Амстердам-всичко по темата

  • 10 885
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 243
Eта, снимките са супер! Жестока рокля!!!

# 61
  • Мнения: 2 768
Селекцията отне повече време, от колкото предполагах Rolling Eyes
 
Ето как видях Амстердам: http://etaiveta.multiply.com/photos/album/28

някои от снимките са от лодка, автобус или самолет и не претендират за особено качество

# 62
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Много хубави снимки и наистина си хванала атмосферата в Холандия!   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 768
Сигурно личи, че се забавлявахме страхотно  Grinning

Без цигарката да има отношение към това  Whistling

# 64
  • Мнения: 2 109
ета, имаше ли по специално отношение на митницата към пристигащите от холандия?

# 65
  • Мнения: 2 768
Не, питаха от къде пристигаме, но нищо повече.

# 66
  • Мнения: 6 039
ета, имаше ли по специално отношение на митницата към пристигащите от холандия?

мен даже и това не ме питаха
така или иначе полетът беше през Будапеща.

# 67
  • Мнения: 6 243
Аз винаги съм била с директни полети София - Амстердам - София.
Тук никога не са ме питали каква съм и от къде съм. Там обикновено ме питат какво ме води по техните земи, ама имам чувството, че по-скоро го правят от любезност  newsm78

# 68
  • Мнения: 6 039
в други пътувания до Холандия, на софийското летище са ми проверявали багажа. Един път носех едни черни бонбони и ми ги взеха. те и без това бяха страшно гадни.  Sick

# 69
  • Мнения: 1 299
в други пътувания до Холандия, на софийското летище са ми проверявали багажа. Един път носех едни черни бонбони и ми ги взеха. те и без това бяха страшно гадни.  Sick

хаха, ония гнусните на вкус, дето там много се харесват  Joy Явно толкова много си ги обичат, че чак не дават да се изнасят  hahaha

# 70
  • Мнения: 6 039
да, ужасно са гадни, но ми ги взеха на софийското летище. Не знаеха, на каква гадост се набутват. Иначе бяха много красиви - черни с червено и жълто. Митничарите могат да си ги нижат като ошав на сурвакниците hahaha

# 71
  • Мнения: 1 299
да, ужасно са гадни, но ми ги взеха на софийското летище. Не знаеха, на каква гадост се набутват. Иначе бяха много красиви - черни с червено и жълто. Митничарите могат да си ги нижат като ошав на сурвакниците hahaha

Аааа, те са си мислели, че нещо хубаво прибират. Жалко, че не си им видяла физиономиите после, когато са ги опитали  hahaha

# 72
  • Мнения: 2 768
А може и ефект някакъв да са очаквали от бонбоните, така де, амстердамски са  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 4 202
Ета, вие с коя авиокомпания пътувахте?
И защо през Будапеща, по-изгодно ли е?

Ние миналата година пътувахме до Кьолн и от там дойдоха да ни вземат за Холандия, но билетите бяха почти без пари  Whistling

# 74
  • Мнения: 2 768
Цената на билета София-Амстердам имаше съвсем малка разлика от Варна-Буда-Амстердам, някъде с около 20 евро по-евтин.
Така, че предпочетохме недиректният полет, по-изгоден дойде.

Общи условия

Активация на акаунт