Изберете интериор на годината

  • 8 134
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 641
кефи ме спалнята на номер 6 - точно от това имам нужда - така си представям една стая за почивка и да спя и спя и спя...който си е гледал сам неспящото две годишно дете знае какво имам предвид  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 51
Допада ми интериор 8, но не изцяло. Бих добавила в него по нещо от всички други, а също и съпруг и две деца с мазни ръчички. Тези интериори са за стари моми/ергени.

# 62
  • Мнения: 811
Гласувах  Peace
За номер 12.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 079
Ау!  smile3512 В тези къщи и апартаменти живеят ли хора?!  smile3516
То като че ли не са жилища, а  музеи!  smile3514
Има някои страхотни идеи, ама не бих живяла в такава черно-бяла стерилност! smile3513

# 64
  • Мнения: 44
 clean cleanЗа такъв лукс трябват доста парички.Цял ден трябва да се чисти и бърше прах.Ами ако дойдат гости?

# 65
  • Мнения: 51
Номер 8 ми допада, но бих взела по някой елемент от всички останали. Мечтата ми е да имам стерилна къща, но с две беснеещи деца и мъж, който мисли, че като напазарува мляко и хляб е извършил подвиг, едва ли някога ще разбера какво е да живееш в такава атмосфера. Също така си представям тази къщурка да ми е на брега на морето...

# 66
  • Мнения: 1 464
Нито един не ми хареса...за съжаление SadНе мога да гласувам.Няма цвят,няма живот SadАз си падам по цветовете,не обичам бяло и черно и блези пастелни тонове SickАко са такива трябва да има нещо за акцент-шарен килим,една стена в по-ярки цветове или тапет,лампи,вази и тн.
По принцип не харесвам и списанието Наш Дом Naughty

# 67
  • Мнения: 1 101
Гласувах за номер 3  Peace

# 68
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Българска работа. Вижте руснаците какво правят. Аз всичко от тук харесах просто нямам думи. Shocked
Проектите от 2003г. са по добри от нашите. Ето сайта.
http://master-service.ru/gallery/interior/#2003

# 69
  • Мнения: 1 202
Гласувах за номер 13 .  Mr. Green Обаче се чудя и аз в тези жилища не живеят ли хора та всичко блести от чистота ? Thinking

# 70
  • Мнения: 11 316
Българска работа. Вижте руснаците какво правят. Аз всичко от тук харесах просто нямам думи. Shocked
Проектите от 2003г. са по добри от нашите. Ето сайта.
http://master-service.ru/gallery/interior/#2003

Мдаааа.
Тук дори има и детски стаи.
На светлинни години напред са. Peace

# 71
  • Мнения: 486
А според мен руснаците са доста по-слаби. В повечето от дизайните им липсва завършеност, някак прекалено плоски са. Вярно, използвали са повече цветове по стените, но не винаги по-шарено значи по-хубаво! Peace

# 72
  • Мнения: 3 479
Ау!  smile3512 В тези къщи и апартаменти живеят ли хора?!  smile3516
То като че ли не са жилища, а  музеи!  smile3514
Има някои страхотни идеи, ама не бих живяла в такава черно-бяла стерилност! smile3513

Е, ти пък! Никой няма да снима прашна и разхвърляна къща. Нали няма да се виждат всички елементи на интериора! Многото вещи пречат да се видят идеите на дизайнера. Ако има такива, де  Laughing
Нашият апартамент го снимаха по настояване на дизайнерката. Тя много искаше да се публикува. От мебелите бяха махнати личните ни вещи, снимките, както не бяха снимани и някои части на стаите, които тя смята, че не са за показ (например телевизорите, колоните в хола, където се виждат кабелите, макар те у нас да са максимално скрити).

Офф, нашият апартамент не е в тази класация, да не си помислите нещо. Иначе холът ни е в черно и бяло и хич не е стерилен. Просто такива са модните тенденции в момента, какво да се прави ...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 21:27 от gal4e

# 73
Българска работа. Вижте руснаците какво правят. Аз всичко от тук харесах просто нямам думи. Shocked
Проектите от 2003г. са по добри от нашите. Ето сайта.
http://master-service.ru/gallery/interior/#2003

Мдаааа.
Тук дори има и детски стаи.
На светлинни години напред са. Peace
набързо погледнах снимките....Mного интересен е руския сайт-някак си по реален и по уютни са  представените решения. И по-практични. Като видя една мивка в баня и ми е смешно-който е опитал две мивки знае за какво говоря Peaceда не говорим за кухни и някакви измислени столове в които се съмнявам че са удобни, или стъклени мивки newsm78 не е само до стерилност-просто са едни такива "сухи" за мен Laughing Аз искам да живея там а не да показвам LaughingИ да се чисти лесно и да изглежда добре и да не е натруфено, но не и толкова "изчистено".

# 74
  • Мнения: 6 039
за руснаците - не съм съгласна

от гледна точка на дизайна, никак не са напред
те работят в сладникъв стил - тип руски нео барок
не харесвам руските интериори, те просто нямат аналог,
лъскави, натруфени, от всичко по малко
и ПРОМИШЛЕНИ КОЛИЧЕСТВА ГИПСОКАРТОН  Sick


от гледна точка на дизайна, БГ интериорите са много по-добри, друг е въпроса дали много от нас/вас/ са дорасли да ги разберат. нека никой не се обижда, не това е целта ми


направи ми впечатление, че много от майките, попитаха - "що за хора биха живели в такива домове?"

ами такива като мен
аз лично бих живяла
ето например моята кухня е бяла, безветна, но мен лично ме прави много щастлива
http://images.malena2004.multiply.com/image/5/photos/254/500x500 … KoKouXlWEcruPdd2w

за едно съм съгласна - в интериорите, обект на тази тема, липсва текстила, килимте, картините

Общи условия

Активация на акаунт