Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 899
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 280
И какви ще ги вършиш в Габрово?Да дойдем с бебко да ти правм компания?
Аз излизам и в 12 ще съм на Бирхалето.Ако има промяна в плановете,на гесеме-то съм.

# 241
  • Мнения: 57
И аз ще гледам да намина, въпреки че пак ще сме със свекито сигурно. Ама напоследък доста помага жената, та как да я лиша от разходка с бебока.

Хайде, до виждане по главната  Hug

# 242
  • Мнения: 619
пак ще сме със свекито
И аз ще съм с мойто...
Бяла змийо,ако искаш да ставиш помпата на Мамбата...с нея се виждам за разлика от теб.Все нещо става и немога да дойда навреме...

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
И какви ще ги вършиш в Габрово?Да дойдем с бебко да ти правм компания?
Аз излизам и в 12 ще съм на Бирхалето.Ако има промяна в плановете,на гесеме-то съм.

Пътуването май се отлага за утре, но с удоволствие ще те вземем, стига да ти се пътува през Шипка.

# 244
  • Мнения: 619
Таралежова ще ми даде нейната помпа,Роси!

# 245
  • Мнения: 6 243
Таралежова ще ми даде нейната помпа,Роси!
ОК!
Ако решиш да си  правиш друстранно стимулиране, ще ти дам и моята  Grinning

# 246
  • Мнения: 140
Здравейте!Някой чувал ли е за частен родилен дом в нашия град?Нещо такова подочух,но незнам подробности

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Здравейте!Някой чувал ли е за частен родилен дом в нашия град?Нещо такова подочух,но незнам подробности
Ще има уж, но не е ясно кога. Частната АГ клиника е построена вече, намира се зад новия магазин на Па-па. Кога ще отвори врати за пациенати обаче е мистерия.

# 248
# 249
  • Мнения: 23
как  сте бе хора ?
как е в зарата ?
съъъъъъъъъъъъсссскахте ли днес по берхала?

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Съскахме, да сега съскам на мъжа ми.
Малката май е с конюктивит сълзи й едното оченце, от яслата като я взех имаше гурелче и много се учудих защото постоянно ги мият, беше засъхнало и оттогава 5-6 пъти я бърсах и все излиза newsm78.
Сега варя лайка друго незнам какво да направя, и как да съм сигурна, че е конюктивит.
Мимо, ти няма ли да дойдеш скоро да се видим.

# 251
  • Мнения: 23
някой да ми каже какво решихте за велик ден
аз пак съм  изостанала newsm12

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

Таня, дали е конюнктивит може да ти каже със сигурност офталмолог... И добрите педиатри, само с поглед познават... Обаче... Има едно голямо ОБАЧЕ... Какъвто и антибиотичен препарат да ти изпишат... Искай микробиологично излесдване на секрет... За да си сигурна, точно тия бактерии, които се намират в оченцето на малката... От кой антибиотик ще бъдат уморени... Щото Росито, като беше с конюнктивит... Росица Кроснева изписа два антибиотика... В окото й се оказа, че има два гада... Единия се мореше от двата антибиотика, а другия от нито един от двата... И тогава включихме лечение с такъв, който мореше и двата гада... Така че, моят съвет - микробиологично изследване...

Шумковата... Шъ мъ звиняваш...! Първо, казва се Бирхале... Второ, ко само подпитваш и разпитваш съскали ли сме и ко сме правили в Зарата... Ми ела и виж... И трето... Ако скоро не се появиш... Автоматично получаваш титлата УНО ГРАНДЕ МИШОРА... Директно изместваш Пиперлянката от първото място... А-аа-а-ма-ха...!

# 253
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?


Нищо случайно няма! Нищо!

# 254
  • Мнения: 6 243
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На втория въпрос Смокинята знае отговора.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт