Отговори
# 45
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ако се налага ... ще започна без оглед на възрастта ... дано обаче да не се налага.
Аз съм от оцеляващите - всичко става по най-трудния начин ... но става - само дето като стане не е ясно дали още го искам. Едно време четох някъде, че нещата, които се случват на даден човек са право пропорционални на това, което може да понесе този човек.

# 46
Привет Тандури,

В момента го правя и съм на 38 Laughing
С дете тийнеджър (на 15) и бебе на 20 месеца не е лесно, но кой казва че е....

Kak se re6i?Az sum izpravena pred podobna dilema na 36 i ako na 26 bih kazala 4e sabiram edin kufar bagaj i horata do men i otpatuvam sega se zamislqm kak 6te se razdelq s vsi4ko koeto sum sviknala i sme gradili s mnogo trud i li6eniq prez godinite / ne 4e e koi znae kakvo  i sobstven dom nqmame o6te / no rabota, priqteli i dori obstanovka vse pak imame nqkoi ne6ta s koito sme se sdobili i ne sa malko za Bg i za hora kato nas koito SAM SAMI se borqt s bitovizma......Ta se 4udq moga li, iskam li da zareja vsi4ko i da poema kum novoto i neizvestnoto.Znam 4e tova e re6enie koeto vseki sam za sebe si vzema no vse pak e polezno da 4ue6 kak nqkoi koito go e napravil se e spravil, po4uvstval v podobna situaciq.Blagodarq vi  predvaritelno





# 47
  • Мнения: 389
Гласувах за до 25г, може би защото ние тръгнахме на 24г.Дойдохме в Испания, с по един сак, не знаехме езика, работехме нелегално, чакахме 3 години да ни узаконят.Сега, когато знам езика, работя във фирма като икономист-счетоводител ( и си търся работа като инженер, каквато съм), от 2 месеца си търсим апартамент, а от 8 месеца и бебе,...искам да си подредя живота,...дано не ми се налага да започвам отначало  Stop Не че не бих се справила, но толкова много се борих, че се поуморих  Tired, вече ми е време да намеря мястото си ида тежа на него  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт