Февруарска седмичка за добри новини - 19.02-25.02.2007

  • 3 597
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Шошко - успех. Следя си те... и дано като с ЛЕкси стане - да си те следя и другаде
Стискам палци

НА всички ви - хубава седмица

ДАнидан - ако влезне - специални прегръдки!

# 46
  • Мнения: 740
Шошка, така ми стане приятно, като прочетох колко добре е минало. Стискам силно палци за крайния резултат и ти желая много спокойно чакане!!!  love001
Дари, да ти е живи  и здрав мъжа и мноого да те радва newsm51

# 47
  • Мнения: 471
Леле, Жабче, сега видях резултатите ви и толкова се развълнувах - прочетох ги и на моя мъж, за да го мотивирам малко и да продължава с лекарствата (които и той като повечето мъже, без напомняне забравя да пие). Много са хубави резултатите  Hug
Дари, Честит рожден ден на мъжа ти! Да е здрав и да те дарява с много любов Wink
Шоши, стискай сега здраво краката Simple Smile А ако може да ми пишеш малко по-подробно за иглотерапията, че и на мен ми се ще следващия път да пробвам.

# 48
  • Мнения: 7 716
Шошката, стискам палци.

# 49
  • Мнения: 1 143
Благодаря, момичета. Върнаха ми 6 ембриона. Така реши Док., за по-голяма сигурност. След това ще видим.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Шоши, и аз много ще ти стискам палци  Praynig Дано положителното преживяване при трансфера е добра поличба  Peace

Дари, честит ти рожденник  Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, честит ти рожденик! Много, много да се обичате Heart Eyes а той много да те слуша Wink
Шошка, силно стискам палци и се надявам ти да си следващата, която ще ни зарадва с новина за близнаци Peace

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Шошката успех!
Благодая за милите думи момичета.
Липсва ми бебеправенето, споделянето, надеждите, тревогите дори

# 53
  • Мнения: 553
Шоши, и от мен много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  Hug
Това с иглотерапията явно е нещо ново в клиниката  Simple Smile Сигурна съм, че ще помогне  Hug

Дарилка, да ти е жив и здрав рожденникът и много да се обичате двамата   bouquet  bouquet  bouquet

wa_wa, разбирам те мила  Hug И на мен хем ми липсва активността на бебешкия фронт, хем като си помисля за ново начало и се ужасявам, че може пак да е с неуспешен край  Confused

Лек ден на всички  Hug  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Шошка, стискам палци много силно  newsm10

Дарилка, мерси за почерпката Grinning Да ти е жив и здрав рожденникът, желая му всичко най-хубаво  bouquet

# 55
  • Мнения: 390
Здравейте и от мен,момичета!
Не пиша ,но всеки ден ви чета. Hug
Сега се включвам,за да стисна силно палци за shoshkata .И да и пожелая успех!!!
Дари,да ти е жив и здрав вчерашният рожденник.Да те обича и уважава много!Чакаме резултати на 8.03(хубава дата  Simple Smile
Любов и слънце на всички!

# 56
  • Мнения: 1 950
shoshkata , стискам и аз силно палци Praynig. Припомних си и моя трансфер и вълнението, напълно те разбирам Hug. Сега си почивай и се наслаждавай на момента. Laughing





wa_wa, разбирам те мила  Hug И на мен хем ми липсва активността на бебешкия фронт, хем като си помисля за ново начало и се ужасявам, че може пак да е с неуспешен край  Confused




И аз се чувствам така, точно поради този факт съм решила малко преди следващия опит и по време на процедурата да се обърна към добър психотерапевт. Дето се вика заедно да извървим този път.

# 57
  • Мнения: 1 329
Благодаря ви момичета за пожеланията. Дано да се сбъднат.

Шоши
, стискам палци и желая търпение и успех! Peace

# 58
  • Мнения: 122
Добро утро момичета,аз започвам деня с чаша кафе,на фона на песента A Pain That I'm Used to -сега се замислих колко подходящо заглавие предвид факта, че чакам лелката да дойде днес,и сигурно пак ще боли като за световно.. Close! Кофтито е,че трябва от 1-ви ден да започна Декапептил 0,1 по една на ден,а имаме само 5 ампули (трябват още 10) - нямаше повече в аптеката на Брегалница миналата седмица,а вчера е нямало НИКЪДЕ във Варна Shocked!вече пуснах тема за това в Зачатие,ако днес през деня не успеем с мъжа ми да изнамерим(пуснали сме всякакви връзки,в София сме задействали който можем също,но май и там няма засега:cry: ),та до довечера ако няма нищо и тук ще пусна тема...
Успешна седмица на всички ви! Hug
Шоши стискам ти палци,ама много!!! fingerscrossed EFP

# 59
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ох, момичета имам нужда от палците ви  Cry Нали ви казах че си чакам племенницата да се роди, но има проблем - според ехографа от 20 дни не е наддала и грам и отложиха секциото, защото е около 2 кг в края на 37ма седмица, а майката е с високо кръвно и я следят. Всички сме адски притеснени.

Counterfeit стискам палци, дано намерите нужното лекарство навреме Praynig

Общи условия

Активация на акаунт