Помните ли супершоу "Невада"?

  • 23 140
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Помня добре всички момичета и Вулева не е сред тях.

# 31
  • Мнения: 276
"Помня добре всички момичета и Вулева не е сред тях."
Това куче се яви по-късно.

# 32
  • Мнения: 781
Едно от момичетата не води ли сега ЕЛИТ по канак-1?
Иначе помня като имена само 5- Ива, Ирина, Гала, Галина и Свилена...

# 33
  • Мнения: 505
За своето време шоуто си беше супер!  Crossing Arms Аз помня момичетата на късмета със страхотните им костюми, всичките усмихнати и много готини  Peace Шоуто събираше огромна публика и в залата и пред телевизорите, а сега няма предаване с истинска публика  ooooh!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Помня го много добре, защото беше първото от този род в Бг. ефира. Беше много различно от всичко което бяхме гледали до тогава и естествено събираше много публика. От всички помня само Гала, дори не знам с какво, но съм я запомнила. Иначе си беше тъпо, но то явно си беше замислено като такова и насочено към определена публика. Помня репликата на един участник :"Яз най обичам палачинки с меть". Въпроса май не беше за най-любимо ястие и затова беше смешно. А съм го запомнила, защото беше толкова тъпо, че години наред го използвахме този лаф.

# 35
  • Мнения: 2 978
Имаше и една Надя..беше ми съученичка. На живо не беше много готина, но на екрана изглеждаше супер. Много фотогеничен човек.

Няма да забравя как Станчев ги накара да си подстрижат дългите коси, кошмар ooooh!...


п.п. А Къци го махнаха, защото на едно от предаванията беше отишъл пиян...тогава Ася го е заместила за първи път и така си остана тя. Peace

# 36
  • Мнения: 781

А, точно тя....сега води ЕЛИТ

# 37
  • Мнения: 2 978

А, точно тя....сега води ЕЛИТ

А?  #Crazy Стига бе, това тя ли е? Хм...струва ми се, че имаше няколко Надета...ма знам ли newsm78

# 38
  • Мнения: 5 622
Помня го, как иначе...А коя година го излъчваха?Да си направя сметката на колко години съм била тогава  newsm78

# 39
# 40
  • Мнения: 5 622

Към 16 съм била значи..Аз що си мислих, че е било по-отдавна, не знам..Много далечно ми се вижда някакси... Thinking

# 41
  • Мнения: 1 393
Ами някъде около 93-94-та ще да е било, защото помня, че вече бях студентка, когато го излъчваха.

Момичето Ирина на мен ми беше съученичка в 7-ма гимназия.
Аз си спомням, че всъщност я видях на снимки от форумски купон тук във форума, заедно с мъжа и (въпросния актьор Ю. Въргов)- някъде миналата година беше. Не разбрах обаче в крайна сметка дали е форумка и тя или не.  newsm78

# 42
  • Мнения: 5 622
Аз пък помня, вече след Невада де...от на Къцко кастингите за момиче на късмета една Силвия, много симпатична, тя още от самия кастинг направи впечатление, щото стана някакъв гаф и хората я запомниха благодарение на него. След това и тя дръпна нагоре и сега се подвиазва в разни предавания, реклами и прочие.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Надя от "Елит"не е Надя от Невада Peace!Различни Надета са!

# 44
  • Мнения: 4 555
Е, как да не го помним.
Култовата реплика "Имаме участник познал точните килограми"  Joy
Още го чувам този лаф да се споменава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт