Защо да не го мажа?

  • 2 672
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Аz просто исках да zнам дали zехтина има някакво предимство пред бебе6ките продукти Peace ....

Зехтина се "преварява" на водна баня . Той е най- биологичниото мазило, ако мога така да се изразя  Thinking
Педиатрите го препоръчват понякога, когато детето е податливо към някакви алергии  Wink
Хубаво е децата да се мажат и да им се овлажнява кожата, не съм чувала за случай на запушени пори  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 424
Свекървите трябва да бъдат забранени със закон!
Мажи си детето, и не я слушай! Каква е логиката - на 1 месец не му запушваш порите, а на 5 месеца например - му ги запушваш?  newsm78
ама наистина свекитата да ги забранят със закон!!! #2gunfire #2gunfire
ти си майката, ти си решаваш с какво и докога ще го мажеш. бебето си е твое и ти най - добре виждаш и преценяш как се чувства бебока!

# 17
  • Мнения: 1 976
 Joy по принцип, свекърва ти е права, но...мастта е тази, която запушва порите, не зехтина! Така че спокойно си мажи детенцето!

# 18
  • Мнения: 47 991
лятото-лосионче,което овлажнява
зимата-зехтин,който омазнява
зехтина не предизвиква алергии,и  затова е подходящ за бебета
не всички бебета са с с суха кожа,така че не всички е нужно да се мажат Wink
дъщеря ми например почти не съм я мазала,докато синът ми е "поел " чрез кожата си литри лосиони,зехтин и др мазила ooooh!
майка ми е със суха кожа и зехтина й действа много добре Peace
аз ако се намажа със зехти,хич не ми е добре,зависи си от кожата Wink

# 19
  • Мнения: 2 015
Благодаря ви за отговорите  bouquet!
Мисля, след месец да започна с лосион.До сега не е имал и една пъпчица и не е получавал алергии, кожата му е страхотна след употремата на зехтина и ще продължавам да си го мажа дори и да греша, та нали всеки се учи от грешките си Heart Eyes.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И досега го мажа с лосиона на Себамед. Кожата му е супер.
Това за порите е абсурдно.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
Аз и до ден днешен мажа и себе си и дъщеря ми.
какви са тези глупости със запушването на порите  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 140
Аz просто исках да zнам дали zехтина има някакво предимство пред бебе6ките продукти Peace ....

Зехтина се "преварява" на водна баня . Той е най- биологичниото мазило, ако мога така да се изразя  Thinking
Педиатрите го препоръчват понякога, когато детето е податливо към някакви алергии  Wink
Хубаво е децата да се мажат и да им се овлажнява кожата, не съм чувала за случай на запушени пори  newsm78

Подкрепям. Peace
Мажи си детенцето с лосион и не се притеснявай.
Сега Ния е на 4-ри год и продължаваме да се мажем.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 150
извинявам се, че се намесвам малко без да имам опит, но защо си мажете децата със зехтин, като той има консерванти, неможе ли те да предизивикат алергична реакция. аз лично знам че продуктите за бременни и деца не съдържат такива или поне за бременни съм сигурна че нали сега мазотя наляво и надясно Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 611
Аз и до ден днешен мажа и себе си и дъщеря ми.
какви са тези глупости със запушването на порите  newsm78

Със zехтин ли се мажете?

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мажи си го,без да се притесняваш. Peace

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз,пък се чудя защо са измислили медицинската козметика като има зехтин newsm78

# 27
  • Мнения: 6 461
Снощи свекървата ме пита, до кога мисля да мажа детето със зехтин, а аз и казах, че до към 6 м. ще го мажа със зехтин, а после мисля с лосион за тяло.Обяснявам и, че и големи хора се мажат след баня Crossing Arms, а тя ми се развика, че съм щяла да му запуша порите Rolling Eyes.Кой е прав и мога ли да продължавам да го мажа newsm78?
Тошко го омазнявах след баня до две годинки.
Мисля,че до тогава ще мажа и Пламен.
Ти си решаваш сама.Не е нужно бабите да дават акъли Wink

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз,пък се чудя защо са измислили медицинската козметика като има зехтин newsm78
Помисли малко и ще се сетиш Wink

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз,пък се чудя защо са измислили медицинската козметика като има зехтин newsm78
Помисли малко и ще се сетиш Wink
Помогни ми Praynig

Общи условия

Активация на акаунт