Ползвате ли секс играчки?

  • 42 802
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 304
Пропуснах в предния пост да кажа - кво затопляне бе хора? На мен студенички ми харесват - изострят усещанията - топъл като искам, мъж ми няма против да услужи  Laughing

# 136
  • Мнения: 855
И аз се замислям напоследък за някоя играчка  newsm78 Струва ми се интересно, пък и малко разнообразие да внесем  Wink
За вибриращият пръстен- нищо особенно  Peace Имахме тоя от списанието (забравих кое беше), сега и на Дурекс ни подариха по празниците, ама не е кой знае какво  Whistling

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 12:58 от ive1ina

# 137
  • Мнения: 62
аз и моя мъж сме много доволни от пристена на дюрекс.имаме си и зарчета с пози и си ги хвърляме често.сега за св.валентин искам да му купя нещо ИНТЕРЕСНО И СЕКСИ но незнам какво.някави предложения?

# 138
  • Мнения: 223
Имаме колекция, обичаме да си пазаруваме когато открием нещо интересно.

# 139
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Имаме колекция, обичаме да си пазаруваме когато открием нещо интересно.
сподели , нещо ново интересно...
Пропуснах в предния пост да кажа - кво затопляне бе хора? На мен студенички ми харесват - изострят усещанията - топъл като искам, мъж ми няма против да услужи  Laughing
аааа!не! Naughtyаз точно това не му харесвам...друго си е топличко...още ли не са измислили затоплящи се newsm78...

# 140
  • Мнения: 62
има едни супер топчета за родили майки.в един магазин на "константин величков"ги видят.служат за стягане на мускулите.не съм ги пробвала но казват че са супер.

# 141
  • Мнения: 2 908
Не съм ползвала,а много искам да ползвам,но ме е срам да отида в секс-шоп-не знам защо.... Embarassed

# 142
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не съм ползвала,а много искам да ползвам,но ме е срам да отида в секс-шоп-не знам защо.... Embarassed
Точно за това on-line търговията се разраства ....

# 143
  • Мнения: 1 168
Никога не сме пробвали, но не е късно. Това може да е подарък за 8-ми март Wink

# 144
  • Мнения: 29
Ето го и моя красавец - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=19_146&products_id=5955 Казва се Mr. Blue Laughing Laughing От един филм на Тарантино съм му взаимствала името Wink Имам го от 2 години , но с мъжа още не съм го ползвала. Ползвам го като съм сама, ама нещо много бързо се развалиха перличките Grinning Добре че вибрацията си е наред Grinning Grinning
Иначе ползваме играчки. Имаме едни въжета-http://www.lovehoney.co.uk/bigpicture.cfm?p=2444&im=5812 Laughing Laughing Различно еротично бельо се купува( тук изрязано, там изрязано Laughing). И изобщо гледаме да ни е забавно Grinning

И аз имам такъв, ползваме го с удоволстивие. Grinning

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 07:37 от Розов Пухчо

# 145
  • Мнения: 674
Ползваме и имаме доста неща. Лошо и срамно няма !!

# 146
  • Мнения: 169
Да ползваме от време на време

Общи условия

Активация на акаунт