Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 318
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Абсолютно необходим чак не е, но е удобен. Ние например сме с камера, която има и звук, използвам я обаче много рядко, защото след един неприятен инцидент с беба предпочитам да ми е пред погледа. Така през деня е с мен в преносима кошара в хола или кухнята, а през ноща в нейното си легло в спалнята. Peace

# 76
  • Мнения: 11 547
В началото мислех бебефона точно за глезотия,но мъжът ми донесе от чужбина още преди да се роди Беба така,че не ми оставаше нищо друго освен да го използвам.Наистина се оказа много полезна вещ въпреки,че живеем в панелка с тънки стени.Случвало се е вечер да слезем в съседите на гости а Беба да си спинка у дома и сме спокойни.

# 77
  • Мнения: 1 104
При мен бебефона върши чудесна работа и аз много се радвам на тази си придобивка и не съжелявам за нея.

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Имам бебефон и ми върши страхотна форма. Вярно,че ми е подарък. Може би, ако не бяха ми го подарили нямаше да си го взема. Но е супер придобивка!. Ако имаш излишни пари и естествено сте с повече от една стая върши работа.

# 79
  • Мнения: 339
Необходимост Naughty

# 80
  • Мнения: X
При отделна стая в която ще спи бебто-необходимост...за спокойствието на майката..а като стане бебо по-голям...за негово/да не му тропат като проверяват/

# 81
  • Мнения: 6 621
Според мен е необходимост .Много по-спокойно ми е през деня като заспи да го сложа в детската стая ,а аз да си върша домакинската работа.

# 82
  • Мнения: 454
Бебефон купихме 2 месеца преди да се роди Ники и изобщо нямах представа дали ще го ползваме, въпреки, че направихме отделна детска стая. Откакто сме се прибрали от болницата не сме го изключвали, защото детенцето си спи в стаята и вратата е винаги затворена заради котката, така, че при нас е абсолютно наложителен. Ако обаче бебето спи при вас не виждам много смисъл.

# 83
  • Мнения: 393
  На мен не ми е нужен защото бебчо спи при нас,а през деня вратата на стаята е отворена или той е в стаята в която съм аз.

# 84
  • Мнения: 291
Не че не мога и без него, но в някои моменти ми е вършил идеална работа. Нашият е с камера, но мисля че и тези без са ок, стига да имат светлинен индикатор

а каква марка е и от къде го купихте?

# 85
  • Мнения: 390
Глезотия Stop

# 86
  • Мнения: 2 022
Абсолютна необходимост, особено ако стаята на детето е отдалечена от стаята, в която домакинстваш или прекарваш времето си, когато детето спи. Нашия е подарък и е много хубав и с много функции. Ако трябваше да купим щяхме да вземем обикновен с най-основните функции само. Предимствата му са, че е DECT - цифрово кодиране на сигнала - няма как да се включи на честотата на такситата или на бебефона на съседа, светлинна сигнализация, има няколко мелодийки, лампичка, показва температурата в стаята на детето, има обратна линия да се говори и от родителската част.
Момичета, чета че имат някои 2 канала за превключване, какво имате пред вид и кога се използва?

# 87
  • София
  • Мнения: 2 271
Мисля, че никой, който го има няма да ти каже, че  е глезотия.
Спокойствието, което ти осигурява го причислява към необходимите вещи.
Ако имаш възможност, купи си, пък дори и  да не го ползваш непрекъснато, пак ще има моменти, в които ще ти е много полезен.
Ние живеем в голяма къща и направо не ми се мисли, какво щях да правя без бебефона.
Още го използвам, нищо че детето ми ще направи 2 годинки този месец.

# 88
  • Мнения: 57
Аз имам видео бебефон и съм страшно много доволна от този факт. Върши ми чудесна работа. Подарък ми е и може би е един от най-полезните подаръци, които съм получавала. Чуваш, виждаш всичко и в същото време си вършиш работата в другите стаи без да е проблем, че няма да чуеш какво става с бебо. Веднъж бях в кухнята готвех, абсорбатора пуснат не се чува нищо, но в момента в който поглеждам - бебо се събудил, мъчи се да се обърне и хоп от напъване повръща. Като отивам - всичко наоколо беше мокро. Успях да реагирам навреме преди да размаже навсякъде. Така че според мен е полезен. Друг е въпроса доколко може да си го позволи човек, щото не всеки има тази възможност. Прецени си сама. Иначе мнения много.

# 89
  • Мнения: 942
Мисля, че никой, който го има няма да ти каже, че  е глезотия.
Спокойствието, което ти осигурява го причислява към необходимите вещи.
Ако имаш възможност, купи си, пък дори и  да не го ползваш непрекъснато, пак ще има моменти, в които ще ти е много полезен.
Ние живеем в голяма къща и направо не ми се мисли, какво щях да правя без бебефона.
Още го използвам, нищо че детето ми ще направи 2 годинки този месец.
PeaceНапълно подкрепям Lara Peace

Общи условия

Активация на акаунт