Мюзик Айдъл

  • 25 247
  • 617
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 585
   Жал ми е за Дони. Като излезе някой музикален инвалид, и лицето му се смачква, смачква. Колко трябва да му плащат, за да слуша? На моменти ми се иска да се пресегна в телевизора и да му сложа тапи в ушите, да му спестя няколко трели.
  А опосумите ме забавляват. Стоят като котараци до вратата и чакат мацка с лист, да целуват.

# 601
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък бих искала да съм там и да гледам целия кастинг. Обожавам такива неща... Кой знае колко такива като оня с красимиренето пропускаме...

# 602
  • Мнения: 3 034

това ми развесели деня.....няма такова нещо... Joy

# 603
  • Мнения: 2 013
Аз пък бих искала да съм там и да гледам целия кастинг. Обожавам такива неща... Кой знае колко такива като оня с красимиренето пропускаме...

И самото жури не гледа всички кандидати. Преди да бъде допуснат някой до журито, са ги преслушвали Евгени Димитров и сие, защото няма физическа възможност четиримата да чуят по 2000-3000 кандидати.
И очевидно са избрани най-добрите, които пеят вярно, и тези, които са пълна трагедия, за да има шоу. Не повече от 100-200 човека минават през Слави и сие.

# 604
  • Мнения: 7 474
Ако някой е пропуснал песента за шесте кокошки  Joy Joy Joy Joy Joy


http://www.vbox7.com/play:8cb145a9

# 605
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък бих искала да съм там и да гледам целия кастинг. Обожавам такива неща... Кой знае колко такива като оня с красимиренето пропускаме...

И самото жури не гледа всички кандидати. Преди да бъде допуснат някой до журито, са ги преслушвали Евгени Димитров и сие, защото няма физическа възможност четиримата да чуят по 2000-3000 кандидати.
И очевидно са избрани най-добрите, които пеят вярно, и тези, които са пълна трагедия, за да има шоу. Не повече от 100-200 човека минават през Слави и сие.
Мда, и аз не бих издържала 2000 кандидата, но на 200-300 съм навита...

# 606
  • Мнения: 1 673
И самото жури не гледа всички кандидати. Преди да бъде допуснат някой до журито, са ги преслушвали Евгени Димитров и сие, защото няма физическа възможност четиримата да чуят по 2000-3000 кандидати.
И очевидно са избрани най-добрите, които пеят вярно, и тези, които са пълна трагедия, за да има шоу. Не повече от 100-200 човека минават през Слави и сие.

Леле, толкова много деца ли са искали да се явят? Shocked Ами то откъде толкова дечурлига, бре? Сигурно 2000-3000 е за цяла България, едва ли е за всеки град...

# 607
  • Мнения: 803
Леле, толкова много деца ли са искали да се явят? Shocked Ами то откъде толкова дечурлига, бре? Сигурно 2000-3000 е за цяла България, едва ли е за всеки град...

За всеки град е.

http://www.varnacity.info/curiosity.php?page=news_show&nid=8331 - 3000 в София

# 608
  • Мнения: 2 550


Леле, толкова много деца ли са искали да се явят? Shocked Ами то откъде толкова дечурлига, бре? Сигурно 2000-3000 е за цяла България, едва ли е за всеки град...

Да бе, то в Бг 3000 е общия брой на младежите между 16-26 години  ooooh! Естествено, че е за всеки град...(Варна, Бургас, Пловдив, Русе, София)

# 609
  • UK
  • Мнения: 3 959
4000 бяха в София само.

# 610
  • Мнения: 1 673

 


Леле, толкова много деца ли са искали да се явят? Shocked Ами то откъде толкова дечурлига, бре? Сигурно 2000-3000 е за цяла България, едва ли е за всеки град...

Да бе, то в Бг 3000 е общия брой на младежите между 16-26 години  ooooh! Естествено, че е за всеки град...(Варна, Бургас, Пловдив, Русе, София)

Е, ама мислех, че ходят само от музикалните паралелки + такива насочени от учители по музика, хористи + някакъв процент откачалки...И си мислех, че към 500 деца на кастинг, пък то... ooooh!

# 611
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, наистина не си гледала изобщо, а? Погледай ако можеш, голям смях е. Wink

# 612
  • Мнения: 1 673
Ох, наистина не си гледала изобщо, а? Погледай ако можеш, голям смях е. Wink

 Blush Гледам! Всички епизоди с един ден закъснение! Ама просто на мен през ум не би ми минало да се явя, освен ако не уча в музикална паралелка/училище. Пък гледай децата какви са отракани! Blush Да са живи и здрави, важното е да се опитва!

Онази амбициозна майка беше мамма миа! Кой знае как се ядосва сега като се гледа... Laughing

# 613
  • Мнения: 4 585
    А тез "6 кокошки" какво не им харасаха. Останах с впечатление че Слави за I път я чува и че няма такава песен. Само дето съм я слушал преди 30-40 години.
   Като свърши конкурса, журито ще има нужда от почивка, музикотерапия, работа с психолог и психотерапевт, релакс.

# 614
  • София
  • Мнения: 89
Олеле това за кокошките и кравата ме разби от смях  smile3532 

Общи условия

Активация на акаунт