Ползвате ли секс играчки?

  • 42 875
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 80
Искахме да си купим ,но парите заминаха по неотложно направление.Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи
малей  Mr. Green
практични хора
Аз не ,че  нещо  се заяждам,само  от любопитство...После нали не ги ядете?  newsm78

# 106
  • Мнения: 3 674
Искахме да си купим ,но парите заминаха по неотложно направление.Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи
малей  Mr. Green
практични хора
Аз не ,че  нещо  се заяждам,само  от любопитство...После нали не ги ядете?  newsm78

 smile3532 smile3532......Ще са като мариновани краставички.. Joy Joy Joy Темата се развива  много добре.... hahaha

# 107
  • Мнения: 4 053
Аз не ,че  нещо  се заяждам,само  от любопитство...После нали не ги ядете?  newsm78

що да не, какво лошо има   Whistling

# 108
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125

 smile3532 smile3532......Ще са като мариновани краставички.. Joy Joy Joy Темата се развива  много добре.... hahaha
темата май, трябва да се премести в готварския hahaha hahaha hahaha
Лео знае ли я тази рецепта - хем бърза, хем прятна!!!

Мъжете ако искат мезе към ракийката, първо да си го заслужат!!!

# 109
  • Мнения: 200
Пробвахме веднъж с едни топчета ,но нещо не ми хареса!

# 110
  • Мнения: 3 641
Задължително. Топчета, стимулатори разни такива неща. Пък и секс шопа ми  е на две крачки от офиса и постоянно се изкушавам и купувам по нещо ново Laughing

# 111
  • Мнения: 214
Не,не ползваме секс играчки,не съм им привърженичка.Разнообразяваме с различни пози
и секси бельо. Секси бельото ми е слабост, а и на мъжът ми също.javascript:void(0);
luvbed
l

# 112
  • Мнения: 1 047
Сега е модата на дурекс плей ринг.

# 113
  • Мнения: 487
Ние ползваме вибриращия пръстен на дурекс,мн е готин

# 114
  • Мнения: 3 641
Ние ползваме вибриращия пръстен на дурекс,мн е готин
Вчера търсих по аптеките в центъра, няма. Навсякъде изчерпан ooooh!

# 115
  • Мнения: 65
Ние ползваме вибриращия пръстен на дурекс,мн е готин
Вчера търсих по аптеките в центъра, няма. Навсякъде изчерпан ooooh!
                          Пробвай в Била   newsm10

# 116
  • Мнения: 302
Ние ползваме вибриращия пръстен на дурекс,мн е готин

На нас пък не ни хареса! И това, че не може да се сменя батерията е малко-о-о-о-о-о-о... 11.80 за няма и двайсет минути...

Не го препоръчваме!   Naughty

# 117
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Имаше по-напред един малко по advanced пръстен с ушички, май ще върши повечко работа...

# 118
  • Мнения: 1 047
Имаше по-напред един малко по advanced пръстен с ушички, май ще върши повечко работа...
Определено.  Peace

# 119
  • Мнения: 700
Следващ недоволен от Durex Ring Peace
Иначе Sex Well  ми е срещу офиса, но не винаги имат това, което търся Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт