Ползвате ли секс играчки?

  • 42 875
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 674
Много е готино когато се използват двамата заедно - на мъжо и силиконовото приятелче... Embarassed Laughing Blush Blush

# 91
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392


при нас е обратното ...  newsm78
Да вземем да си ги сменим... Mr. Green

и за какво ми е твоят мъж ? не си падам по мъже .....

# 92
  • Мнения: 185

Да вземем да си ги сменим... Mr. Green

и за какво ми е твоят мъж ? не си падам по мъже .....
Или вибраторите Joy

# 93
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
обаче да си призная , рядко влиза в употреба , да не кажа никак Crossing Arms
Мързеливко Mr. Green

Joy  Joy Joy....Да името му пасва точно.... Joy   
ок! пасва му името  hahaha
  bouquet

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Стига СПАМ...!

# 95
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не сме използвали, но ако си взема приятно ще изненадам половинката ми  Party

# 96
  • Мнения: 144
Отскоро и ние си имаме. Много съм доволна. Мъжът ми го избра - черен. Супер готин е, но си няма име.

# 97
Еее ся, той за един гъзобрък ли е Twisted Evil нищо няма да му стане Laughing Twisted Evil Laughing

# 98
  • Мнения: 3 674
Да, разбира се че ползваме .... Heart Eyes Даже сега замисляме да си купим нови секс играчки.... Mr. Green

# 99
  • Мнения: 65
Искахме да си купим ,но парите заминаха по неотложно направление.Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи

# 100
  • Мнения: 4 053
..............Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи

малей ooooh!

# 101
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Искахме да си купим ,но парите заминаха по неотложно направление.Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи
малей  Mr. Green
практични хора

# 102
  • Мнения: 3 674
Искахме да си купим ,но парите заминаха по неотложно направление.Ооообаче,краставиците /сорт гергана/ от мамината градина/ох сомо да знаеше Joy Joy Joy Joy/ и едно презервативче ,вършат чудеса.Като добавим сексибальо,копринен шал за завръзване към...където се сетя и други щуротии,ситуациите стават много горещи
малей  Mr. Green
практични хора
Дааа...верно практични ... Joy Спестяват  парички от към купуване на секс играчки...те им растат направо в двора... Joy 

Късметлии хора бе... Mr. Green

# 103
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
винаги съм се чудил защо има жени по 10 мин да избират краставици на пазара, а ти виж защо било  doh

# 104
Има и такива, които по 20 минути си избират тиквички...

И любимият им салам е Хамбургски...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт