Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 319
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406

Скоро ми предстои да стана мама за първи път и нямям никакаъв опит.Добре че някои от вас се е сетил да напише списък с полезни покуоки.Много благодаря!Бихте ли споделили с мен опита си с бебефоните.Мога ли да  се доверя че ще чуя бебо и не само като плаче.Какво да гледам  като купувам ?И най-вече до колко има смисъл след като не го срешнах в никой списък?

# 1
  • Мнения: 7 723
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

# 2
  • Мнения: 2 677
Зависи къде ще държиш бебето - при теб или в отделна стая. Аз не съм изпитвала нужда от бебефон, тъй като Бранко спи при нас, а и разположението на стаите ни е такова, че където и да съм, винаги го чувам.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Бебефона е необходимост.През първите месеци особенно.Не само за да го чуваш,че плаче,но и да не се задави.В началото често бебетата повръщат макар и малко,но все пак.

# 4
  • Мнения: 2 663
Според мен си е напълно необходим и адски полезен.Ако живеете в малко жилище може би не чак толкова.бебефона ми дава спокойствието, че каквото и да правя все ще чуя детето-мога да си слушам музика, да гледам телевизия, да излезна на двора ( живея в къща) и т.н.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 829
Голяма необходимост е.

# 6
  • София
  • Мнения: 107
Здравей, ще чуеш различни мнения по въпроса. От моя опит бих ти го препоръчала, аз ползвам на Джордани и всичко се чува, дори когато бебето се върти и мърда. Когато беба заспи, аз си върша друга работа и си го нося с мен и знам, че ще я чуя като се събуди. (иначе живеем в нормално тристайно жилище не в палат,но пак ми е от полза). Ако имаш възможност те съветвам да си купиш Hug

# 7
  • Мнения: 7 474
Не е лошо човек да има, макар че аз нямах и не ми е липсвал  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

Разбира се и въпрос на финансова възможност  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8 769
На нас ни беше изключително полезна вещ. Все още го ползваме, когато сме на друго място (почиевка, на гости) и когато няма възможност да чуем децата, докато спят.

# 10
  • Мнения: 4 915
Няма да ти е излишен.
Но не е и абсолютно задължителен.
Ако имаш възможност - вземи си.

# 11
  • Мнения: 750
За нас е необходимост!Взех си видео бебефон-и така съм много спокойна когато мога да вийдам и 4увам какво прави бебка докато аз съм из другите стаи! Peace

# 12
  • Мнения: 8 242
Зависи колко ти е голям апартамента  Mr. Green Тони през деня спи в спалнята и затова ми е задължително необходим.. Но ако живеете в едностаен/гарсониера и всичко става в една стая.. Няма смисъл  Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
всичко се чува, дори когато бебето се върти и мърда. Когато беба заспи, аз си върша друга работа и си го нося с мен и знам, че ще я чуя като се събуди. (иначе живеем в нормално тристайно жилище не в палат,но пак ми е от полза). Ако имаш възможност те съветвам да си купиш Hug
Чува се много добре когато бебето се размърда, аз първите дни преди да вземем не можех да седна в другата стая спокойно, нищо че малката спеше все ми се причуваше, че мрънка или плаче. С бебефоните е супер, гледаме ТВ или слушаме музика и тя като се размърда я чувахме.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Преди да го купим си мислех,че е глезотия.Обаче откакто го взехме се родих.Нашият е на Philips и съм доволна.

# 15
  • Мнения: 5 391
Нито едното, нито другото.

Бил ми е нужен само когато не сме били в нас.

# 16
  • Мнения: 4 546
а чува ли се по него, ако работи аспиратор? по принцип го пускам на макс и не чувам нищичко-даже някой като влиза в стаята. та се чудя дали ще се чува тогава, ако бебето плаче. newsm78

# 17
  • Мнения: 2 663
а чува ли се по него, ако работи аспиратор? по принцип го пускам на макс и не чувам нищичко-даже някой като влиза в стаята. та се чудя дали ще се чува тогава, ако бебето плаче. newsm78
Моят е на Филипс и не се е случвало до сега да не го чуя, но и също има светлинен индикатор.

# 18
  • Мнения: 1 999
В къщи не сме имали нужда от бебефон, но много наши приятели са доволни от ползването му.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Абсолютна необходимост, аз мислех именно че е глезотия, купихме си твърде късно (бебо беше на 6 месеца  Crazy), а каква перфектна работа щеше да ни върши от самото началооо...  #Cussing out Доста разкарване и трамбоване щяхме да си спестим.  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм ползвала бебефон и изобщо не усетих липсата му.
В началото, когато Калина лежеше само в бебешкото си креватче, оставях вратата отворена и тъй като не живеем в палат, я чувах идеално. После я слагах в една бебешка кошница и я разнасях навсякъде из къщи, където съм и аз и необходимостта от бебефон напълно отпадна.

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При нас се оказа необходимост. Не че без него нямаше да се справим, но ми беше супер спокойно. Живеем на 1етаж и постоянно се чуват и други деца. Без бебефона щах да тичкам постоянно до стаята.

# 22
  • Мнения: 3 116
Според мен е абсолютна необходимост.

Моят съвет е като купувате бебефон, вземете си със светлинен индикатор, така че дори да е шумно в стаята да усетите че бебефона е включен  Hug

# 23
  • Мнения: 5 362
За някои необходимост,за други не.Не съм имала,защото не съм изпитвала нужда от него.

# 24
  • Мнения: 125
Не че не мога и без него, но в някои моменти ми е вършил идеална работа. Нашият е с камера, но мисля че и тези без са ок, стига да имат светлинен индикатор

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Според мен по принцип е необходимост, но зависи от възможностите, аз като родих нямахме възможност да си вземем и на първо време, щяхме да ползваме телефона- обяснявам: безжичен телефон /има и такива направо с две слушалки/ но почти всеки с някаква техническа грамотност може да "върже" още една слушалка към вече наличния такъв, че слушалките се оставят на интерком, едната в кошарата другата при мама и всичко се чува, а при  1 слуш. и база- на вътрешна линия, слушалката пак при бебето, а от базата се чува всичко, но неудобството е че не може да се разнася из стаите. А като цяло неудобството на всичко това е че през това време нямаш домашен тел., но да живеят мобилните!!! Само давам идея  newsm47
П.С. Все още не сме си купили  бебефон  smile3533

# 26
  • Мнения: 262
За ме е необходимост. В началото нямах, защото всички ми казваха, че като живея в малко жилище, не ми трябва. После се преместихме в по-голямо и си взехме, че стаите за отдалечени и не се чуваше. Съжалявам вече, че не съм го ползвала от самото начало, а държах вратите отворени.

# 27
  • Мнения: 475
Необходим е определено.Ние живеем в доста голям апартамент и без бейбифон трудно бих чула бебка през 3 стаи.С него не се налага да навъртам километри из къщата yes

# 28
  • Мнения: 11 004
За мен е много полезно и необходимо нещо! Другите вече са обяснили защо Peace

# 29
  • Мнения: 8 917
Необходимост Peace

# 30
  • Мнения: 2 388
Аз купих, ползвах го 5 пъти и спрях. Сега с второто бебе може би пак ще го ползвам малко и после ще го подаря на някоя мама. Много е полезен, ако ходите някъде и бебето спи горе, а вие сте на полянка, например. Ти си реши

# 31
  • Мнения: 6 164
За мен е удобство, не е нито глезотия, нито необходимост. Мога да си измия най-малкото чиниите и да си гледам ТВ с усилен звук, без да се налага да слухтя постоянно и да прилепям ухо до врата през 10 минути. Като се развърти пералня, ТВ и чешмата, нищо не чувам. Трябва да почне да се дере, за да го чуя, а с бебефона съм там на първото промрънкване. Пак имам шанс да го успокоя да си доспи, ама ревне ли яко, после няма заспиване, вече е кисел, сърдит и разсънен.

# 32
  • Мнения: 2 309
Аз не съм ползвала и не ми липсва, а и Али като се събуди и на първия етаж в блока я чуват Mr. Greenта нямаше нужда, освен това спи само на тишина, та нищо не мога да свърша през това време, но за къща или мезонет си трябва според мен.

# 33
  • Мнения: 1 701
Аз мисля, че е необходимост, но внимавай при покупката...  Naughty На нас ни подариха бебефон с камера и ми вършеше работа само през първите месеци и то ако имаме гости и детето е в другата стая. Невъзможно е да го ползвам в момента, защото тялото, което е при нас, шуми нечовешки, когато бебефона е включен /живеем в панелка и бетонните стени му пречат явно/. Незнам дали е така с нормалните бебефони...  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 448
Абсолютна необходимост! Все още го ползваме и то всекидневно Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, за мен беше необходимост. Използвам го до ден днешен, малката ще стане на годинка скоро.

# 36
  • Мнения: 1 043
зависи , ако бебка спи в съседна стая е необходимост , ако си е до вас и само понякога да я оставяш до тоалетна примерно си е малко глезотийка  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 94
Аз не съм го ползвала,защото на тази честота хващахме сигнали от такситата на вън,но не и от стаята на бебка.Вече ще сме на година и не съм усетила нужда от бебефон.  NaughtyАко държиш да си купиш сондирай мнения за марките .  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 461
Въпреки ,че не съм ползвала бебефон , мисля,че не е глезотия
 а напротив ще ти влезе в полза. Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 423
Не съм използвала и не ми липсва. Бебето си спи в нашата спалня. Ако бебето е в отделна стая бебефона е необходимост  Peace

# 40
  • Мнения: 226
На нас ни е абсолютно необходим. Така съм много спокойна, каквото и да правя. Мисля, че няма да ти е излишен.

# 41
  • Мнения: 1 432
Според зависи на каква квадратура живеете.В нашето ''огромно'' жилище от 60 кв.м няма място за бебефон  Joy .Никога не сум изпитвала нужда ,вси4ко се 4ува  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз съм в гарсониера и ми е необходим. Не се притеснявам да затворя вратите, за да не му шумя и в същото време съм сигурна, че ще го чуя като се събуди.

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Според мен си е напълно необходимо, но все пак си е решение на родителите. На нас ни върши отлична работа, въпреки че живеем в гарсониера! Преди да ни го подарят кумовете непрекъснато притичвах до спалнята  и тропах като отварях вратата, което дразни бебчо. Сега с бебефона, не че не минавам от време на време като се закроти за да проверя как е, но се чувствам много по-спокойна и мога да си върша работата из къщи.

# 44
  • Мнения: 1 986
 Чак абсолютна необходимост не е StopИма къде-къде по-"абсолютно необходими" неща за бебока WinkАз имам бебефон,но за тези три месеца едва ли съм го ползвала повече от 5-6 пъти-едно,че постоянно прихващахме други бебета Laughing и през 2 мин. ходех в стаята на бебка,и друго-тя е там,където съм и аз Wink-по тази причина на мен не ми е необходима тази вещ Peace

# 45
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Аз мисля, че бейбифонът е нещо много практично и удобно. Незнам дали лично на мен ще ми се наложи да ползвам, тъй като жилището ни е малко и предполагам, че ще чувам бебето от другата стая.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не съм ползвала, защото не можах да си намеря качествен, но мисля, че е необходим. Би ти спестил постоянно проверяване на детето, особено първите месеци.

# 47
  • Мнения: 990
Необходимост незнам дали е , но че е голямо улеснение спор няма. Нашият е на Бертони има освен звукова и светлинна сигнализация. Така спокойно си гледам телевизия,слушам музика и не се притеснявам , че няма да ги чуя ако плачат.

# 48
  • Мнения: 7 186
Зависи. Ти ще си прецениш. Ако жилището ви не е много голямо и спите в една стая с бебето, може и без него. За мен не е необходимост, нито глезотия, а удобство. Работи перфектно, но въпреки това не мога да му се доверя на 100%.
Изчакай да се роди бебето, виж как ще е положението и ако решиш, че ще ти е нужен си купи.

# 49
  • Мнения: 4 621
За мен е абсолютна необходимост Peace

# 50
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не съм ползвала и честно да си кажа не ми е липсвал.

# 51
  • Мнения: 4 406
Много благодаря за споделения опит!Аз живея в къща има и двор така че направо го включвам  в списъка и остава да реша какъв точно да купя.Те дават ли много дефекти и какви?Ясно че ще е със светлинна индикация, но още се чудя дали мога да му се доверя на 100 процента.Случва ли се да се изключи като спре тока /това тук  е често/.Може ли да стане така  ,че аз да си мисля че всичко е ок,а бебо да   има нужда от мен

# 52
  • Мнения: 3 116
На мен не ми се е случвало да имам проблеми с бебефона.

Ние сме с Phillips  Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 За мен си беше абсолютна необходимост. До навършването на втората годинка на Мери живеехме в къща и като излизах на двора ми беше от голяма полза. За мое успокоение си го включвах и в апартамента после. Нашият беше NUK и не съм имала проблеми.

# 54
  • Мнения: 2 197
Никога не съм имала нужда от него. Живеем в гарсониера и си чувам бебето от всяка една точка в апартамента. За мен е абсолютно ненужна вещ. Определено не изпитвам нужда във всеки момент да знам какво ми прави детето или кога точно ще се събуди. Ако има нужда от нещо тя си пищи.

# 55
  • Мнения: 2 242
Абсолютно необходим в началните месеци
- първо Зори свикна да заспива сама, без аз да се притеснявам
- първите месеци много повръщаше и така не се налагаше да слухтя до вратата постоянно
- като ходим на почивка е просто незаменим  Wink

# 56
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
За ме е необходимост. В началото нямах, защото всички ми казваха, че като живея в малко жилище, не ми трябва. После се преместихме в по-голямо и си взехме, че стаите за отдалечени и не се чуваше. Съжалявам вече, че не съм го ползвала от самото начало, а държах вратите отворени.
И аз така направих.

# 57
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Наистина е много полезно и необходимо нещо 

# 58
  • Варна
  • Мнения: 176
Случва ли се да се изключи като спре тока /това тук  е често/.Може ли да стане така  ,че аз да си мисля че всичко е ок,а бебо да   има нужда от мен

Имаме бебефон на Philips, който има следните функции от които се интересуваш:
- светлинна индикация;
- възможност за превключване на каналите (ако на избраната честота има смущения може да я превключиш);
- възможност за работа на ток и на батерии;
- алармен сигнал - включва се на устройството, което е при родителя, ако устройството което е при бебето е изключено или не подава сигнал по някаква причина.

Ползвала съм го и с двете деца - удобство е дори и за малко жилище, защото така можеш да затваряш плътно всички врати и да не шумиш на бебето.

# 59
  • Мнения: 54
Абсоютна необходимост. Според мен ни най-малко не е глезотия. Ние купихме на Bertoni за нашия юнак за около 50лв., доколкото си спомням и съм много доволна. Сложила съм го над кошарата му и чувам почти всичко. Peace

# 60
  • Мнения: 451
купих си на втория ден след като се прибрахме от родилното и не мога да си представя какво щеше да е без него. Когато съм в кухнята примерно Нищо не се чуваше докато го купя. Моят е на Филипс и съм много доволна, няма звук, който да ми убегне. Съветвам те да си купиш ако имаш възможност

# 61
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И моя е на Бертони.Има следните функции:
- светлинна индикация;
- възможност за превключване на каналите(те са 2);
- възможност за работа на ток и на батерии(само за устройството което е при майката,това което е при бебто е само на ток);
-възможно е и регулиране на звука.
Цената му е около 50 лева като с малкото е даден,адаптор за тока.А и както казват другите майки,тези на филипс са много по добри.Ти сама ще си прецениш.

# 62
  • Мнения: 2 922
Необходимост, ако живеете в по-голям апартамент, къща. Иначе, не виждам смисъл.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Имаме, но не го ползвам. През деня бебето си е при мен,  през нощта също спим заедно. Той си ляга 1-2 часа преди нас, заспива спокойно и не се притеснявам.

# 64
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Според мен е необходимост можеш дори до магазина да отидеш /не че съм го правила/и да знаеш какво става с бебето. На мен ми върши страхотна работа

# 65
  • Мнения: 1 288
абсолютна необходимост и улеснение. аз я чувам дори ,когато се върти в креватчето си. въпреки че стаите ни са една до друга, винаги е включен щом е сама в стаята.
нашият е филипс, точно като на mucuna.

# 66
  • Мнения: 888
Ако си в едностайно жилище- гарсониера или боксониера няма никаква нужда...

# 67
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
абсолютна необходимост и улеснение. аз я чувам дори ,когато се върти в креватчето си. въпреки че стаите ни са една до друга, винаги е включен щом е сама в стаята.
Без него едва ли бих стояла спокойно в другите стаи.

# 68
  • Мнения: 4 629
Все още го използваме. Върши ни много добра работа  Peace

# 69
Това е едно от най-полезните неща за нас! Бебефона,който имаме е и с малко мониторче и бебка е постоянно под наблюдение.Смело мога да кажа,че благодарение на него още от съвсем мъничка успяхме  да я научим да се забавлява и самичка (не ми се е налагало на всеки 5 мин. да тичам до стаята й за да се уверявам,че всичко е наред). По-скъпичък е ,но си струва!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 787
Не мога да си представя какво щях да правя без бебефона.Това е най-използваната вещ за детето у нас Wink.Откакто се е родил,май няма ден,в който да не съм го включвала.Все още го ползвам Laughing

# 71
  • Мнения: 596
Не съм ползвала, макар че  дъщеря ми от 3 месечна спи самичка в отделна стая. Ако ще се чувстваш ти самата по- спокойна си вземи.   bouquet

# 72
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Необходимост...абсолютно  Peace

# 73
  • Мнения: 669
За мен също се оказа - абсолютна необходимост. Живея в къща, и разположението на стаите ми е доста радалечено една от друга, и трудно бих го чула, когато съм в кухнята например.
Чува се и най - малкият шум. Много е чувствителен (може да се настройва чувствителността и да я намалиш, за да не долавя, например звукове от вън, ако е шумно). Все още го ползвам, и ми е голямо улеснение.
Моят е philips, с 2 адаптора. Струваше 100лв. Има и по-ефтини, но не знам колко са добри, защото моя позната имаше на Бертони (за около 50лв и хич не беше доволна, не се чуваше и т.н.) При закупуването това е важно да гледаш, да има адаптори,  за да не се налага да купуваш постоянно батерии. Моят може и с батерии, по 4 на всяко от устройствата, но когато имаш контакт на близо да можеш да си го включиш.
Намен не ми е давал проблеми, и както казах на моят модел може да се сложат и батерии, но в същото време да си го включила в тока, и ако спре тока, то автоматично продължава да работи с батериите. а пък и ако изгасне тока, то ще сигнализира устройството при теб (ако и там имаш батерии естествено).

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 22:13 от krasy_alex

# 74
  • Мнения: 2 897
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

Aбсолютно съгласна Peace

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Абсолютно необходим чак не е, но е удобен. Ние например сме с камера, която има и звук, използвам я обаче много рядко, защото след един неприятен инцидент с беба предпочитам да ми е пред погледа. Така през деня е с мен в преносима кошара в хола или кухнята, а през ноща в нейното си легло в спалнята. Peace

# 76
  • Мнения: 11 547
В началото мислех бебефона точно за глезотия,но мъжът ми донесе от чужбина още преди да се роди Беба така,че не ми оставаше нищо друго освен да го използвам.Наистина се оказа много полезна вещ въпреки,че живеем в панелка с тънки стени.Случвало се е вечер да слезем в съседите на гости а Беба да си спинка у дома и сме спокойни.

# 77
  • Мнения: 1 104
При мен бебефона върши чудесна работа и аз много се радвам на тази си придобивка и не съжелявам за нея.

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Имам бебефон и ми върши страхотна форма. Вярно,че ми е подарък. Може би, ако не бяха ми го подарили нямаше да си го взема. Но е супер придобивка!. Ако имаш излишни пари и естествено сте с повече от една стая върши работа.

# 79
  • Мнения: 339
Необходимост Naughty

# 80
  • Мнения: X
При отделна стая в която ще спи бебто-необходимост...за спокойствието на майката..а като стане бебо по-голям...за негово/да не му тропат като проверяват/

# 81
  • Мнения: 6 621
Според мен е необходимост .Много по-спокойно ми е през деня като заспи да го сложа в детската стая ,а аз да си върша домакинската работа.

# 82
  • Мнения: 454
Бебефон купихме 2 месеца преди да се роди Ники и изобщо нямах представа дали ще го ползваме, въпреки, че направихме отделна детска стая. Откакто сме се прибрали от болницата не сме го изключвали, защото детенцето си спи в стаята и вратата е винаги затворена заради котката, така, че при нас е абсолютно наложителен. Ако обаче бебето спи при вас не виждам много смисъл.

# 83
  • Мнения: 393
  На мен не ми е нужен защото бебчо спи при нас,а през деня вратата на стаята е отворена или той е в стаята в която съм аз.

# 84
  • Мнения: 291
Не че не мога и без него, но в някои моменти ми е вършил идеална работа. Нашият е с камера, но мисля че и тези без са ок, стига да имат светлинен индикатор

а каква марка е и от къде го купихте?

# 85
  • Мнения: 390
Глезотия Stop

# 86
  • Мнения: 2 022
Абсолютна необходимост, особено ако стаята на детето е отдалечена от стаята, в която домакинстваш или прекарваш времето си, когато детето спи. Нашия е подарък и е много хубав и с много функции. Ако трябваше да купим щяхме да вземем обикновен с най-основните функции само. Предимствата му са, че е DECT - цифрово кодиране на сигнала - няма как да се включи на честотата на такситата или на бебефона на съседа, светлинна сигнализация, има няколко мелодийки, лампичка, показва температурата в стаята на детето, има обратна линия да се говори и от родителската част.
Момичета, чета че имат някои 2 канала за превключване, какво имате пред вид и кога се използва?

# 87
  • София
  • Мнения: 2 271
Мисля, че никой, който го има няма да ти каже, че  е глезотия.
Спокойствието, което ти осигурява го причислява към необходимите вещи.
Ако имаш възможност, купи си, пък дори и  да не го ползваш непрекъснато, пак ще има моменти, в които ще ти е много полезен.
Ние живеем в голяма къща и направо не ми се мисли, какво щях да правя без бебефона.
Още го използвам, нищо че детето ми ще направи 2 годинки този месец.

# 88
  • Мнения: 57
Аз имам видео бебефон и съм страшно много доволна от този факт. Върши ми чудесна работа. Подарък ми е и може би е един от най-полезните подаръци, които съм получавала. Чуваш, виждаш всичко и в същото време си вършиш работата в другите стаи без да е проблем, че няма да чуеш какво става с бебо. Веднъж бях в кухнята готвех, абсорбатора пуснат не се чува нищо, но в момента в който поглеждам - бебо се събудил, мъчи се да се обърне и хоп от напъване повръща. Като отивам - всичко наоколо беше мокро. Успях да реагирам навреме преди да размаже навсякъде. Така че според мен е полезен. Друг е въпроса доколко може да си го позволи човек, щото не всеки има тази възможност. Прецени си сама. Иначе мнения много.

# 89
  • Мнения: 942
Мисля, че никой, който го има няма да ти каже, че  е глезотия.
Спокойствието, което ти осигурява го причислява към необходимите вещи.
Ако имаш възможност, купи си, пък дори и  да не го ползваш непрекъснато, пак ще има моменти, в които ще ти е много полезен.
Ние живеем в голяма къща и направо не ми се мисли, какво щях да правя без бебефона.
Още го използвам, нищо че детето ми ще направи 2 годинки този месец.
PeaceНапълно подкрепям Lara Peace

Общи условия

Активация на акаунт