Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 314
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Аз мисля, че бейбифонът е нещо много практично и удобно. Незнам дали лично на мен ще ми се наложи да ползвам, тъй като жилището ни е малко и предполагам, че ще чувам бебето от другата стая.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не съм ползвала, защото не можах да си намеря качествен, но мисля, че е необходим. Би ти спестил постоянно проверяване на детето, особено първите месеци.

# 47
  • Мнения: 990
Необходимост незнам дали е , но че е голямо улеснение спор няма. Нашият е на Бертони има освен звукова и светлинна сигнализация. Така спокойно си гледам телевизия,слушам музика и не се притеснявам , че няма да ги чуя ако плачат.

# 48
  • Мнения: 7 186
Зависи. Ти ще си прецениш. Ако жилището ви не е много голямо и спите в една стая с бебето, може и без него. За мен не е необходимост, нито глезотия, а удобство. Работи перфектно, но въпреки това не мога да му се доверя на 100%.
Изчакай да се роди бебето, виж как ще е положението и ако решиш, че ще ти е нужен си купи.

# 49
  • Мнения: 4 621
За мен е абсолютна необходимост Peace

# 50
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не съм ползвала и честно да си кажа не ми е липсвал.

# 51
  • Мнения: 4 405
Много благодаря за споделения опит!Аз живея в къща има и двор така че направо го включвам  в списъка и остава да реша какъв точно да купя.Те дават ли много дефекти и какви?Ясно че ще е със светлинна индикация, но още се чудя дали мога да му се доверя на 100 процента.Случва ли се да се изключи като спре тока /това тук  е често/.Може ли да стане така  ,че аз да си мисля че всичко е ок,а бебо да   има нужда от мен

# 52
  • Мнения: 3 116
На мен не ми се е случвало да имам проблеми с бебефона.

Ние сме с Phillips  Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 За мен си беше абсолютна необходимост. До навършването на втората годинка на Мери живеехме в къща и като излизах на двора ми беше от голяма полза. За мое успокоение си го включвах и в апартамента после. Нашият беше NUK и не съм имала проблеми.

# 54
  • Мнения: 2 197
Никога не съм имала нужда от него. Живеем в гарсониера и си чувам бебето от всяка една точка в апартамента. За мен е абсолютно ненужна вещ. Определено не изпитвам нужда във всеки момент да знам какво ми прави детето или кога точно ще се събуди. Ако има нужда от нещо тя си пищи.

# 55
  • Мнения: 2 242
Абсолютно необходим в началните месеци
- първо Зори свикна да заспива сама, без аз да се притеснявам
- първите месеци много повръщаше и така не се налагаше да слухтя до вратата постоянно
- като ходим на почивка е просто незаменим  Wink

# 56
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
За ме е необходимост. В началото нямах, защото всички ми казваха, че като живея в малко жилище, не ми трябва. После се преместихме в по-голямо и си взехме, че стаите за отдалечени и не се чуваше. Съжалявам вече, че не съм го ползвала от самото начало, а държах вратите отворени.
И аз така направих.

# 57
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Наистина е много полезно и необходимо нещо 

# 58
  • Варна
  • Мнения: 176
Случва ли се да се изключи като спре тока /това тук  е често/.Може ли да стане така  ,че аз да си мисля че всичко е ок,а бебо да   има нужда от мен

Имаме бебефон на Philips, който има следните функции от които се интересуваш:
- светлинна индикация;
- възможност за превключване на каналите (ако на избраната честота има смущения може да я превключиш);
- възможност за работа на ток и на батерии;
- алармен сигнал - включва се на устройството, което е при родителя, ако устройството което е при бебето е изключено или не подава сигнал по някаква причина.

Ползвала съм го и с двете деца - удобство е дори и за малко жилище, защото така можеш да затваряш плътно всички врати и да не шумиш на бебето.

# 59
  • Мнения: 54
Абсоютна необходимост. Според мен ни най-малко не е глезотия. Ние купихме на Bertoni за нашия юнак за около 50лв., доколкото си спомням и съм много доволна. Сложила съм го над кошарата му и чувам почти всичко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт