му направил", недоумява единиственият останал негов роднина тук - леля му Цветанка.

Това се намира тук   http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=1838    , ако се отваря само началната страница, както често се случва трабвя да се отвори вестник "Шоу" и "звездното интервю" е на 28 страница. Продължавам да търся снимката на Албенчето.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт