Отслабване или не през периода на кърмене?

  • 3 987
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 132
Ох, бях 53 като забременях, влязох да раждам 75, а сега съм 63 и кога ще отслабна, въобще не ми го побира главата. Ние още нямаме три месеца, но все си мисля, че един слънчев ден всичко ще си дойде на мястото. Много надежди влагам сега в лятото, но каквото и да е кърменето е на първо място, а ренесансовите форми ще ги мисля после!!! Купих си степер!

# 91
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Отслабнах драстично и сериозно под нормалното ми (предбременно) тегло още в края на първия месец след раждането и много време, около година и 7-8 месеца, бях ужасно кльощава. После дребната разреди рязко кърменията (сега суче около 4-5х за 24ч, като е основно за комфорт, не за хранене) и взех да качвам... до степен вече да е необходимо да се взема в ръце, ако не искам да си ходя като перманентно бременна в 5-тия месец Confused При мен връзката с кърменето е ясна и неоспорима - нито храненето съм променяла, нито съм спортувала.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 162
При мен отслабването започна едва след 8-9 ти месец от раждането (тогава като че ли започнах да ям по- балансирано, защото спрях да се тревожа имам или нямам кърма), но като почна и няма спиране. Вече се побирам в старите си дрехи съвсем спокойно, а на килограми дори съм по- малко от преди бременността (само още таза не ми се е прибрал съвсем). Кърмя сравнително често- общо към 8-9 пъти на денонощие.

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Кърмих осем месеца. През това време смъквах килограми. По мъничко, но смъквах. Имам дънки, купени, когато дъщеря ми беше 2-3 месеца. 1-2 месеца след като спрях да кърмя едва се намъквах в тях  Close

# 94
  • Варна
  • Мнения: 389
Кърмих 8 месеца и в този период запазих теглото си след раждането.След като спрях да кърмя отслабнах без диети и почти възвърнах килограмите си от преди.

# 95
  • Мнения: 789
Аз отслабнах, 5 месеца след раждането си носех старите дрехи. Не съм се подлагала на диети, фитнес и други подобни. Дори първите 4 месеца след като я накърмех нощем, отивах да ям и аз Simple Smile Хапвах като за световно, сега вече си ям като преди, т.е. колкото и каквото ми се ще. Леле, само да не ми завидите  Mr. Green Пожелавам на всички да се чувстват добре в кожата си  newsm08

# 96
  • София
  • Мнения: 1 775
Пожелавам на всички да се чувстват добре в кожата си  newsm08
Това ми хареса, присъединявам се Peace

# 97
  • Мнения: 819
Аз лично отслабнах,и то доста,но с упорито кърмене...След три месеца бях си възвърнала фигурата...но пък имах и  едни секси гърди...щото още кърмех...!

# 98
  • Мнения: 1 174
Ами аз отслабвам, но постепенно явно.
По време на бременността качих 17,5кг, като последните 7 бяха в 9-тия месец.Пълнеех равномерно през целия период, освен накрая, когато имах чувството, че всичко що изпиех се вливаше в краката ми.
Веднага след раждането се претеглих и бях изгубила 6кг, а досега са вече -10. За останалите 7кг. не се тревожа, защото смятам, че ще се изгубят малко по малко, а и има време за това- сега беба е по-важна от перфектния външен вид Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 353
Надебелях в смисъл, че след раждането станах 69, а сега съм 76. Надявам се да се промени нещо, защото сега няма изгледи да се свалят килцата

# 100
  • Мнения: 108
Аз отслабнах - върнах си теглото отпреди забременяване (което беше 48 кг) само 2 седмици след раждането и продължих да спадам надолу - до 45 кг, след което се взех в ръце и сега с тъпчене с храна успявам да поддържам 47 кг  Laughing.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз не мърдам, но за сметка на това се храня страшно много - чак се плаша от себе си ...

# 102
  • Мнения: 5 026
За съжаление 2 опция. Около 15 кг нагоре  Blush

# 103
  • Мнения: 888
след първата бременност доста отслабнах в периода на кърмене /8 мес./, а сега пак съм тръгнала надолу ще видим докога Hug

# 104
  • Мнения: 4 242
Без никакви усилия или лишения сега съм -2кг от преди бременността.

Общи условия

Активация на акаунт