Ескулап или АГ - Русе

  • 6 483
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
И тъй като знам, че от както я има петицията в интернет, BG MAMA се чете от АГ персонала ГО съветвам: Време е да претърпите своя вътрешен катарзис, ако не искате да продължавате да бъдете обект на подигравки от своите колеги от други български градове. И малко повече смелост от страна на кадърите лекари, СТИГА, до кога ще търпите онези, които Ви петнят името.
ВАЖНО: Ако ми се наложи спешна гинекологична помощ в Русе, слава богу има ЛЕКАРИ към които да се обърна. Господ здраве и сили да им дава!!!!  Ама, коя болница ще избера...????!!!!! И аз незнам?! Страх ме е да направя избор!!!  И все пак си мисля, че това по-скоро би било Ескулап. Поне като ще си плащам,  да не подклаждам корупция! Нали  Заради нея в АГ Русе загубих бебето си!!!

Добре е, че все пак има такива хора, на които можем да разчитаме!!! Нека не само да четат нашите постинги, а да изискват и останалата част от персонала да се отнасят отговрно и човешки с пациентките!!!Аз пак бих си избрала АГ-то, защото докторът ми е добър специалст и не разрешава да му се намесват непрофесионално в работата!!!! Peace

# 31
  • Мнения: 4 111
Aneta Stoyanova , миличка безкрайно съжалявам за безумно тежката ти загуба. Не знам как да изразя мъката която изпитах като прочетох последното ти изречение от постинга. Съгласна съм с всяка твоя дума. Браво!

# 32
И аз да кажа нещо по темата.Родих в АГ-то.там където лежат родилките си е доста добре.Бях във ВИП стая,както си я наричах аз,защото бебчо беше при мен постоянно.Банята е супер.Сравнявам с патология.Там според мен е най-зле.Лежах малко и там.Имах уговорка с акушерка.Свърши си много добре работата.   bouquet Никой не се е отнасял зле с мен.Когато дойде време за второто бебе пак там ще отида и пак при същата акушерка.На неонатология благодаря,защото бебето беше в кувьоз 5 дена.Прибрах си го в отлично състояние.чували сме за кувьозите.Късмет  и успех на бъдещите мами! Peace

# 33
  • Мнения: 14
jerrytom, моля те разкажи ми ако е удобно с кого си имала уговорка и как всъщност става тази работа  Simple Smile От къде трябва да започна и кого да търся. Мнго се двуомя между Ескулап и АГ  newsm78 Честно казано излишнш пари нямам, за часна клиника, но не раждаме всеки ден нали. И все пак искам най-доброто за бебто другото все някак минава.

# 34
  • Мнения: 64
Гласувам за Ескулап.
На 19.03 се роди моята рожба Павел.Страшно съм благодарна на целия екип.Всичко е на ниво, а също така и таткото може да присъства

# 35
# 36
Отговарям на AUQUST20.Акушерката е Великова.Свекърва ми издеиства нещата чрез друга позната.Отидохме в АГ-то да се видим и се уговорихме за 100 лв.Бебето трябваше да го вадят с форцепс и тя не позволи на дежурния Зарзаланов да го направи,познай защо.Няма време за секцио и работата свърши д-р Симеонов,т.е. шефа.Той идваше на смяна тогава иначе незнам какво щеше да измисли,акушерката де.Много хвалят д-р Бойчев в Тутракан.Поинтересуваи се или пусни тема за раждали там и да ти кажат плаща ли се и т.н.Успех и леко раждане

# 37
  • Мнения: 14 133
Великова е страшно опитна акушерка, но все пак е по-добре ангажирания да е доктор или екип. Защото как акушерката ще сквърши докторската работа при спешност, на мен не ми е ясно.  newsm78 Аз пък съм благодарна, че Д-р Зарзаланов, не я послуша, за да ме оперира при раждането. Според нея бебето трябваше да се вади със секцио, а родих нормално за 5часа с предизвикване на раждането. Имах високо кръвно, а тя му правеше изречения защо ползвал това или онова лекарство, за да ускори нещата. А той ме беше прибрал в отделението още от предния ден, защото моето състояние застрашаваше живота на бебчо. В крайна сметка нямахме никакви проблеми и с малкото човече си бяхме у нас още на третия ден след раждането. Peace

# 38
  • Мнения: 1 317
Безумно много исках да раждам в Ескулап, за да може мъжа ми да е до мен. Имах уговорка с Рудницки, но няколко дена преди да родя отидох при Хубчев на преглед. Точните му думи бяха - "Не те съветвам да раждаш в Ескулап". Е, щом един от собствениците ми го каза, вече нямах никакви съмнения.  Бебето ми изкара много тежка жълтеница, стоя под специална лампа, каквато в Ескулап нямат.
Не съм ЗА Ескулап или ЗА АГ-то. Все пак съм видяла само едната страна, но според мен, в АГ-то могат да реагират много по-адекватно на дадена ситуация.
Аз влязох да раждам на 31.12.2006. Точно тогава, към 8 часа пред очите ми компетентната реакция на екипите спаси живота на едно момиче и бебето й. Никой не каза и думичка от рода на - "тия пък сега ли тръгнаха да раждат" или нещо от сорта!
Грижите, които полагаха за всички ни бяха учудващи - мило се държаха и сестрите, и акушерките, и лекарите ( с изключение на Тончева, 7 дена все беше нещо крива).
За мизерията - прилично е, не е чак толкова зле. Не съм видяла нито хлебарки, нито мравки, нито каквато и да е животинка.
За свижданията  или по-скоро за липсата на такива - това най-ми тежеше, но мина!
Каквото и да решиш, пожелавам ти безпроблемно раждане и сладко бебче и да ни държиш в течение  Hug

# 39
аз също исках да раждам в ескулап-поради добрата обстановка-иначе лекарите са същите като в аг,но раждането щеше да е преждевременно поради усложнения,др хубчев ми каза че е по добре да родя в аг защото в екулап нямат апаратура за много малки бебчета-моето се роди 900гр и в аг го спасиха

# 40
  • Мнения: 33
здравейте.
има ли някъде нещо да прочета за тая клиника в тутракан. Имат ли саит тиа хора или аз немога да го намеря?

# 41

Общи условия

Активация на акаунт