Уговорка за раждане

  • 3 840
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 226
Родих с уговорка и съм доволна, че постъпих така. През цялото време бях спокойна, че доктора го познавам, мога да разчитам на него и отзивите за него са много добри.

# 76
  • Мнения: 7
бях с уговорка но лекарката не дойде тъй че считайте, че сам била без уговорка Laughing

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 23:50 от dida_di75

# 77
  • Мнения: 5 468
За нормално раждане, ако нямаш проблемна бременност, защо ти е да даваш един куп пари за уговорка?
Моя приятелка роди сега на 24 февруари, без никакви уговорки, само с 2 шева, нормално раждане. Аз преди 3 години родих със секцио, без уговорка и нямам никакви оплаквания. Не знам... според мен не са необходими "уговорки", ако нямаш проблеми.

# 78
  • Мнения: 595
Аз родих с уговорка.Платих на познат,когото уважавам като лекар.Супер доволна съм от начина по който се чувствах през цялото време в престоя ми в окръжна болница.
Тръгнах да раждам без да мисля за отношението на персонала към мен,нито за липсата на 5-звездна обстановка.Все пак не отивам на почивка.
Затова напълно съм съгласна с  helenqnom Peace

# 79
  • Мнения: 617
Благодаря на всички мамчета, които дадоха своето мнение и участваха в анкетата!
На бъдещите мамита  и на мен пожелавам леко раждане! Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 098
Ще се чувствам най- добре и спокойна, ако направ избор на доктор, затова имам уговорка

# 81
  • Мнения: 7 186
Аз бях с уговорка, освен това раждах със секцио, няма да се оставя в ръцете на кой да е, я Simple Smile
Хубаво е да ангажираш лекар, въпреки че за нормалното раждане основна роля играе акушерката, ако всичко е наред, разбира се.
Аз лично бих се чувствала спокойна /и се чувствах де/, знаейки че наблизо има кадърен лекар.

# 82
  • Мнения: 532
Раждах с уговорка и пак ще родя така.
Имах приятелка с проблем в плода и бях свидетел как един доктор и слагаше системи ( хап4ета ) за предизвикване на раждане , но в следващата смяна - друг доктор и сложи хап4ета или система ( не съм сигурна то4но ), за да спре раждането да не е в неговата смяна #2gunfire #2gunfire.
За това ще имам и лекар и акушерка с уговорка.А останалото е божа работа - дано пак всичко е без проблеми.Успех на всички бъдещи майчета и най-лекото , безпроблемно раждане ви желая  bouquet.

# 83
  • Мнения: 5 362
Не съм се уговаряла с никой за нищо.
Отидох и си родих,както си му е реда.

# 84
  • София
  • Мнения: 44 245
без уговорка - така исках, така родих, въпреки, че мъж ми много ме обеждаваше да платим на някой лекар, но аз си имах собствени съображения и нито за миг не съм съжалила за решението си.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, нямах договорка!
в стаята ми имаше момиче, което беше родило след уговорка с един лекар.... отношението на същия този лекар не беше по-различно към мен......

# 86
  • Мнения: 1 004
Здравей. Гледам че сме с почти еднакви термини. Аз също ходя при лекар, който изражда само в частна болница, та съм без лекар за раждането. Страх ме е, но ще ходя така без уговорка.

# 87
  • Мнения: 617
Здравей. Гледам че сме с почти еднакви термини. Аз също ходя при лекар, който изражда само в частна болница, та съм без лекар за раждането. Страх ме е, но ще ходя така без уговорка.

Успех zayo и аз съм така, малко се притеснявам

# 88
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И двата пъти родих без уговорка,само спокойно,всичко ще бъде наред.Противно на всички изказвания с чисто сърце мога да кажа,че ми обърнаха много внимание,всички бяха мили и заинтересовани. Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 3 452
Не посмях да поема този риск- родих с уговорка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт