за проговарянето?????

  • 8 377
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 504
Az li sam tapi4ka ili ne.Tam mi izliza gre6ka(va6iq profil ve4e e akteviran) a az nesam pisala nikakav profil.

 Нали ти го направи Блувелвет ли беше.. с данните които си и дала  newsm78

# 76
Da tr be6e.No pak nemoga da vlqza. newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 351
Maria-mIAD  Можеш ли да пращаш E-mail.Опитай да ми пишеш на моя.Влезни си в пощата и от там ми напиши писмо.Аз се опитах да ти пусна E-mail но ми върна писмото като невалидно име.Пиши ми - да те прихвана и ще ти обясня подробно.И аз ти направих една регистрация, но не искам да пиша тук паролите ти.Ето ми E-mailа  katina1972@abv.bg

# 78
  • Мнения: 55
Zdraveite.Ve4e go napravix yraaaaa..... newsm44

# 79
  • Мнения: 55
Mami 4ybaliste za doktor Litvinenko ot Sofia. newsm78

# 80
  • Мнения: 480
да,той е лекуващия невролог на детето ми

# 81
  • Мнения: 1 434
Здравей Миме  добре дошла   за Литвиненко само хубави неща сьм   чувала а и те не са много детските  невролози  в  България  bouquet

# 82
  • Мнения: 55
Az sam xodila nqkolko pati pri nego,i vinagi me e pretypval.A az ne sam o4arovana ot nego.A samo pri nego me pra6tat tazi na6a nibrolo6ka.Sa6to i pri 4abdarov sam xodila.Toipak postavq diagnoza za koqto nebqx i 4yvala kata--xipotoni4en sindrom ,i mentalna retardak4iq. Kakvo ozna4avat tezi diagnozi. newsm12

# 83
  • Мнения: 55
Privet otnovo.Znaete li kade se namira nai xybaviq qdreno magniten rezonans osven v Stara zagora.  Thinking

# 84
# 85
  • Мнения: 4 414
Az sam xodila nqkolko pati pri nego,i vinagi me e pretypval.A az ne sam o4arovana ot nego.A samo pri nego me pra6tat tazi na6a nibrolo6ka.Sa6to i pri 4abdarov sam xodila.Toipak postavq diagnoza za koqto nebqx i 4yvala kata--xipotoni4en sindrom ,i mentalna retardak4iq. Kakvo ozna4avat tezi diagnozi. newsm12
здравей:)
може ли да пишеш на кирилица, за да те разбираме по-лесно  Peace
хипотоничен синдром означава, че има понижен мускулен тонус.
ментална ретардация е умствено изоставане.
пациентът не е длъжен да знае всичко, но затова пък лекарят е длъжен да му обясни нещата, които не знае.
за ЯМР... във Военна болница мисля, че е от най-добрите.
успех  bouquet

# 86
  • Мнения: 3 504
Zdraveite.Ve4e go napravix yraaaaa..... newsm44

Здрастиииии, радвам се, че вече всичко е наред. Не бях на линия редовно тези дни във форума и ето виж изпуснала съм новината...

Ха, честито и добре дошла отново!  bouquet

Наистина, ще е по лесно за нас да четем на кирилица. Peace

# 87
  • Мнения: 55
Привет от мен.Вече мога да пиша както трябва ура newsm44.Вие как сте?Не съм ви писала доста време.Но ще се постарая по често да пиша в форума.

# 88
  • Мнения: 1 434
Мими   ходите ли на логопед и на детски психолог или  терапевт...в  Бургас    bouquet

# 89
  • Мнения: 55
Здравейте от мен.Стискайте палци другата седмица ще минаваме ЯМР/много ме страх/ тук в Бургас. newsm17 Дъно всичко да мине добре.

Общи условия

Активация на акаунт