Отслабване или не през периода на кърмене?

  • 3 998
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 86
Бях в страхотна форма преди да забременея (177 см - 55 кг  Blush) но след това като се почна едно ядееееенееееее и се свърши с 28 кг. отгоре. След като родих обаче си казах - стоп  Stop Никакво сладко,ограничение на бързите въглехидрати и доста намален прием на мазнини.Резултатите са налице  Simple Smile 18 кг. по-малко (реално 10 защото 8 свалих с рждането).Мисля да започна и активно да спортувам, до сега не можех защото съм секцио и лекарката ми беше забранила. Явно и аз съм от късметлийките  Joy - кърменето ми помага да отслабвам.Някъде (май и някъде тук из статиите го пише) бях чела че организма изгаря около 500-600 калории на ден за да произвежда кърма.Надявам се и останалите 10 кг. да ги сваля по-бързичко, че лято идва  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 321
Хайде и аз да се отчета Mr. Green
През бременноста си качих 12кг в болницата оставих 5кг и сега когато кърмя съм отслабнала с още 5кг остават ми да сваля 2кг за да си върна старите 46кг 163см. Mr. Green
Слабея като постоянно тичам посред малкия да му слугувам и дом .работа.А ям доста стабилно понеже ми се отразява на кърмата.

# 77
  • Мнения: 903
Аз си дебелея и вече съм с килограмите от края на бременноста  Embarassed, но не мисял, че е редно да се пазя сега, по е важно здравето на детето от моите кг. като спра с кърменето ще му мисля.

# 78
  • Мнения: 6 461
Когато кърмех Пламен ,определено добре  наддавах  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 503
Преди забременяването- 50кг   171 см
Преди раждането-           68кг
3месеца след раждането-51-52кг 
От 4-5 месеца съм 46кг
скелет и половина!!!Искам 2 кила отгоре #Cussing outникога не съм пазила диета.Цикъл също липсва newsm78Дали има общо?

# 80
  • Мнения: 216
Определено отслабвам,66 преди раждането,61 след ражането и на втория месец вече бях 51 и от тогава съм си все толкова Laughing Laughing Laughing

# 81
  • Мнения: 127
Искам да споделя как е при мен.Бебето ми е на 9 месеца.Кърмя го без да съм заместила хранене.До скоро не бях свалила нищо от излишните 12кг.От 1мес. се храня разделно и вече съм -5 кг. без това да се отразява на количеството кърма.През първите дни бях непрекъснато гладна.Според мен е важно да се преодолее този момент,после организма се пренастройва  към новия режим. Сега се чувствам толкова лека и мисля че мога да продължа още.Вече не мисля че е чак толкова трудно,както си мислех в началото.Ще се радвам да съм била полезна.

# 82
  • Мнения: 12
Бях 68-69 преди раждането, 62 излязох от болницата и сега малката е на 5 месеца,а аз съм 55 кг.
Преди забременяването бях 50-52 кг. Надявам се да сваля още 3-4 кг. следващите 2-3 месеца.
Кърмя, движа се много, храня се нормално, понякога озверявам от глад, но се опитвам да не прекалявам...

# 83
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
За седем месеца кърмене надебелях повече,отколкото като бременна.Още не мога да отслабна,имам чувството,че ще си остана вечно дебела.

# 84
  • БГ
  • Мнения: 1 162
По-слаба съм от преди бремеността?!? Незнам дали е от кърменето или от това, че си гледаме бебока само двамата с таткото, а това никак не е за подценяване!!!

# 85
  • Мнения: 2 159
е и ние си гледаме беба само двамата, няма на кой за 30мин да я оставя, но това никак не ми пречи да се изтървам вечер като заспи и да плюскаммм Blush

# 86
  • Мнения: 5 391
Не мръднах Confused

# 87
  • София
  • Мнения: 1 775
И аз съм от добре наддаващите Mr. Green. Но ме ми и пречи. Така съм свикнала, всичко правя с кеф. Това важи и за яденето Mr. Green. Има време ще слабея, имам опит.

# 88
  • Мнения: 2 019
не мърдам

# 89
  • Мнения: 444
 hahaha"Мръднах"   261uu

Общи условия

Активация на акаунт