Амстердам-всичко по темата

  • 10 871
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 768
Колко търсих и аз лоу кост полет до Амстердам или някъде в Холандия, ама не. Вариантите бяха Малев или Б Еър.

Sky Europe летят до А'дам, но не директно от БГ. Цената идва пак около 300 евро. Да не говорим, че часовете на двата полета се разминаваха с ден.

Wizz имат полет София-Дортмунд, ама като сложиш влака, пак толкова. Предполагам, от Кьолн или Дюселдорф положението пак ще е такова.

# 91
  • Мнения: 1 299
Намерих

http://www.skyscanner.net/gbp/flights-from/var/cheapest-flights-from-varna.html
Това примерно показва от Варна. Горе в менюто може да се сменят изходно и крайно летище. Може само държава да се избира, без град. Период на годината ... много е удобен.
ОТ там вече, като видиш кой лети по съответна дестинация, бегом в сайта му  Grinning

Е добре де - избрах си дестинацията и ми изплщ едни авиокомпании дето не оперират въобще до София  newsm78 Например Expedia  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 6 243
Да бе, и аз установих, че лоу кост до Амстердам и Париж удобни за нас няма. Айде, Амстердам ще го прежаля някак, ама в Париж все ми се ходи...

Освен да си реорганизирам приоритетите и като видя от Сф или Варна до къде има лоу-кост, там да ходя   newsm78

Дива, мерси за линка, ще си го отметна във фаворитите.

# 93
  • Мнения: 2 109
споко, ще пуснат и париж догодина. изчакай малко

# 94
  • Мнения: 2 768
Хапчице, ще те пратя в Букурещ, от там има лоу кост полет за Париж.  Grinning

Или изчакай, както каза Калина.

# 95
  • Мнения: 13 512
Е,Париж от Варна ще си е голям кеф! Че и лоу кост...еее, пълен разкош!

# 96
  • Мнения: 2 839


Е добре де - избрах си дестинацията и ми изплщ едни авиокомпании дето не оперират въобще до София  newsm78 Например Expedia  Rolling Eyes
Expedia не е авиокомпания. Опитай пак, не знам какво си направила. Всичко си показва.

# 97
  • Мнения: 6 243
Супер е сайта! Мога да си изкарам цял ден да си смятам от тук до нейде колко пари ще ми излезе  Laughing Даже установих, че наесен има доста тънки варианти от София до Рим. Очарователно!

Общи условия

Активация на акаунт