Амстердам-всичко по темата

  • 10 886
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Цената на билета София-Амстердам имаше съвсем малка разлика от Варна-Буда-Амстердам, някъде с около 20 евро по-евтин.
Така, че предпочетохме недиректният полет, по-изгоден дойде.
На първо място не беше ли избора да се пътува от Варна? дори и да беше по-скъп  билета с по 20 евро- пътуването до София си е направо отврат!
Аз откакто открих пътуването през Букурещ, изобщо не смятам повече да пътувам през София. Само от варна или в краен случай Букурещ. Да не говорим,че цените на Таром са и по-ниски от тези на Bulgaria air

# 76
  • Мнения: 2 768
Тъй де, аз много сложно го казах  Laughing София-Амстердам беше 280 евро, Варна-Буда-Амстердам 300 евро.
Но е по-изгодно за нас, и по-удобно.
Само дето има опасност за такива закъснения заради прикачването.

# 77
  • Мнения: 13 512
не се оплаквааааааааааай....доколкото разбрах, никак не сте бедствали! Кажи,че багажът ви беше дерта, не закъснението Joy

# 78
  • Мнения: 2 768
А кой пусна мухата, че багажът ни е 200% отарашен в Будапеща докато ни чака едно денонощие, а?  Mr. Green

айде, че избягахме от темата

# 79
  • Мнения: 13 512
А кой пусна мухата, че багажът ни е 200% отарашен в Будапеща докато ни чака едно денонощие, а?  Mr. Green

айде, че избягахме от темата
DIVA!

# 80
  • Мнения: 2 109
айде, че избягахме от темата
бягайте си спокойно, на нас ни е интересно Joy

# 81
  • Мнения: 13 512
тъй и тъй избягахме...ета, моля те намери снимката от ЗАРА- със стоката по земята и я пусни.

# 82
# 83
  • Мнения: 2 839
Това с багажа го съчиних, за успокоение на Монда. Тя милата крокодилски /пардон, слонски/ сълзи ронеше като разбра, че за нея няма подарък. Фактът, че някой хамалин ще мисли за нея, притежавайки нейния подарък и дава сили да продължи напред.
Ама Ета се изтърва пък и тя, язък ми за благородната лъжа  Rolling Eyes

# 84
# 85
  • Мнения: 6 243
Туй с дрехите не беше ли за "Красива мама" и фенките на "Зара"?!

Така и така вече сте встрани от темата, ще пуснете ли линк към тия лоу-кост авиолинии.  За мене дали е Варна или София, е все тая, ама ако има разлика в цената, що да не е Варна  Grinning

(защо авиопревозвачите не се сещат, че и в СЗ има летище, не мога да разбера Whistling)

# 86
  • Мнения: 4 202
И аз така видях Зара в Амстердам, а дори тогава нямаше намаления   hahaha

# 87
  • Мнения: 1 299
wizz air, sky europe, sterling, norvegian, germanwings, myair - пишеш ги в Google

# 88
  • Мнения: 2 839
sladka hapka, и от София има лоу кост.
Имах един сайт ... като избереш град, показва кой лоу кост компании летят от там и за къде.
Ще го търся по-късно. С него много лесно става.

# 89
  • Мнения: 2 839
Намерих

http://www.skyscanner.net/gbp/flights-from/var/cheapest-flights-from-varna.html
Това примерно показва от Варна. Горе в менюто може да се сменят изходно и крайно летище. Може само държава да се избира, без град. Период на годината ... много е удобен.
ОТ там вече, като видиш кой лети по съответна дестинация, бегом в сайта му  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт