Февруарска седмичка за добри новини - 19.02-25.02.2007

  • 3 604
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 143
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички именници!
        Да ви е живо и здраво името! 
                 bouquet  bouquet  bouquet

# 91
  • Мнения: 7 716
Честит празник. Laughing

# 92
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Честит празник!  bouquet
Mi6inkata дано новините са добри

# 93
  • Мнения: 939
Честит Имен ден на празнуващите!
Бързам да дам отчет: след едночасов път от 60 км дължина (беше заледено и неопесъчено) в едната посока, стигнахме навреме и направихме консултация с андролог. Има надежда!  Praynig Praynig Hug Според него чрез лекарства нещата ще се оправят, и ако при мен всичко е наред - ще забременея по нормален път. Но каза, че ако сега някоя мацка тръгне да съди половинката ми за бащинство  smile3515 fight bash #2gunfire, лично професорът ще се яви в негова защита, че е невинен.  smile3508 newsm45 smile3518
Но поне е сигурен, че след изследванията на хормони и еякулат в Цибалаб и при проф. д-р А. Малеева (за които още никакви отзиви не съм потърсила във форума), ще назначи лечение и след това.... Нищо повече няма да кажа - само се моля след изследванията (които нямам идея още кога ще правим), да няма лоши резултати. Сега погледнах ценовата листа на Цибалаб и  smile3511 (по- скоро ми настръхна косата), но това да ни е проблемът - пари се изкарват, важното е другото да се оправи.  newsm17
Чувствам се обнадеждена, въпреки тръпките от очакване на изследванията.

# 94
  • Мнения: 902
Mi6inkata, НЕ ПРАВЕТЕ СПЕРМОГРАМА В ЦИБАЛАБ. Направете я в клиника по стерилитет. В Цибалаб се прави от обикновени лаборанти и не е достоверна.
Професорът да не е Цветков?

# 95
  • Мнения: 939
Същият. Защо?  newsm78 нещо съм пропуснала за него да разбера, така ли?
Ъъъ, това няма да е спермограма, а изследване на четири неща дали ги има в спермата и урината - разчитам нещо, свързано с гонорея и трихомон.... незнам кво си. А при Малеева ще гледаме хормони.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 19:23 от Mi6inkata

# 96
  • Мнения: 939
Съжалявам, че пиша втори отговор един след друг, но искам да ви питам нещо. От около година насам, няколко пъти ми се случва цикълът ми да закъснява сериозно (с коло 10 и повече дни). Всеки път се надявам, че .... сещате се, но .... хубавите неща не стават лесно. Един път предизвиках цикъл с Дуфастон - веднага след това мерих хормони. Всички бяха в границите на нормалното, без FSH - малко над горната. Според гинекологът ми - Дуфастонът не е повлиял значително на резултатите. Вие как мислите? Това реални стойности ли са или са предизвикани от лекарството?
И другото - след поредното закъснение (с повече от 20 дни), този месец започнах Дуфастон по схема 2 х 1 за 10 дни от 15-ия ден на цикъла. Лекарят ми каза, че след свършване на десетте дни, до 2-3 дни трябва да ми дойде. Някой пил ли е Дуфастон по такава схема и причина, и колко дни след спирането му е идвало?

# 97
  • Мнения: 1 419
Аз съм пила Дуфастон от 15ти ден по тази схема (но не по тази причина) и ми е идвало до 2 дни винаги.

# 98
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте, аз току що се прибрах от път.

Със закъснение искам да честитя рождения ден на Розичката - да ни е жива и здрава, много обичана и скоро да стане мама  Hug
 
Рози, на твоя рожден ден станах леля на малка принцеска Crazy Дребосъчката е с мерки 42 см и 1500 грама. За съжаление ехографът не е познал, но в обратна посока  Sad Добрите новини са че тя е добре - жизнена, диша самостоятелно и я хранят през устата. Голяма лакомница е - все не й стигало  Laughing Ако всичко е наред ще стои в кувьоз 20-30 дни за да наддаде достатъчно да бъде изписана. Това е от мен, благодаря ви за стиснатите палци  Hug

# 99
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Честито лелче Жабче!
Бързо да наддаде килограми дребосъчка!

# 100
  • Мнения: 939
Честито, Жабче! Дано всечко е наред с мъничето и скоро се прибере у дома!

# 101
  • Мнения: 740
Лельо Жабче, да ви е жива, здрава и много послушна малката сладурка!   bouquet

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Честито, Жабче  Party Щом е лакомо мъничето, значи иска да живее! Сигурна съм, че всичко ще завърши благополучно  Peace Аз май съм изтървала, но в коя седмица се роди девойката?

Общи условия

Активация на акаунт