Майки, ще подкрепите ли Църквата срещу убийството на неродените деца?

  • 22 311
  • 596
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 897

Всички знаем, че има една част от населението, дето почва сексуалния си живот на 13 год, ражда по 5-10 деца и ги оставя по домове, защото държавата е длъжна да ги гледа!? и именно те имат и най-много аборти, защото не признават ни въздържание, ни презервативи. Кой да им издържа захвърлените деца? И не е ли по-добре една такава жена да направи аборт, вместо да упоява бебето си с лепило и да проси по кръстовищата? Ей затова става дума.
  202uu  202uu  202uu  202uu
Напълно съм съгласна.Много правилно!!!!

# 586
  • Мнения: 369
Едва ли някой прави аборт просто за удоволствие, с чиста съвест и без да претегли обстойно всички плюсове и минуси преди това. Вие, които искате да се забранят абортите, на колко бременни майки в нужда помогнахте, за да не се отказват от раждането на бебетата си?  Rolling Eyes ooooh! Тук във форума беше помогнато финансово и морално на поне няколко майки, които искаха да абортират или да си оставят децата в дом. Вие включвате ли се в подобни акции? Лесно е да си чешете езиците, може да изпишете и 300 страници, но по-добре си насочете енергията в по-полезни занимания!  Thinking

# 587
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Az sum pravila 2 aborta predi da rodq sina si. Ne sajalqvam,bqha gre6ka,a ne planuvani i jelani. Predstavqm si kakav mizeren bi bil jivota mi,ako poradi zabrana ot nqkoi si gi bqh rodila tezi deca. Po temata-ne,kategori4no NE podkrepqm carkvata.

# 588
  • София
  • Мнения: 1 077
Az sum pravila 2 aborta predi da rodq sina si. Ne sajalqvam,bqha gre6ka,a ne planuvani i jelani. Predstavqm si kakav mizeren bi bil jivota mi,ako poradi zabrana ot nqkoi si gi bqh rodila tezi deca. Po temata-ne,kategori4no NE podkrepqm carkvata.

 Peace  202uu

# 589
# 590
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Темата чукна 30 страници и на доста от тях се въртят едни и същи неща, както и неща, нямащи нищо общо с темата.
Ако някой има нещо много-много важно и неотложно - да го казва, защото ще тургам катанеца.

# 591
  • София
  • Мнения: 8 348
Извода за мен лично е, че подобно решение не трябва да се взима лесно и с мисълта, че нищо лошо не правиш. Но също така трябва да може да бъде взето, а не спуснато отгоре. Повече просвета и морал и по-малко аборти. Но не и забранени.
Всеки решава със своята съвест и своя морал.

# 592
  • Мнения: 677
Искам да кажа,че пипнах Лиска в издънка и я пльоснах в бисирити  Mr. Green

# 593
  • Мнения: 373

Цъ, погледнах ги. Красиви са... естествено. Но не знам защо ги пускаш тук. Да, животът е чудо - надали има нужда да го обясняваш във форума, където повечето хора имат или са имали г.с.  Laughing
Най-много да се скапе някой, който вече е имал аборт по една или друга причина.
Иначе е полезно да ги видят децата, примерно.
Защо само децата? Какво, нека се сдухваме! Поне да знаем какво правим! Или онези, които не са, но не са се и замисляли (познавам човек, който ми твръдеше, че в еди-коя-си седмица това не било още бебе), да се замислят. Може пък тези снимки да спасят и нечий живот, кой знае!

# 594
  • Мнения: 1 615
Кой щеше да туря катанец?!?!?! Хайде, моля!!!

# 595
Вижте тази статия, вижте снимките на беззащитните жертви на убийството поради безотговорност, и пак кажете, че това било "право на избор":

--- цензуриран линк ---



подобен тип стресиращи изображения никога не са били толерирани тук

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 06:19 от Mamma

# 596
  • Мнения: 6 362
Темата чукна 30 страници и на доста от тях се въртят едни и същи неща, както и неща, нямащи нищо общо с темата.
Ако някой има нещо много-много важно и неотложно - да го казва, защото ще тургам катанеца.

Кой щеше да туря катанец?!?!?! Хайде, моля!!!

аз

Общи условия

Активация на акаунт