Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 321
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Нито едното, нито другото.

Бил ми е нужен само когато не сме били в нас.

# 16
  • Мнения: 4 546
а чува ли се по него, ако работи аспиратор? по принцип го пускам на макс и не чувам нищичко-даже някой като влиза в стаята. та се чудя дали ще се чува тогава, ако бебето плаче. newsm78

# 17
  • Мнения: 2 663
а чува ли се по него, ако работи аспиратор? по принцип го пускам на макс и не чувам нищичко-даже някой като влиза в стаята. та се чудя дали ще се чува тогава, ако бебето плаче. newsm78
Моят е на Филипс и не се е случвало до сега да не го чуя, но и също има светлинен индикатор.

# 18
  • Мнения: 1 999
В къщи не сме имали нужда от бебефон, но много наши приятели са доволни от ползването му.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Абсолютна необходимост, аз мислех именно че е глезотия, купихме си твърде късно (бебо беше на 6 месеца  Crazy), а каква перфектна работа щеше да ни върши от самото началооо...  #Cussing out Доста разкарване и трамбоване щяхме да си спестим.  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм ползвала бебефон и изобщо не усетих липсата му.
В началото, когато Калина лежеше само в бебешкото си креватче, оставях вратата отворена и тъй като не живеем в палат, я чувах идеално. После я слагах в една бебешка кошница и я разнасях навсякъде из къщи, където съм и аз и необходимостта от бебефон напълно отпадна.

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При нас се оказа необходимост. Не че без него нямаше да се справим, но ми беше супер спокойно. Живеем на 1етаж и постоянно се чуват и други деца. Без бебефона щах да тичкам постоянно до стаята.

# 22
  • Мнения: 3 116
Според мен е абсолютна необходимост.

Моят съвет е като купувате бебефон, вземете си със светлинен индикатор, така че дори да е шумно в стаята да усетите че бебефона е включен  Hug

# 23
  • Мнения: 5 362
За някои необходимост,за други не.Не съм имала,защото не съм изпитвала нужда от него.

# 24
  • Мнения: 125
Не че не мога и без него, но в някои моменти ми е вършил идеална работа. Нашият е с камера, но мисля че и тези без са ок, стига да имат светлинен индикатор

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Според мен по принцип е необходимост, но зависи от възможностите, аз като родих нямахме възможност да си вземем и на първо време, щяхме да ползваме телефона- обяснявам: безжичен телефон /има и такива направо с две слушалки/ но почти всеки с някаква техническа грамотност може да "върже" още една слушалка към вече наличния такъв, че слушалките се оставят на интерком, едната в кошарата другата при мама и всичко се чува, а при  1 слуш. и база- на вътрешна линия, слушалката пак при бебето, а от базата се чува всичко, но неудобството е че не може да се разнася из стаите. А като цяло неудобството на всичко това е че през това време нямаш домашен тел., но да живеят мобилните!!! Само давам идея  newsm47
П.С. Все още не сме си купили  бебефон  smile3533

# 26
  • Мнения: 262
За ме е необходимост. В началото нямах, защото всички ми казваха, че като живея в малко жилище, не ми трябва. После се преместихме в по-голямо и си взехме, че стаите за отдалечени и не се чуваше. Съжалявам вече, че не съм го ползвала от самото начало, а държах вратите отворени.

# 27
  • Мнения: 475
Необходим е определено.Ние живеем в доста голям апартамент и без бейбифон трудно бих чула бебка през 3 стаи.С него не се налага да навъртам километри из къщата yes

# 28
  • Мнения: 11 004
За мен е много полезно и необходимо нещо! Другите вече са обяснили защо Peace

# 29
  • Мнения: 8 917
Необходимост Peace

Общи условия

Активация на акаунт